Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

21 ЗАПИТАННЯ, ЯКЕ ВАРТО ЗАДАВАТИ СОБІ КОЖНОГО ТИЖНЯ

Якщо ви кожного тижня чесно відповідатимете на ці питання - ви почнете бачити нові можливості та перспективи свого розвитку. У вашому житті додасться усвідомленість і спрямованість. І поступово життя рухатиметься туди, куди хочете ви!

1. Що нового я дізнався і що з цього я впровадив? Секрет успіху простий - роби щодня один крок вперед. І через рік ти досягнеш мети чи будеш до неї на 365 кроків ближче. А нова інформація допомагає йти швидше, простіше і ефективніше.

2. Моє найбільше досягнення за тиждень? Коли ви озираєтеся назад і фіксуєте свої досягнення, ви піднімаєте собі самооцінку і впевненість. Завершені справи роблять вас сильнішими. А акцент на цьому робить ефект ще більшим! Якщо ж досягнень не було, значить, пора запитати себе - чому? Адже ви або розвиваєтеся, або деградуєте.

3. Де я гальмував - витрачав час даремно чи не діяв? Усі роблять це, навіть мільйонери. Але успіху досягають ті, хто вчасно це помічає і перестає гальмувати.

4. Що з того, що я відкладаю, треба зробити наступного тижня? Всьому свій час. Деякі справи можуть потерпіти, а інші можуть привести до великих втрат, якщо їх не зробиш. Такі справи є майже кожного тижня.

5. Яку мету я хочу досягти наступного тижня і що треба для цього зробити? Це дозволить вам подивитися на всю ситуацію в цілому і виділити пріоритети для найближчих дій. Коли є мета - ваші дії отримують вищий рівень усвідомленості.

6. Чи є хтось, кому я хочу подякувати? Напевно, хтось допомагав вам - добрим словом, порадою чи просто підтримав. Виразіть свою вдячність - можливо, це буде першим кроком до великої та плідної співпраці.

7. Найсильніше враження цього тижня? Наше життя складається з того, що запам’яталося. Якщо сильних вражень немає, значить, тиждень пройшов даремно. І ви неначе й не жили зовсім. Адже повсякденність дуже швидко стирається з пам’яті.

8. Що заважає мені рухатися вперед і як прибрати ці перешкоди? Погане оточення, шкідливі звички, негативний досвід, відсутність знань, хронічні болячки - хто чи що тягнуть вас за собою, не даючи діяти з максимальною ефективністю?

9. Які мої три головні мети на три роки? Аналіз довгострокових цілей кожного тижня допомагає вам звірити свій рух вперед. Або зрозуміти, що ви не рухаєтеся зовсім або рухаєтеся не туди.

10. Чи є хтось, кому я можу допомогти? Допомога іншій людині - це найкращий спосіб зав’язати знайомство і налагодити контакт. Можливо, в майбутньому ця людина може допомогти вже вам.

11. Які можливості є в моєму розпорядженні? Нові знання, нові люди, нові події - можливості є завжди. І вони приходять під ваші цілі. Визначите свої цілі, і ви почнете бачити можливості для їх досягнення.

12. Що я зробив для підтримки себе у формі та для хорошого здоров’я? Коли тіло наповнене енергією, то все дається набагато простіше.

13. Які кроки просунуть мене вперед до цілей, і що я можу зробити вже зараз? Сенс цього питання простий - виділити 2-3 кроки, які ви можете зробити вже зараз. А потім, на підставі отриманого досвіду і нових знань, ви побачите наступні кроки до мети.

14. Мої страхи - і що зробити для їх зменшення? Всі люди чогось бояться. Коли ти знаєш, чого саме ти боїшся, то подолати такий страх в рази простіше.

15. Вирішення якої однієї справи просуне мене максимально вперед? Ви можете імітувати бурхливу діяльність, перекладаючи папірці та здійснюючи нічого не значущі дзвінки. А можете зробити якусь одну справу і відразу просунутися вперед на декілька кроків. Визначите її та зробіть.

16. Хто може мені допомогти - з ким я хочу зустрітися? Кращий спосіб виходу з патової ситуації це знайти наставника - того, хто це вже проходив. Знайдіть таку людину і запитайте її поради.

17. Розвиток якої однієї навички просуне мене максимально вперед? Завжди є знання, впровадження яких допоможе вам робити щось швидше, ефективніше, дешевше. При відповіді на це питання допомагає порівняння себе з успішнішою людиною у вашій сфері - що є у неї і чого немає в мене?

18. Скільки часу я провів зі своїми близькими? Всі ми живемо не лише заради себе, але й близьких нам людей. Але часто забуваємо про це. Адже немає нічого простішого поспілкуватися з ними хоч би годину на день.

19. Що з того, що я роблю, тягне мене назад? Якщо ви зайшли у безвихідь і не розумієте, що робити, то дуже хорошим виходом може виявитися список “що не робити”.

20. Що з того, що я роблю, абсолютно марно для мого життя? Можливо, варто припинити щось робити і краще цей час витратити на відпочинок.

21. Якби наступний тиждень був останнім в моєму житті, яку б одну справу я зробив вже завтра? Відповідь на це питання допомагає звірити свої головні пріоритети в житті.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо