Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

5 БІЗНЕС-ПОРАД АЛЬБЕРТА ЕЙНШТЕЙНА

Великий фізик-теоретик Альберт Ейнштейн помер ще 59 років тому, але це не означає, що в нього нічому повчитися сучасним бізнесменам.

Багато відомих фраз ученого стосуються фізики, проте так само добре підходять і для бізнесу. Ось деякі з них:

1. “Якщо А - це успіх в житті, тоді А=x+y+z, де x - це працюй, y - грай, а z - тримай язик за зубами”. Ця цитата показує, як загалом варто діяти, щоб досягти успіху в житті. Але її також можна застосувати для підприємців і людей, які роблять кар’єру.

2. «Неможливо розв’язати проблему на тому ж рівні, на якому вона виникла». Щоб розв’язати складну проблему, потрібно вийти за рамки стереотипів. Кожен бізнесмен повинен навчитися мислити креативно.

3. “Будь-який дурень здатний зробити речі більші та складніші. Потрібний проблиск генія і багато хоробрості, щоб зробити все навпаки”. Секрет успіху в простоті.

4. “Логіка доставить вас з пункту А в пункт B. Уява приведе вас куди завгодно”.

Щоб зробити прорив, потрібно генерувати нові ідеї раніше, ніж конкуренти. Сподіватися лише на логіку і прогнози в бізнесі означає рити могилу своїй справі.

5. “Вчіться вчора, живіть сьогодні, сподівайтеся на завтра. Головне - не припиняти ставити питання”. Досягнувши певних висот у бізнесі, багато хто повторює одну й ту ж помилку - розслабляються. І саме в цей момент на горизонті з’являються конкуренти. Тому, яким би успішним і великим не був ваш бізнес, ніколи не припиняйте процес оновлення і вдосконалення свого продукту.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо