Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

5 СПОСОБІВ ЛЕГКО І НЕВИМУШЕНО ЗРУЙНУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ

Всі знають, що життя - це не пряма лінія. Це не набір основних етапів, які кожен проходить за розкладом. Не обов’язково до певного віку закінчувати інститут, заводити сім’ю, робити кар’єру. Ви не зобов’язані одружуватися в 25 і ставати начальником в 30.

Вам дозволяється відступати. Ви маєте право дізнатися, що надихає вас. Ви маєте право взяти тайм-аут. Ми часто забуваємо про це. Ми задаємо собі програму ще з шкільної лави: поступити в цей університет, влаштуватися на цю роботу. Ми ходимо на роботу кожен ранок, навіть якщо вона нам не дуже-то подобається, тому що відчуваємо необхідність реалізувати свою програму. Ми робимо наступний крок, потім ще один, думаючи, що просто виконуємо свого роду обов’язковий план і одного прекрасного дня прокидаємося в депресії. Ми відчуваємо себе пригніченими, але не знаємо чому. Ось так ми й руйнуємо наше життя.

1. Ми руйнуємо життя, вибираючи не ту людину.

Чому ми так потребуємо прискорення стосунків? Чому нам хочеться швидше бути з кимось, а не кимось? Повірте: кохання, яке вибирають із зручності, яке виростає з необхідності жити поряд з кимось, яке визначається нашою потребою в увазі, а не пристрастю, ніколи не надихне вас встати в 6 ранку і змінити світ. Потрібно прагнути до фундаментального кохання - такого типу стосунків, який робить нас краще з кожним днем.

“Але я не хочу бути один”, - часто говоримо ми. Будьте наодинці. Їжте самостійно, влаштовуйте побачення самі з собою, спіть наодинці. Так ви зможете більше дізнатися про себе. Ви ростим-ете, дізнаєтеся, що надихає вас, замислитеся про свої мрії та переконання. І, коли ви зустрінете людину, яка змусить кожну клітинку вашого тіла танцювати, ви будете впевнені в ній, тому що будете впевнені в собі. Чекайте кохання, боріться за нього, докладайте зусиль для нього, тому що це найпрекрасніше почуття, яке дано відчути вашому серцю.

2. Ми руйнуємо життя, дозволяючи минулому керувати ним.

Деякі речі неминуче трапляються з нами. В житті кожного буває горе, негаразди, дні, коли ми відчуваємо себе нещасними та непотрібними. Є вчинки, які залишаться з нами назавжди, є слова, які ранять нас. Ми не можемо дозволити їм визначати свою долю - це просто вчинки, просто слова. Якщо ви дозволите кожній поганій події в житті міняти ваш погляд на самого себе, ваш світогляд стане негативним.

Ви упустите можливості, переконуючи себе, що ви цього не гідні, оскільки не отримали підвищення п’ять років тому. Ви упустите кохання, тому що будете вважати, що були недостатньо хороші для нього, і не зможете повірити тому, хто говоритиме, як ви насправді прекрасні. Це циклічний процес саморуйнування. Якщо ви не дозволите собі пройти повз події, слова та почуття минулого, то завжди дивитиметеся на майбутнє через призму жалю, знову і знову переживаючи минулі невдачі та підживлюючи негативні спогади.

3. Ми руйнуємо життя, коли порівнюємо себе з іншими.

Кількість переглядів ваших фото в соцмережах не зменшує і не збільшує вашу значущість. Кількість грошей на вашому рахунку не впливає на ваше співчуття, ваш інтелект або ваше щастя. Людина, яка багатша від вас удвічі, не має подвійної цінності чи подвійного задоволення від життя. Ми настільки залежимо від того, що подобається нашим друзям, на кого орієнтуються всі інші, що це руйнує нас самих. Це створює в нас нездорову потребу почувати себе важливими - навіть якщо доведеться піти по головах, щоб добитися ілюзорного успіху.

4. Ми руйнуємо життя, не дозволяючи показувати свої почуття.

Ми всі боїмося говорити надто багато, відчувати занадто глибоко, показувати людям, наскільки вони важливі в нашому житті. Демонструючи людині, яка вона важлива для вас, ви стаєте вразливими. Проте в цьому немає нічого поганого. Є щось заворожливе в тих магічних моментах, коли ви оголяєте душу та говорите правду. Скажіть дівчині, що вона надихає вас. Скажіть матері, як сильно ви її любите, на очах у її друзів. Виражайте почуття. Відкрийте себе, не дозволяйте вашому серцю зачерствіти. Будьте сміливими в любові.

5. Ми руйнуємо життя, коли вибираємо терпимі умови.

Чи відчуваєте ви в кінці дня, що радієте життю? Коли ми погоджуємося на менше, ніж бажали спочатку, ми руйнуємо власний потенціал і обманюємо себе. Можливо, який геній зараз сидить за ноутбуком і складає рахунок-фактуру на кнопки та папір, тому що йому потрібно якось платити за квартиру, або тому що це зручно, або тому що це просто не вимагає особливих зусиль. Не дозволяйте такому статися з вами. Не руйнуйте життя таким чином. Життя та робота, життя та любов нерозривно пов’язані між собою. Нам треба робити неординарну роботу, нам треба шукати неординарну любов. Тільки так ми зможемо прожити неординарне життя.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо