Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

6 ОЗНАК ТОГО, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ЗМІНИТИ РОБОТУ

Робота - дуже важлива частина нашого життя. Це не лише засіб отримання прибутку, але ще й те місце, де ми проводимо величезну частину життя, і те поле, де ми можемо реалізовувати себе, розвиватися і відточувати свою майстерність. Звичайно, не кожному таланить знайти роботу, яка приносила б і гроші, і задоволення, - часто буває так, що ми ходимо туди, як на каторгу, не отримуючи ніяких позитивних емоцій і чекаючи швидкого закінчення цього дня разом з небажанням початку нового. І тоді, можливо, варто подумати про зміну робочого місця. Ну а ознаки, які вказують, що прийшло час цей зробити, наступні:

1. Ви не хочете туди йти

Це перша та основна ознака. Звичайно, якщо це буває іноді після того, як ви не виспалися, це ще не тривожний дзвіночок. Проте, якщо ви не пам’ятаєте, коли ви взагалі йшли на робоче місце якщо не з радістю чи наявністю позитивних емоцій, то хоч би з відсутністю негативних, тоді у вас є серйозний привід замислитися.

2. Ви відчуваєте втому

В принципі, втома після робочого дня - явище цілком нормальне, проте, якщо щодня після роботи ваших сил ледве-ледве вистачає на те, щоб приплестися додому і впасти на диван, то справи погані. Тут варто або зменшувати свої обов’язки, або й зовсім змінювати роботу.

3. У вас є проблеми із здоров’ям

Ви раптом почали відчувати нудоту, запаморочення, з’явилися незрозумілі хвороби. Пошукайте причини в роботі, яка вас не надихає чи просто стомлює, - ймовірно, що саме цей фактор впливає на ваше самопочуття. Адже здоров’я завжди має бути на першому місці.

4. Ви не любите свій колектив

Одна лише згадка про збори та корпоративи псує вам настрій. Ви не розумієте, що ви робите серед цих людей, ви не бажаєте зайвий раз з ними розмовляти, а ваше перше бажання на корпоративі - піти додому? Якщо причина не у вашому поганому характері, то прийшов час пошукати нове місце, де ваші співробітники подобатимуться вам трохи більше.

5. Ви не відчуваєте, що ваша робота приносить користь

Начальство абсолютно не помічає ваших старань, а того відчуття, що ваші старання приносять хоч якусь користь, абсолютно немає. Ці ознаки досить суттєві, оскільки в такому разі ваша робота й справді стає безглуздою. Навіть, якщо вона непогано оплачується, відсутність морального задоволення рано чи пізно зробить свою справу.

6. Вас приваблюють інші сфери діяльності

Сидячи офісі, ви замислюєтеся про те, що колись мріяли стати актором, режисером, фотографом і так далі. Причому думки ці з’являються у вас постійно. Так, може, й справді час подумати про те, щоб втілити дитячі мрії?

Рішення змінювати роботу, чи ні завжди дається важко. І кожен, ретельно зваживши усі “за і проти”, повинен сам зробити цей вибір. Проте боятися змін у будь-якому випадку не варто. Пам’ятайте, що бажання кар’єрного і професійного росту завжди є на співбесіді найпозитивнішою відповіддю на питання про причину звільнення. Людина, що має амбіції та хоче розвиватися, приносить компанії значно більше користі.

Вдалого вам пошуку!

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо