Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

СІМЕЙНИЙ ГОРОСКОП

ОВЕН

Чоловіки Знаходять мудрість лише в зрілому віці, після 30 років, при цьому привабливі і комунікабельні. Тим часом вони піднімають своїх дружин на п’єдестал, рідко їх критикують. Проте їм часто не вистачає твердості.
Дружини Легко закохуються, але швидко остигають. Разом з тим, якщо закохані по-справжньому, то це на все життя. Амбітні, рухають чоловіків до успіху. У спілкуванні з ними необхідний такт.

ТІЛЕЦЬ

Чоловіки Для них важливіше одруження, ніж просто успіх в коханні. Хороші чоловіки: надійні, вірні, справжні господарі у власному будинку. Одночасно - небагатослівні і підозрілі, що, втім, при правильному підході дружини легко перемагається.
Дружини У них легкий характер, але разом з тим і дуже практичний. Можуть запропонувати чоловікові турботу, домашній затишок, але і натомість вимагають матеріального і морального задоволення.

БЛИЗНЮКИ

Чоловіки Їхнє гасло: “Любов - гра”. Розвинений інтелект і вразливість. Люблять пофліртувати, правда рідко, оскільки дорожать сім’єю і репутацією. Не виносять причіпок дружин.
Дружини Жіночні, винахідливі, на перше місце ставлять красу і любов і лише на друге - будинок. Хороші матері. Заради дітей можуть погасити свої емоції.

РАК

Чоловіки Для них життя не має сенсу без любові. Цілком віддаються пристрасті і відчуттям. Мінливий настрій (від холодності до “вибуху”) може розповсюджуватися і на дружин. Але частіше це домашні і зразкові чоловіки.
Дружини Ідеальні, вірні дружини і матері. Частіше люблять більше дітей, ніж чоловіка. Відмінні господині, пристрасні коханки, проте дуже ревниві і власні.

ЛЕВ

Чоловіки Романтичні, але жадають від дружини обожнювання. Щедрі, люблять робити подарунки. Можуть проміняти домашній затишок заради суспільства. Великодушні, але дуже ревниві. Часто сентиментальні.
Дружини Дуже привабливі і пристрасні. Хороші господині, відповідальні, але вимагають до себе постійної уваги. Підвищена вимога до свого матеріального стану. Якщо відносини з чоловіком не складаються, можуть цілком віддатися турботам про дітей.

ДІВА

Чоловіки Подвійна і суперечлива натура: холодність поєднується з сентиментальністю. Дуже бояться критики. Оптимісти, часто обожнюють своїх дружин. Якщо зустрічають повне розуміння своєї натури, то віддаються сім’ї без залишку.
Дружини Аналітика переважає над емоціями. Зайва турбота про своє здоров’я, а також чистоту житла. Дуже уважні до чоловіків і дітей, дбайливі господині.

ТЕРЕЗИ

Чоловіки Напевно, найвірніші чоловіки. Щасливі, коли цінують їх відчуття, разом з тим пред’являютьдуже високі запити до сімейного життя. Час від часу їм необхідно надавати спокій і увагу.
Дружини Сентиментальні, жіночні і люблять, коли їх звеличують. Якщо цього не відбувається, може розвинутися депресія. Ревниві, часто можуть ставити на перше місце домашній затишок і лише на друге - любов.

СКОРПІОН

Чоловіки Владні. Любові віддаються цілком. При нещасливому одруженні - жорстокі. Власники і ревнивці. Проте, можуть проміняти всю красу життя на сім’ю, готові пожертвувати собою ради дружини і дітей.
Дружини Динамічні, їм протипоказані одноманітність життя і плавна течія по ньому. Пристрасні, чуттєві, не прощають зрад. Дітей розглядають як продовження кохання.

СТРІЛЕЦЬ

Чоловіки Добродушні і товариські. У любові щирі, але сімейне вогнище для них часто не на першому місці (на відміну від роботи). Вимагають від дружин надання свободи і розділення нею його інтересів. Відмінні батьки.
Дружини Менше інших знаків схильні до романтики. Для чоловіка, в першу чергу, вони хороші друзі і товариші. Гостинні господині. Від чоловіка також вимагають надання свободи. Цінують домашній затишок.

КОЗЕРІГ

Чоловіки Дуже практичні, не виносять самоти. Надійні, прагнуть до лідерства в будинку. Небагатослівні, свої відчуття виражають вчинками, а не словами. Часто розділяють свою любов між дружиною і дітьми - всім дістається потрохи.
Дружини Прагнуть мати впливових і практичних чоловіків. Але разом з тим - дуже вірні дружини. Не виносять критики. Часто домашній затишок розглядають як головний доказ кохання.

ВОДОЛІЙ

Чоловіки Часто виявляються ідеалістами. У любові вірні і постійні. Легко йдуть на компроміс, неревниві. Від дружини часто вимагають мати схожі інтереси зі своїми. Але любов для них - не єдина віддушина, а лише складова їх життя.
Дружини Високі запити до свого обранця, велика потреба до стабільності. Матері, що люблять, і господині, котрі цінують хорошу кухню. Великі претензії до духовного життя. Відсутність підозрілості.

РИБИ

Чоловіки Пристрасні, великі вимоги до фізичної і духовної любові. Часто нерішучі. Щедрі, обожнюють своїх дружин. Ніколи не командують дружинами, а розглядають їх скоріше, як опору в житті.
Дружини Головна чеснота - здатність цілком віддаватися любові і розуміти чоловіка. Вірні і зраджені. Часто влесливі. Будинок і діти для них не менш важливі, ніж пристрасна любов.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо