Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

9 ПРИЧИН, ЧОМУ У ВАС НЕМАЄ ГАРНОЇ РОБОТИ

Винних у тому, що у вас немає гарної роботи, шукати на стороні не потрібно, оскільки проблема та причина саме в вас! Чому? На це питання ми і спробуємо відповісти.

1. Ви точно знаєте, що гарної роботи немає.

Звичайно ж, дане твердження для вас є правдивим, оскільки ви просто такої роботи не зустрічали. А ваш знайомий, хоч і влаштувався сто років тому на відмінну роботу, проте, це було дуже-дуже давно.

2. Ви не прикладаєте зусиль для пошуку гідної роботи.

Ця причина є наслідком першого пункту, оскільки, не вірячи в існування гарної роботи, і шукати її ніхто не буде.

3. Ви не знаєте, яка робота може вважатися гарною саме для вас.

У вас також викликає подив запитання: "Що для вас означає поняття гарна робота?". Так ось, поки ви не визначитеся, яка робота є гарною конкретно для вас, і результат не отримаєте!

4. Гарну роботу можна знайти лише через знайомих.

Немає знайомств - і робота не світить… Гарне виправдання для ледарів, які не бажають відірвати свою п’яту точку від дивану та розпочати пошук.

5. Занижена самооцінка.

Навіть, якщо ви досвідчений фахівець, але думаєте, що вас все одно не приймуть на роботу, або ще й будете підказувати: «Ну, напевно, я вам не підійду», то, швидше за все, так воно й буде.

6. Страх змін.

Сидячи на роботі, яка вам не подобається і розмірковуючи, що краще синиця в руках, ніж журавель у небі, ще нікому не вдавалося досягнути успіху.

7. Батьки мають своє уявлення про гарну роботу.

Вибираючи для себе майбутню спеціальність, багато молоді беззаперечно слухають батьків, які, звичайно ж, з висоти свого досвіду дають дуже переконливі поради. А на всі ваші аргументи щодо того, що така робота вам не подобається, батьки будуть запевняти, що кращої вам не знайти!

Але час летить, і, напевно, вже зараз ви чітко можете сказати, чого хочете від життя, та тільки розумієте, що "освіта не та" і "досвід не той"...

Знову ж, вік не дозволяє ламати своє життя кардинально та ставати "помічником помічника" для того, щоб опанувати ази в тій сфері, яка вам подобається. Таким чином, ви самі себе заганяєте в кут, і ваша гарна робота так і залишається далекою мрією.

8. У вас вже є гарна робота, але ви цього вперто не помічаєте.

Ставлення до роботи як до обов’язку, очікування відпустки, бажання піти додому вже з самого початку робочого дня - це ті фактори, які швидко входять у звичку, якщо не шукати в роботі, яка і так є гарною, позитивних сторін.

9. Робота в принципі не може бути гарною, бо там потрібно працювати.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо