Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВІДКРИТИ АТЕЛЬЄ ПО РЕМОНТУ ОДЯГУ

Сьогодні відкрити свій бізнес нескладно. Але відкрити бізнес, який буде затребуваний на ринку, при цьому надавати послуги, в яких ви добре орієнтуєтеся, досить складно. На сучасному ринку практично кожна послуга не обходиться без високої конкуренції. Це ще одна проблема при відкритті бізнесу. Досить затребувана послуга, яка хоч і дуже давно існує на ринку, але має не настільки багато конкурентів, - це бізнес по ремонту одягу. На сьогодні такий бізнес є актуальним, адже через кризу, не кожна людина може дозволити собі регулярно оновлювати свій гардероб. Тому багато хто знаходить вихід в перешивання і ремонті старих речей або в пошитті нових. Ось тут і знадобляться ваші послуги.

Такий бізнес завжди буде актуальний, адже люди завжди купуватимуть одяг, він рватиметься, тому ця справа, можна сказати, є безпрограшним варіантом.

Якщо ви вирішили відкрити свій бізнес по ремонту одягу, варто замислитися наскільки він буде рентабельним на ринку, і де саме розташувати майстерню. Взагалі варто відмітити, що майстерня по ремонту одягу, досить витратна справа. Якщо ви хочете відкрити невелику майстерню, вам необхідно вкласти гроші в оренду приміщення, купівлю нової техніки, матеріали, нитки, ґудзики і так далі. Але також варто відмітити, що такий бізнес незабаром досить швидко окупиться.

Також велику роль грає місцерозташування вашого майбутнього ательє.

Як правило, в торгових центрах відкривають ательє експрес-типу: робота робиться на місці і швидко. Приміром, клієнт купив брюки, але вони йому довгі. Він йде в ательє і йому на місці вкорочують брюки. Добре, якщо в торговому центрі, в якому ви наважитеся відкрити ательє по ремонту одягу, буде магазин вечірніх або весільних суконь - такі сукні дуже часто підганяють по фігурі або вкорочують. Проте в цьому випадку в ательє повинен працювати майстер найвищого класу, оскільки з вечірніми і весільними сукнями працювати нелегко.

Відкрити ательє по ремонту одягу можна і в підвалі житлового будинку. В цьому випадку не буде необхідності робити експрес-послуги, замовлення ви можете виконувати впродовж декількох днів. Вашими клієнтами будуть жителі довколишніх будинків.

Відкриваючи власну справу по ремонту одягу, необхідно не забувати про персонал, який у вас працюватиме. Адже від якості вашої роботи залежатиме і ваша популярність. На роботу необхідно приймати фахівців, які мають відповідну освіту та досвід роботи. Окрім цього, ваші працівники повинні добре орієнтуватися в сучасних віяннях моди. Також окрім цього для більшої продуктивності варто закуповувати тільки якісну техніку та матеріали.

В майстерні по ремонту одягу має бути така техніка: швейні машини, оверлок, промислові машини, парова праска та ін. Що стосується фурнітури, тут необхідно мати нитки різних кольорів і товщини, різні ґудзики, блискавки, голки різних розмірів, крейду, мило.

Для того, щоб відкрити невеликий бізнес по ремонту одягу досить буде орендувати приміщення, приблизно 20 - 25 квадратних метрів. Тут ви зможете розмістити все устаткування, розбити приміщення на робочі зони, відвести місце для примірочної. В ідеалі бажано відвести місце для прийому нових клієнтів.

Варто поговорити і про фінансову сторону відкриття такого бізнесу.

Для того, щоб про ваше ательє дізналися, потрібна реклама.

Реклама допоможе просунути ваш бізнес на ринок і звернути увагу споживачів. Якщо ви знайшли вдале місцерозташування, на додаток до цього розмістили дієву рекламу, потік людей до вас забезпечений. Рекламу бізнесу по ремонту одягу найкраще розміщувати за допомогою зовнішньої реклами або радіо.

Окрім цього ви можете створити каталог, в якому будуть чітко написані всі послуги, які ви виконуєте, це допоможе значно заощадити ваш час і уникнути неприємних ситуацій із замовниками.

Загалом можна сказати, що бізнес по ремонту одягу є досить рентабельним. Його рентабельність залежить, в першу чергу, від ціни, об’єму роботи, місця розташування та інших важливих факторів. Витрати на відкриття такого бізнесу, звичайно, великі, але якщо все робити грамотно, вони досить швидко окупляться і приноситимуть дохід. Продуктивність і якість вашої роботи залежатиме, в першу чергу, від техніки та уміння вашого персоналу. Не варто забувати про те, що наскільки грамотно ви підійдете до питання організації вашого ательє, таким і буде подальший успіх вашого бізнесу.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо