Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

БУКЕТИ З ЦУКЕРОК

Букети з цукерок з різним оформленням – це гарний, приємний і несподіваний подарунок для різних сімейних торжеств, ювілеїв і шкільних свят. Подарунок у вигляді такого букета найчастіше буває ексклюзивним, тому що талановитий майстер зможе придумати такий букет, який ви більше ніде не зустрінете.

Бізнес на виготовленні та продажу букетів з цукерок ідеальний для приватних осіб, особливо для домогосподарок, які мають вільний час і бажання цим займатися. Та варто мати на увазі, що бізнес на цукеркових букетах, як і будь-який інший вид бізнесу, заснований на торгівлі товарами ручної роботи, не принесе високих доходів. Тому що багатьом людям простіше купити коробку цукерок або звичайний букет квітів, ніж витрачати гроші на незвичайний і ексклюзивний букет з цукерок.

Виготовлення таких букетів вимагає від майстра дуже багато часу і сил. Крім того, знадобиться напрацьована база точок реалізації або відкриття власної торгової точки. Але, почавши це заняття як хобі та досягнувши успіху, можна з часом розширити його до рівня повноцінного прибуткового бізнесу, тим самим довівши, що заробити на хобі реально.

Навчитися створювати букети з цукерок можна самостійно або на спеціальних курсах під наглядом досвідчених наставників. Другий варіант обійдеться вам дорожче. Якщо ж ви не бажаєте витрачати гроші на навчання, то можете пошукати в Інтернеті сайти, на яких проводяться безкоштовні майстер-класи, учасники яких діляться своїм досвідом та вмінням з усіма бажаючими. Тут ви знайдете багато корисної інформації та зможете отримати практичні поради від досвідчених майстрів.

Поки ви будете вчитися виготовляти букети з цукерок, про прибуток думати не варто. Свої перші творіння роздавайте друзям і знайомим, запропонувавши їм сплатити лише за використані вами матеріали. Таким чином, ви зможете без затрат отримати деякий досвід і заявити людям про свої здібності.

Коли ви досконало оволодієте мистецтвом створення букетів з цукерок, ви вже зможете на цьому заробляти. Для початку потрібного розрахувати приблизну ціну, за яку продаватиметься ваш товар. Собівартість продукції кожного разу буде різною, залежно від якості та кількості цукерок і матеріалів, які використовуються. Ціну на готовий букет можна приблизно розрахувати, помноживши собівартість продукту на два.

Знайти замовників на готові вироби можна в магазинах, Інтернеті та серед своїх знайомих. Для того, щоб почати продавати букети з цукерок в магазинах вам потрібно буде оформитися як приватний підприємець, отримати сертифікати на всі види цукерок, які будуть використовуватися. Виставляйте свої роботи в торгових точках і чекайте, коли вони знайдуть своїх покупців. Майте на увазі, що ціна букета для споживача буде вища, тому що магазин додасть свою націнку.

Можна знайти покупців і через Інтернет. Реєструєтеся в Інтернет-форумах вашого міста та відкриваєте спеціальну тему, де будете вести торгівлю і безпосередньо спілкуватися з потенційними замовниками. Викладайте якісні фотографії та описи готових букетів з цукерок, і якщо форум достатньо популярний, то ви неодмінно знайдете замовників на свій продукт.

Роздавайте візитки з вашими координатами всім покупцям. Це допоможе вам отримати постійних замовників і розширити свою клієнтську базу.

Успіх в бізнесі з виготовлення і продажу букетів з цукерок залежить, перш за все, від вашої майстерності, терпіння та наполегливості. З часом ви цілком можете навчитися створювати гарні, дивовижні та незвичайні вироби, які користуватимуться успіхом у покупців і принесуть вам моральне та матеріальне задоволення від виконаної роботи.

А зараз ми вам розкажемо, як можна самостійно виготовити подібні букети з цукерок.

Для букета вам будуть потрібні такі матеріали: цукерки (шоколадні трюфелі, іриски або карамельки), білі смужки атласу (16 мм завширшки), картон жовтого кольору або пінопласт, дріт в зеленому обплетенні, зелена широка стрічка (38 мм), ваза, штучна трава, клей, ножиці та кусачки.
1. Виберіть вазу для вашого майбутнього цукеркового букета.
2. Для того, щоб зробити ромашки, підготуйте зелений дріт для стебла, зелену широку стрічку, шоколадні трюфелі, льодяники чи карамельки, білий атлас, жовтий картон, клей і ножиці. Визначаємо, скільки квітів буде в букеті:
а) вирізаємо потрібну кількість кругів з жовтого картону або жовтого пінопласту діаметром 10-12 мм. Робимо посередині маленькі отвори (3-5 мм);
б) беремо смужки білого атласу і нарізаємо їх на 8-10 шматочків завдовжки 8-9 см для кожної ромашки. З них ми робитимемо пелюстки для квітів;
в) для того, щоб зробити пелюстки ромашки, складіть кожну смужку навпіл і склейте кінці між собою;
г) складіть пелюстки у вигляді квітки та зробіть отвір в центрі бутонів ромашок, приклейте до них жовтий круг, так щоб отвори співпали. Почекайте поки клей повністю висохне;
д) візьміть один шоколадний трюфель і приєднайте його до кінця дроту за допомогою скотчу. Потім прикріпіть до дроту, прямо біля цукерки, зелену стрічку та обгорніть її навколо дроту і хвостика фантика. Щоб цукерки стояли прямо вверх, щільніше обгортайте стрічкою основу цукерки. е) вставте в отвір ромашки стебло з дроту з цукеркою.
Ромашка готова. Зробіть стільки квітів з цукерок, скільки вам потрібно для вашого букета.
3. Зробіть квіти з льодяників або карамельок.
Візьміть дріт для стебла і 3 льодяники чи карамельки. Прикріпіть одну цукерку на кінці дроту і дві під нею за допомогою липкої стрічки. Зробіть стільки квітів з цукерок, скільки вам потрібно для вашого букета.
4. Визначте, якої довжини стебло буде у ваших квітів. Відріжте зайве від кожного стебла, використовуючи кусачки.
Відріжте невеликий шматок пінопласту, який зможе поміститися у вазу. Закріпіть його за допомогою пластиліну на дні вази. Увіткніть квіти в пінопласт.
5. Засипте у вазу декоративні кульки (можна взяти будь-який інший матеріал, який вам сподобається), щоб приховати пінопласт.
6. Додайте до ваших квітів штучну траву. Якщо взяти вазу з вужчою шийкою, то ваш букет виглядатиме компактнішим.
Насолоджуйтеся вашим прекрасним солодким букетом!

Виготовити такий букет з цукерок під силу кожній жінці і приємне проведення часу за створенням таких букетів можна перетворити з хобі в маленький жіночий бізнес.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо