Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЧИ НЕ ЗАВИСОКІ У ВАС АМБІЦІЇ?

Хтось звик задовольнятися в цьому житті малим, а хтось прагне до непомірних висот, будуючи грандіозні плани на майбутнє. Одні люди йдуть на поводі в своїх амбіцій, а інші звикли жити від зарплати до зарплати, не намагаючись змінити своє життя на краще. А наскільки ви амбіційна людина? Дайте відповідь на питання тесту і дізнайтеся, що вам більше до душі.

1. Ви часто бачите себе в кріслі вашого керівника?

а) це відбувається досить часто; б) іноді ви дозволяєте собі трохи помріяти;

в) ніколи навіть не замислювалися.

2. Чи приваблює вас усе нове?

а) ваші захоплення дуже різноманітні, вони змінюються залежно від вашого настрою;

б) іноді ви готові внести зміни у своє життя;

в) ви намагаєтеся дотримуватися звичних речей.

3. Чи змінювали ви в дитинстві подумки професію, яку хотіли б отримати, більше трьох разів?

а) так;

б) ні;

в) в дитинстві ви взагалі не могли визначитися з вибором професії.

4. Чи втрачаєте ви впевненість в собі, коли вам потрібно вирішити складне завдання?

а) так;

б) ні;

в) іноді.

5. Ви що-небудь колекціонуєте?

а) марки, монети, сірникові наклейки, календарики і т.п.;

б) дорогі антикварні речі;

в) у вас немає для цього часу.

6. Ви часто змінюєте свої плани в останню хвилину?

а) це відбувається постійно;

б) трапляється іноді;

в) ніколи такого за собою не помічали.

7. Вам складно прикидатися, навіть коли це допомогло б вам досягти потрібного результату?

а) так;

б) іноді буває й таке;

в) ви легко вживаєтеся в будь-яку роль.

8. Якби вам запропонували очолити велику компанію, ви б погодилися без роздумів?

а) так;

б) ні, така відповідальність не для вас;

в) спочатку ви б добре подумали.

9. Чи вірите ви в справжню дружбу?

а) так;

б) ні;

в) вірите, але у вас абсолютно немає часу на друзів.

А тепер підведемо підсумки: за кожну відповідь “а” поставте собі 2 бали, за відповідь “б” - 0 балів, за відповідь “в” - 1 бал. Підрахуйте суму отриманих балів.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУ

Якщо ви набрали менше 6 балів - про вас можна сказати, що ви відноситеся до тієї категорії людей, які звикли в усьому та завжди задовольнятися малим. Чим менше обов’язків, тим спокійніше. Вас повністю влаштовує той темп життя, в якому ви живете. Головне для вас, щоб вчасно платили зарплату, решта вас абсолютно не цікавить. Ви занадто полегшуєте собі життя такими поглядами, але нічого змінювати не бажаєте. А, можливо, має сенс замислитися над здійсненням вищих ідей? Спробувати себе в новій галузі? Зміни додають гостроти в життя, та й задоволення від роботи отримуєш повніше, коли реалізуєш усі свої приховані резерви.

Якщо ви набрали від 7 до 12 балів - ваша амбіційність розвинена в нормальній мірі. Ви не хапаєте зірок з неба, але і свого не упускаєте. Ви завжди точно знаєте, що вам потрібно зробити, щоб досягти того чи іншого результату. Ви не нехтуєте “чорною” роботою лише тому, що боїтеся забруднити руки. Вам подобається та діяльність, якою ви займаєтеся. Крім того, якщо ви підвищуватимете кваліфікацію, то просування по службі вам гарантоване. Постарайтеся не зупинятися на досягнутому, і вам вдасться досягти багато чого.

Якщо ви набрали більше 13 балів - ваші амбіції непомірно величезні. Вас, що називається, кидає з одного боку в інший. Ви ще не до кінця вирішили, що ж вам потрібно від життя, але ви точно знаєте, що у вас має бути великий кабінет, багато підлеглих, влада та гроші. Яким чином цього досягти, ви не маєте анінайменшого поняття, але у вас в голові зріє декілька “наполеонівських” планів, які, як правило, абсолютно не здійсненні. Але ви все ж не перестаєте захоплюватися власною геніальністю і вам подобається перебувати в країні мрій, в якій ви отримуєте все та відразу. В реальності ж у вас немає практично жодних шансів досягти бажаного, поки ви не змиритеся з думкою про те, що починати потрібно з самих “низів”. Стримайте свої амбіції і приступайте хоч до якоїсь справи.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо