Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЧИ ВМІЄТЕ ВИ ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТОВУВАТИ СВІЙ ЧАС?

Тест дуже простий і його проходження не відніме у вас багато часу. Все, що потрібно, це відповісти на 10 питань, вибравши відповідь, яка вам підходить, і підрахувати набрану суму балів. За відповідь "дуже рідко" ви отримаєте 0 балів; ""іноді" - 1 бал; "часто" - 2 бали; "постійно" - 3 бали.

1. Прийшовши на роботу, я обов’язково виділяю час для того, щоб розпланувати день, розставити пріоритети в завданнях, які необхідно виконати.

2. Я обов’язково передоручу комусь іншому дане мені завдання, якщо це буде можливо.

3. Я складаю списки справ на кожен день, причому встановлюю терміни їх виконання.

4. Будь-яку паперову роботу я роблю ретельно, так, щоб не довелося потім нічого переробляти.

5. В моєму списку справ чітко розставлені пріоритети: важливі справи - перші пункти списку, тому що вони вимагають швидкого виконання.

6. Я не допускаю, щоб мої робочі плани зривали незаплановані дзвінки, зустрічі, листування з друзями і так далі.

7. Я знаю час, коли в мене спостерігається підвищена працездатність, тому намагаюся використовувати його максимально ефективно.

8. Я намагаюся планувати свій день так, щоб вистачало часу на вирішення важливих проблем, які можуть виникнути несподівано.

9. Я не беру на себе більше справ, ніж можу виконати, і завжди зосереджуюсь на виконанні небагатьох, але життєво важливих завдань.

10. Я можу відмовитися від незапланованої зустрічі чи розмови з людиною, якщо вона відволікає мене від виконання важливого завдання.

РЕЗУЛЬТАТИ ТЕСТУ

Від 20 до 30 балів. Ви можете служити відмінним прикладом уміння раціонально використовувати свій час. Вас неможливо відволікти від чітко наміченого плану.

Правда, іноді варто проявляти трохи більше розуміння до прохань близьких людей, навіть якщо вони трохи порушують ваші плани!

Від 10 до 19 балів. Ваша проблема - непостійність. Сьогодні ви намагаєтеся діяти по чітко наміченому плану, а на завтра - все кидаєте, тому що друзі запросили вас повеселитися. Вам не перешкодить трохи більше контролю над своїми діями!

Від 0 до 9 балів. Ви взагалі не знаєте, що таке “планування часу”, вважаючи, що краще діяти спонтанно. Саме тому втрачаєте так багато дорогоцінного часу, який можна було б використовувати на рішення важливих проблем. Плануйте свої справи, і отримаєте бажаний результат.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо