Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ДЕ ВЗЯТИ ІДЕЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ?

Наш час спонукає багатьох людей зайнятися власною справою на благо собі та своїй родині, в першу чергу, а не працювати на когось. Робота на самого себе - це не лише вигідно, більш практично та прибутково, але ще й досить складно, іноді проблематично та дуже ризиковано. Для того, щоб почати працювати на самого себе спочатку необхідно придумати, чим займатися, потім — де взяти стартовий капітал і як організувати свій бізнес.

Можливостей для малого бізнесу дуже багато. Деякі шляхи пошуку ідей перераховані нижче.

1. Подивіться в дзеркало. Що ви вмієте? Ваші вміння, таланти та хобі можуть покласти початок бізнесу та принести вам прибуток.

2. Що робиться у вашій сім’ї? Чи є якийсь сімейний бізнес, який міг би стати вашим? Можливо, варто попрацювати на сімейному підприємстві, вивчити справу досконально і заснувати власний бізнес?

3. Придивіться до компанії, в якій ви працюєте. Можливо, варто зайнятися тим, що не робить ваша компанія? Чи є ринок, який ваша компанія могла б обслуговувати, але який залишається неохопленим?

4. Вивчайте ідеї, які були знехтувані чи не реалізовані вашою компанією. Часто вони дуже перспективні для малого бізнесу.

5. Читайте журнали з франчайзингу. Створіть компанію в галузі, що нестримно розвивається, наприклад, відкрийте тренажерний зал для жінок. Можливостей для франчайзингу дуже багато.

6. Поставляйте товари чи послуги для певної категорії людей. Чітко визначте цільову аудиторію, яка й буде породжувати попит на товар або послуги вашого бізнесу, і продавайте те, що потрібно цим людям, і так, як вони хочуть. Дослідження цільової аудиторії можна провести самому, а можна довірити професіоналам, які не лише проведуть аналіз, але й допоможуть на перших етапах становлення бізнесу.

7. В міру того як люди старіють, їм потрібно все більше різноманітних послуг у сфері охорони здоров’я.

8. Дивіться телепередачі, де розповідають про різноманітні навички та вміння, - про ремонт, садівництво, оздоблення інтер’єрів. Це дозволить вам бути в курсі сучасних тенденцій і популярних ідей. Чи існує компанія, яка забезпечує споживачів гаражами? Чи є компанія, яка поставляє плани посадок садових квітів і кущів через Інтернет? Чи є компанія, яка управляє особистими справами зайнятих людей, якщо чоловік і дружина постійно працюють, часто знаходяться в роз’їздах, мають декілька будинків або ведуть інший спосіб життя, який вимагає планування та організації?

9. Якщо ви можете викупити якийсь бізнес, то спочатку оцініть його з наступної точки зору: чи можете ви організувати подібну справу трохи краще? Чи існує подібний бізнес там, де ви живете, і чи є в ньому потреба?

10. Спробуйте реалізувати одну зі своїх давніх задумок, ту, про яку ви давно мріяли.

Головне - в своїх починаннях бути впевненим, а наполеглива праця та робота над своїм проектом рано чи пізно приведуть до очікуваного успіху.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо