Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЛІКАР-ДІЄТОЛОГ

Здоровий спосіб життя сьогодні в моді. І якщо худнути, то правильно - під наглядом лікарів, тому багато людей приходять на прийом до дієтолога.

В недавньому минулому дієтологи займалися в основному підбором лікувального харчування для людей, які страждають різними захворюваннями, - правильна дієта може якщо не вилікувати хворобу, то хоча б сповільнити її розвиток. Сьогодні дієтологію розуміють ширше: мода на здоровий спосіб життя та бажання мати ідеальну фігуру приводить до дієтолога величезну кількість людей з єдиною метою - схуднути. І тут дієтологи незамінні: вони складуть оптимальний раціон і дадуть рекомендації, як знизити вагу без шкоди для здоров’я.

При сучасному різноманітті медичних центрів, дипломованих лікарів-дієтологів на ринку праці зовсім небагато - щорічно в Україні диплом дієтолога отримують лише кілька десятків лікарів.

Лікарі-дієтологи можуть працювати в державних та приватних клініках, спортивно-оздоровчих установах, фітнес-клубах, SPA-центрах, салонах краси.

Дієтологи, які працюють в лікарнях або клініках, стежать за тим, щоб пацієнти дотримували дієту, необхідну при їх захворюванні. Звичайно, умов, щоб забезпечити індивідуальне харчування кожному, в наших клініках немає, всі хворі з однаковим діагнозом отримують стандартне меню. Контроль за харчоблоками, впровадження нових продуктів і зміна раціонів в залежності від нових розробок дієтології - ось основні обов’язки таких дієтологів.

Дієтолог-консультант у спеціалізованому центрі працює з пацієнтами індивідуально. Оцінює їх стан, проводить аналізи, дослідження, при необхідності направляє на консультації до інших лікарів. І лише після всіх необхідних обстежень приступає до головного - складання раціону.

Щоб не помилитися в призначенні дієти, лікар повинен мати знання з різних галузей медицини: гастроентерології, ендокринології, кардіології та ін.

Професійні навики, які потрібні лікарю-дієтологу: знання анатомії та фізіології людини; здатність орієнтуватися в речовинах, які активізують чи сповільнюють процес обміну речовин; знання правил роздільного та збалансованого харчування; вміння підібрати режим харчування при наявності певних захворювань, щоденних розумових і фізичних навантаженнях.

Для того, щоб запам’ятати стільки інформації, в лікаря-дієтолога має бути дуже хороша пам’ять і, крім того, інтерес до вибраної професії. Оскільки робота дієтолога полягає ще й в спілкуванні з різними людьми, то він повинен бути тактовним, вміти слухати - в певній мірі бути психологом.

Молодий лікар-ординатор спочатку стажується в клініці. Потім приступає до роботи в якості лікаря-дієтолога. Заробітна плата бюджетників невелика. Додатковий дохід приносить участь у комерційних дослідженнях, що фінансуються за рахунок замовника (наприклад, у тестуванні нових фармпрепаратів).

Більш високі зарплати у приватних клініках. Багато дієтологів суміщають роботу в НДІ та консультування в одній або декількох приватних клініках.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо