Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ПОВОДЯТЬ СЕБЕ В ДОМАШНІЙ ОБСТАНОВЦІ ПРЕДСТАВНИКИ РІЗНИХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ?

Варто, напевно, спробувати розібратися в цьому питанні, хоч би для того, щоб не пред’являти підвищених вимог до своїх родичів і навчитися приймати їх такими, які вони є.

ОВЕН
(21 березня – 20 квітня)
Імпульсивна та рішуча дама-Овен прагне все робити самостійно. Господиня-Овен, яка готує святкову вечерю, постарається вигнати всіх домочадців з кухні. Можливо, жінка-Овен надмірно категорична, проте вона не зануда, яка вічно пиляє свого чоловіка.
Чоловік-Овен ніколи не дозволить своїй дружині займатися чоловічою роботою вдома, але й на “жіночу половину” сунутися не буде. В сім’ї намагається стати лідером, він готовий брати на себе відповідальність, швидко приймає рішення і не любить, щоб з ним сперечалися. Також йому не подобається економити на дрібницях, тому любить дарувати шикарні подарунки.

ТІЛЕЦЬ
(21 квітня – 21 травня)
Тілець із задоволенням тягне віз під назвою “домашнє господарство”, і чим важчий цей віз, тим більше йому це подобається. На його думку, якщо будинок не “повна чаша”, то це вже не будинок. Він любить вихвалятися достатком, що панує в нього, і радісно приймає гостей. Господарськими справами чоловік-Тілець займається ґрунтовно і “на віки”, тому квапити його не треба. Жінки цього знаку частіше бувають ідеальними господинями. Вдома в Тільців ніколи не скупчується пил по кутках, а посуд завжди миється відразу після обіду. І взагалі в будинку в Тільців тепло й затишно.

БЛИЗНЮКИ
(22 травня – 21 червня)
Незважаючи на повітряну природу цього знаку, Близнюки зовсім не літають в хмарах, коли справа стосується їх будинку. Жінки-Близнюки не люблять довго займатися домашніми справами - це стосується і приготування обіду, і прання, і ремонту, але й порядок вдома в них далекий від ідеалу.
Чоловіки-Близнюки охоче займаються ремонтом побутової техніки, щось майструють, винаходять. Близнюки не люблять одноманітність, тому, якщо немає можливості змінити квартиру, вони роблять перестановку меблів або хоч би вішають на вікна нові штори.

РАК
(22 червня – 23 липня)
“Мій будинок - моя фортеця”, - ось девіз Раків. Будинок для Рака - це більше, ніж просто житло, це частина його самого. Поняття “домашня атмосфера” більше значить для Рака, ніж, скажімо, “достаток” або “затишок”. Жінка-Рак має талант створити особливий мікросвіт, в якому затишно й зручно буде в першу чергу їй, а також тим, кого вона захоче туди впустити. Якщо вона не збирається розкрити вам душу, навряд чи ви почуватимете себе добре і вільно в неї вдома.
Чоловіки-Раки в молодості часто роблять вигляд, що будинок їх мало цікавить, але з часом любов і прихильність до рідного вогнища проявляється у них сильніше та матеріальніше.

ЛЕВ
(24 липня – 23 серпня)
Цар є цар, і в себе вдома він претендує саме на цю роль. Не давайте Левові приводу засумніватися в тому, що він - єдиний, неповторний і найкращий. Тоді вдома будуть мир і злагода, а домашні справи зрушать з мертвої точки.
Чоловікові-Леву не завжди хочеться брати на себе тягар глави сім’ї, але він бажає, щоб його вважали таким, і ніхто в цьому не засумнівався.
Жінка-Левиця - індивідуалістка, вона сама приготує смачний обід, прибере в квартирі та організує прийом гостей. Але й усі компліменти із цього приводу повинні дістатися лише їй.

ДІВА
(24 серпня – 23 вересня)
Діва - земний знак, і їй не можна відмовити в умінні жити в матеріальному світі. Жінка-Діва акуратна, охайна та економна. Вона здатна спланувати сімейний бюджет і чітко його дотримуватися, не піддаючись випадковим спокусам. При цьому Діва зовсім не намагається справити враження хорошої господині. Неважливо для неї й те, що оточуючі думатимуть про її домівку.
Чоловік-Діва любить, щоб вдома все лежало чи стояло на своїх місцях, а життя йшло за звичним розпорядком, порушення якого перетворює його на зануду. Зайві на його думку витрати сильно дратують його, хоча сам він не проти витратити велику суму на своє хобі.

ТЕРЕЗИ
(24 вересня – 23 жовтня)
Терези не занадто люблять займатися господарством. Цікаво, що в самотніх Терезів порядку вдома більше, ніж у тих, які встигли обзавестися сім’єю (ймовірно, всі сили йдуть на спілкування з партнером і дітьми). Якщо жінка-Терези живе одна, вона не готуватиме собі обід, обмежившись бутербродом і чашкою кави. В сім’ї вона пристосовується до потреб чоловіка: якщо йому все одно, чи чисто підметена підлога, то вона підмітатиме її раз на місяць. Чоловік-Терези рідко проявляє ініціативу в домашніх справах, чекаючи, коли його про це попросять, але йому подобається порядок вдома і по мірі можливості буде його підтримувати. Особливість Терезів: вони люблять прикрашати стіни свого житла картинами, плакатами, фотографіями.

СКОРПІОН
(24 жовтня – 22 листопада)
Скорпіон - складний знак, який поєднує в собі матеріальне й духовне. Від того, що з них переважатиме, залежить і ставлення Скорпіона до свого будинку. Скорпіон – матеріаліст, одержимий ідеєю накопичування. При цьому він не прагне продемонструвати свій достаток, а, навпаки, зменшує його і, навіть, скаржиться на матеріальні складнощі. Щедрих подарунків від нього ви не дочекаєтеся, проте можете розраховувати на великий спадок. Жінки цього типу - дбайливі господині. Скорпіон – ідеаліст, а тому абсолютно байдужий до навколишнього побуту: для нього байдуже, чи живе він в палаці, чи в убогому студентському гуртожитку; він не помічає ні розкоші, ні бруду, і не докладає ні найменших зусиль до наведення порядку. Скорпіона доводиться примушувати щось робити вдома, сам він ініціативу не проявить

СТРІЛЕЦЬ
(23 листопада – 21 грудня)
Стрілець ніколи не звертає увагу на дрібниці. Напевно, Стрільцеві іноді бракує смаку, проте його будинок завжди гостинний і відкритий. Готуючи святковий стіл, Стрілець не надасть значення тому, чи поєднуються глиняні салатниці з кришталевими чарками й тарілками з фарфору, зате пригощання буде щедрим. Чоловіка-Стрільця дратують повсякденні господарські дрібниці, але він із задоволенням візьметься за велику справу на зразок перепланування квартири чи будівництва триповерхового особняка з басейном.

КОЗЕРІГ
(22 грудня – 20 січня)
До облаштування свого будинку Козеріг ставиться серйозно і робить це не поспішаючи. Вдома в нього завжди строгий порядок, але сам дім не несе яскравого відбитку індивідуальності господарів: тут позначається і властива Козерогам внутрішня скромність, і бажання відповідати прийнятим в суспільстві стандартам. Козеріг уміє привітно прийняти гостей, але навряд чи його обрадує щоденна присутність сторонніх людей в його будинку. Чоловік-Козеріг несе тягар домашніх турбот мовчки й терпляче.

ВОДОЛІЙ
(21 січня – 19 лютого)
Будинок Водоліїв часто буває обставлений досить безладно: різностильні, випадково куплені меблі, не відповідні за кольором шпалери, гіпсові статуетки в кутку… Ніколи не можна точно сказати, чи відповідає така обстановка смаку Водоліїв, чи вони просто не звертають уваги на те, як виглядає їх будинок, пристосовуючись до смаку партнера. Навести ідеальний лад вдома Водолій не здатний з простої причини - він не знає, що це таке. Жінки-Водолії люблять базікати по телефону, а їх поверхневість не дозволяє їм зробити щось ґрунтовне. Загалом, можна сказати, що Водолії невибагливі але й негосподарські.

РИБИ
(20 лютого – 20 березня)
Риби люблять, щоб вдома був спокій і гармонія - і в господарській, і в духовній сфері. Для житла Риб характерні м’які штори, шпалери пастельних тонів, безліч картин на стінах, затишний м’який куточок. Риби люблять спілкування, самі ходять у гості й охоче приймають гостей у себе дома. Риби люблять достаток і прагнуть бути щедрими, хоча їм не завжди це вдається. Але все таки сімейне та особисте життя Риб приховане від сторонніх очей, і навіть найближчим їх друзям не вдається до кінця зрозуміти, які таємниці насправді криються за милою посмішкою господині.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо