Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ДЖЕРЕЛА ВАКАНСІЙ: ДОВІРЯЙ, АЛЕ ПЕРЕВІРЯЙ

Щодня сотні людей шукають роботу і цього достатньо для того, щоб активізували свою діяльність шахраї, які вміло використовують економічну кризу і зростаючий рівень безробіття у власних корисних цілях.

Розжитися можна на довірливих претендентах роботи, а, особливо, на жінках, які шукають роботу після тривалої декретної відпустки і молоді, яка не має досвіду роботи. Чи можна взагалі узабезпечити себе від «щастя» поповнити ряди “безкоштовних співробітників”? Можна, якщо заздалегідь бути попередженим відносно шахрайських схем. Почнемо знайомство.

Схема перша “Ідеальний роботодавець”

Як правило, він прекрасний психолог і дуже добре розуміє, що жінка, якій потрібно годувати дітей, готова повірити в будь-яку райдужну перспективу. “У вас троє дітей, а молодшому - півтора роки”?, - цікавиться він, і додає: “Не проблема. Ви нас повністю влаштовуєте, про Ваші обов’язки розповім пізніше, бо зараз дуже зайнятий. Відносно заробітку - 3 тисячі гривень для початку вистачить”?

Інший варіант цієї ж схеми - приватні оголошення. Ось, наприклад: “Розбагатіти легко і без значних капіталовкладень! Заробіток від 2 тисяч доларів на місяць! Контактний телефон …”. Хто з нас не хоче отри мати такі гроші? При цьому ще й не прикладаючи зусиль? Зателефонувавши, претендент дізнається, що для успішного працевлаштування та не менш успішного виконання посадових обов’язків, потрібно купити пакет “методичних рекомендацій” за «символічну» суму, наприклад, 100 гривень. Відправивши гроші, наївний покупець чекає листа з “методичними рекомендаціями”. В кращому разі фірма надішле листа, де рекомендує претенденту продавати “геніальну ідею” таким, як і він сам. Отже, як не крути, а таким способом гроші заробиш.

Чому це працює? Річ у тому, що майже в кожному з нас живе вічна надія на диво. Але ймовірність того, що такі ідеальні роботодавці існують, практично дорівнює нулю, адже ніхто не бажає платити пристойні гроші просто так.

Як повинно бути? По-перше, кожен роботодавець, який поважає себе, в оголошенні вказує назву підприємства, установи чи організації, контактний телефон, називає конкретну вакантну посаду, і крім рівня заробітної плати, вказує вимоги до кандидатів на працевлаштування. По-друге, спілкуючись з претендентами на роботу, нормальний роботодавець не робить таємницю з місцезнаходження підприємства, режиму і умов роботи. І, по-третє, ніколи не приймає на роботу заочно, адже прийом на роботу - не особиста послуга, а виробнича необхідність.

Схема друга “Перша зустріч - остання зустріч”

Якщо уважно прочитати привабливі оголошення, можна відразу звернути увагу на те, як суворо регламентований час для телефонних дзвінків претендентів роботи. Пояснити цей факт дуже просто: навіть якщо в оголошенні написано “робота в офісі”, контактні телефони, як правило, вказані домашні, а ось зустріч можуть призначити і в офісі. Здавалося б, а що ж тут такого кримінального? Звичайно, нічого. За винятком ситуації, коли це «фірма-одноденка».

Отже, після короткого телефонного спілкування з майбутнім “ідеальним роботодавцем” щасливий претендент роботи отримує запрошення на співбесіду. Співбесіда - додаткова можливість виявити шахрайські наміри, тому розслаблятися не слід.

Винахідливості шахраїв можна тільки позаздрити. Наприклад, один “представник відомої зарубіжної компанії” запрошував на співбесіду в ресторан лише тих кандидатів, які мали мобільні телефони. Події розвивалися за законами класичного водевіля: уражений масштабами і можливостями фірми претендент роботи віддавав “босові”, якому терміново потрібно було зателефонувати, свій мобільний телефон. Розв’язка - перед нещасним кандидатом на посаду, крім пошуку роботи, з’явилися ще дві проблеми: де взяти гроші, щоб заплатити за обід в цьому шикарному ресторані, і як тепер бути без мобільного телефону?

Ще один варіант винахідливості шахраїв: працевлаштування вдома з використанням власної оргтехніки. Її відсутність - також не проблема, оскільки фірма може допомогти придбати весь набір оргтехніки (принтер, факс, ксерокс) за зниженими цінами, а роботу доставлятиме кур’єр фірми. Зрозуміло, що як тільки гроші отримані, ніякий кур’єр нікому нічого не привезе.

І найбільш поширені варіанти цієї схеми - платне заповнення анкет для проведення конкурентного відбору персоналу, передоплата за працевлаштування, професійне навчання чи підвищення кваліфікації за рахунок самого кандидата на посаду, а також купівля необхідної для роботи вдома сировини.

Як повинно бути? По-перше, роботодавець, який себе поважає, запрошує кандидатів на співбесіду виключно в офіс. По-друге, офіційне працевлаштування вдома неможливе без складання трудових угод і роботодавець за власні кошти організовує необхідні для виконання виробничих завдань умови роботи. І, по-третє, всі операції по підбору та підготовці персоналу здійснюються за рахунок роботодавця. Якщо передбачається професійне навчання, вимагайте укладення відповідних договорів, які гарантують ваше наступне працевлаштування. Не слід самостійно вкладати кошти в чужу кишеню.

Схема третя “Безкоштовний працівник, або тест не пройдений”

Доручити виконання роботи, а потім виявити незадоволення результатами і залишити претендента на роботу і без оплати виконаної роботи, і власне, без самої роботи - досить успішний прийом роботодавців-шахраїв.

Особливо вишукано ця схема працює в торгівлі, де робота пов’язана з повною матеріальною відповідальністю працівника. Окремі “дуже розумні” роботодавці спеціально влаштовують тільки що прийнятому на випробувальний термін працівникові «недостачу», а потім відпускають без зароблених грошей, ще й додають: “Скажи спасибі, що відпускаю, а то можу і до суду подати, змусити компенсувати і нестачу, і моральний збиток”! Таким чином, випробувальний термін, якщо не проявити уважність і наполегливість, перетворюється на звичайний обман.

Класика жанру - редагування, набір і переклад текстів, підготовка квартальних фінансових звітів, випробувальні тестування професійних знань, умінь і звичок.

Як повинно бути? Перед початком роботи, поцікавтеся, чи буде з вами заключений трудовий договір, якщо ні - наполягайте, а якщо вам не підуть на зустріч - краще відразу попрощатися. До речі, в трудовому договорі чітко мають бути обумовлені наступні моменти: тривалість випробувального терміну, терміни виконання робіт, оплата праці, відповідальність сторін і штрафні санкції, соціальні гарантії. І запам’ятайте, трудові договори ніколи не складаються в усній формі, не пишуться від руки, не підписуються сторонами в одному екземплярі, не складаються від імені менеджера з персоналу і обов’язково містять реквізити сторін.

Якщо з Вами поки що нічого такого, про що йшла мова вище, не сталося - вже добре. Будьте уважні, не потрапляйте на гачок шахраїв, будьте розсудливі й терплячі, і тоді ви обов’язково знайдете пристойну роботу.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо