Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ДЖЕЙМІ ОЛІВЕР - ЗНАМЕНИТИЙ БРИТАНСЬКИЙ КУХАР

Він не схожий на мільйонера - взагалі, на людину, що має таку вагу в суспільстві, що може змусити державу розщедритися на півмільйона фунтів стерлінгів. І на кухаря не схожий. Швидше, на колишнього музиканта чи простого англійського хлопця. Але в ньому дивним чином усе це поєдналося: він і мільйонер, і кухар від бога, і колишній музикант.

Джеймі Олівер народився 27 травня 1975 року в англійській провінції, в невеликому селі графства Ессекс, в сім’ї кулінарів. Батьки Олівера мали невеликий паб, тому найперші спогади дитинства пов’язані в нього з кухнею. Тут він спочатку грався, а з семи років вже почав самостійно чистити картоплю. Виховуючись в таких умовах, Джеймі Олівер він повинен був би або зненавидіти це заняття, або зробити його головною справою свого життя. Він вибрав друге. Можливо, тому, що це у нього добре виходило. А ще Джеймі Олівер зрозумів, що смачна їжа може стати способом впливу на людей. Так, першу свою запечену курку він приготував для батька, щоб той не сильно лаяв його за погану оцінку, отриману в школі.

Джеймі Олівер особливих успіхів в школі не виявляв, хуліганив, лазив по деревах і відмінно грав у футбол. Але, на відміну від своїх однолітків, при цьому він ще й любив готувати. Як би то не було, в 16 років він залишив школу і поїхав вчитися в кулінарний коледж Вестмінстера. Навчання в коледжі не перешкодило йому організувати власну музичну групу і з самозабуттям віддаватися музиці. Потім у своїх шоу він часто використовував музичний супровід, віртуозно володіючи не лише кухонним ножем, але і барабанними паличками.

Після коледжу він стажувався і вникав в тонкощі італійської кухні в Антоніо Карлуччі в The Neal Street Restaurant, а в 1996 році влаштувався кухарем в The River Cafe, де пропрацював три з половиною роки. Саме тут в 1997 році Олівера запримітила ВВС, знявши вперше в передачі “Christmas at the River Cafе”. А в 1998 році вийшла в ефір власна програма Олівера “Naked Chef” («Голий кухар»), яка принесла йому моментальну популярність.

Джеймі Олівер знав, як назвати своє шоу. Передусім, воно повинне було зацікавити аудиторію - спочатку хоч би незвичайною назвою. Люди чекали побачити голу людину, але натомість отримали не менш захоплююче видовище. Мільйони британців, чиє невміння готувати давно стало темою для анекдотів, були вражені тим, що витворяв на екрані з найзвичайнішими продуктами цей молодий привабливий хлопець. Він швидко, а головне, просто, без зайвих пристосувань, протягом 30 хвилин готував дуже смачні страви. І робив він це так заразливо, що хотілося зараз же бігти на кухню, щоб повторити це й спробувати приготоване.

За три роки вийшло в цілому 25 серій, і в кожній новій - Джеймі показував захопленим глядачам нові страви, які насправді такими і не були. Але з незмінними жартівливими коментарями він так компонував звичні інгредієнти, що виявлялося: звичайну яєчню можна готувати десятками дуже смачних способів. Так почалося його сходження по сходах слави та визнання. На першій її сходинці йому було лише 23 роки

У тому ж 1999 році його, а не когось іншого, запросили до Тоні Блера, для того, щоб приготувати обід для його високопоставлених гостей.

В 2002 році Джеймі засновує доброчинний фонд, а в 2003 році починає свій головний - не стільки кулінарний, скільки соціальний - проект під загальною назвою “Fifteen”. Програма ця стала, по суті, продовженням ідеї, яку він з успіхом реалізовував на телебаченні, - навчити британців готувати. Але якщо його телевізійною аудиторією було, в основному, доросле населення країни, то цей проект був спрямований на підлітків. Він розумів, що пропаганду здорового харчування потрібно починати з них.

Він бере кредит під заставу власного будинку і відкриває в Лондоні свій перший доброчинний ресторан “Fifteen”, куди відбирає для навчання п’ятнадцять важких підлітків. Пройшовши підготовку, вони повинні були залишитися працювати в ресторані. Завдання, яке він собі поставив, виявилося набагато важчим, ніж уявлялося спочатку. Вкладених грошей не вистачило, щодня виникали труднощі в спілкуванні з підопічними, які, хоча і відбиралися з схильністю до готування, але були звичайною вуличною шпаною - вони не слухалися, втікали. Але захопленість справою та вміння захопити за собою інших допомогли Джеймі впоратися з проблемами - через рік перша “Fifteen”, стало одним з найулюбленіших місць відпочинку лондонців. Наступний ресторан з’явився в Амстердамі в 2004, потім в 2006 році ще два - в Мельбурні та Корнуоллі. А Джеймі в 2003 році був запрошений у Букенгемский палац, де сама королева Елизавета Друга вручила йому Лицарський орден за заслуги перед вітчизною.

У 2005-му - він почав масштабну кампанію за якість шкільного харчування. Результати його досліджень шокували громадськість: норми жиру та цукру в шкільних раціонах перевищені в декілька разів! Йому вистачило декількох тижнів, щоб зібрати на своїй сторінці в Інтернеті підписи чверті мільйона англійців на підтримку реформи шкільного харчування. На телебаченні прозвучало його пряме звернення до співвітчизників: здоров’я нації - під загрозою!

Уряд вимушений був відгукнутися на проблему: на переобладнання шкільних їдалень, навчання персоналу, закупівлю якісних продуктів було виділено більше, ніж півмільйона фунтів стерлінгів. Тисячі людей, організацій прийшло в рух по помаху руки однієї небайдужої людини.

Незважаючи на успіхи, знаменитий кулінар вважав, що для боротьби з ожирінням нації недостатньо лише реформи шкільного харчування та його телепередач. Потрібно проводити повномасштабну пропаганду здорового харчування. Необхідність таких радикальних заходів він підкріплював цифрами: боротьба з ожирінням обходилася охороні здоров’я Англії дорожче, ніж з палінням.

Джеймі Олівер з успіхом переніс свою програму і в США, де проблема ожиріння стояла так само гостро, і де зацікавилися його досвідом. Для своїх шоу він вибрав два американські міста: Хантінгтон і Лос-Анджелес.

Але прославило його в Америці спочатку інше його реаліти-шоу - “Подорож по Америці з Джеймі Олівером”, яке вийшло на екрани в 2009 році. Це навіть не шоу, а бачення Америки очима знаменитого кулінара. Америка Джеймі вийшла дуже живою і безпосередньою. Розповідаючи про те, що їдять і що готують американці, він акцентує увагу не стільки на стравах, скільки на тих, хто їх готує - звичайних людях. При цьому він дуже тонко відчуває ситуацію, а його м’який гумор і безпосередність посилюють атмосферу простоти і щирості, які такі властиві його програмам.

У 2005 році він вирушив в Італію у фургоні з причепом, де була розміщена похідна кухня. Там він навчився готувати суп з восьминогів і завоював любов половини її жителів. Підсумком цієї поїздки стали ток-шоу Jamie’s Great Italian Escape”, книга “Моя Італія” і відкриття ресторану в Оксфорді Jamie’s Italian.

Власник Лицарського ордену має багато інших титулів і звань. Двічі - в 2005 і 2010 роках - він ставав найвпливовішою особою Великобританії в індустрії відпочинку. В 2009 був нагороджений престижною премією TED - за прагнення змінити світ. Окрім доброчинної та громадської діяльності, Джеймі Олівер активно займається і рекламою. Найвідоміший його проект - співпраця з Sainsbury: з 2000 року протягом 11 років з він залишався обличчям мережі супермаркетів цієї компанії.

Така позитивна людина, як Джеймі Олівер, просто не може не бути щасливим і в сімейному житті. Він одружений на красуні, в яку був закоханий ще в юності, і в він багатодітний батько: в нього три дочки і син. Разом з сім’єю він живе в Лондоні і вирощує у себе в саду овочі та фрукти, щоб мати на столі все найсвіжіше і найкорисніше.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо