Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

УРОКИ ВІД АЛЬБЕРТА ЕЙНШТЕЙНА

Видатний фізик, філософ і вчений Ейнштейн ще за життя вважався генієм. Він вніс величезний вклад у світову науку. Можна сказати, що він, мабуть, найуспішніший вчений з усіх, які коли-небудь існували. Тому його поради з тих чи інших питань будуть не лише цікаві, але й можуть принести реальну користь тим, хто їх прочитав.

“Безумство - робити одне й те ж знову й знову, і чекати при цьому різних результатів”.

Ви не можете робити одне й те ж кожного дня та чекати при цьому якихось нових результатів. Для того, щоб змінити ваше життя, ви повинні змінити ваші дії та думки.

“Уява це все. Уява важливіша, ніж знання”.

Чи досить часто ви використовуєте свою уяву? Уява допомагає вам спроектувати ваше майбутнє, приміряти на себе різні ролі, зрозуміти чи підходять вони вам, чи ні. Ейнштейн говорив: “Вірна ознака інтелекту не знання, а уява”. Тренуйте й розвивайте вашу уяву щоденно.

“Людина, яка ніколи не помилялася, ніколи не пробувала нічого нового”.

Ніколи не бійтеся помилитися. Майже будь-яку помилку можна виправити. Помилки - це поганий досвід, але теж досвід, який може бути корисним, головне - використовувати його правильно.

“Якщо чоловік може спокійно керувати автомобілем під час поцілунку з гарною дівчиною, то це означає, що він приділяє поцілунку недостатньо уваги”.

Не можна сидіти на двох стільцях одночасно. Якщо ви справді хочете досягти успіху, зосередьтеся на конкретному завданні, а не розпилюйтеся на тисячу справ відразу. В умінню правильно направити енергію і полягає секрет успіху.

“Я ніколи не думаю про майбутнє. Воно настає досить швидко”.

Єдиний спосіб вплинути на майбутнє - бути в сьогоденні, наскільки це можливо. В теперішньому часі, тобто в даний момент ви не можете вплинути ні на вчорашній день, ні на завтрашній, але ви можете контролювати своє життя в певний момент і в певному місці.

“Прагніть не до того, щоб бути успішним, а до того, щоб стати цінною людиною”.

Не витрачайте свій час на досягнення успіху, досягніть власної цінності. Якщо ви будете цінною людиною, успіх сам прийде до вас. Відкрийте, якими талантами ви володієте і знайдіть спосіб, як піднести ці таланти, щоб люди відчули потребу в них.

“Інформація не є знанням. Єдиним джерелом знань є досвід”.

Знання приходить з досвідом. У теорії ви можете знати все, що завгодно. Але щоб прийшло розуміння, ви повинні самі зіткнутися з предметом вивчення. Набирайтеся досвіду. Не витрачайте час на одну лише інформацію, дійте.

“У мене немає ніяких особливих талантів. Я лише страшенно допитливий”.

Допитливість - один з найсильніших мотиваторів. Вона підштовхує до нових відкриттів і успіхів.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо