Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВАКАНСІЇ: ПОТРІБНЕ РОЗШИФРУВАННЯ

Прикро витрачати час на вакансію, яка, як з’ясовується на співбесіді, не підходить вам за рівнем зарплати, обов’язками чи умовами праці. Як дізнатися, що насправді пропонували в оголошенні?

Вміння аналізувати - дуже важливе при пошуку роботи. За його допомогою можна знайти підходящу саме для вас роботу, знизити різні ризики та не потрапити в пастку марних очікувань.

Декілька порад, які допоможуть зрозуміти, що ж саме роботодавець хоче від кандидатів і, що він насправді може їм запропонувати.

Освіта та вік. Якщо роботодавець зазначає вік в оголошенні про вакансію, то варто зпівставити його з пропонованою посадою. Наприклад, якщо у вакансії спеціаліста чи керівника проекту зазначається вік 20-35 років, то, швидше за все, компанії потрібен співробітник, який буде багато працювати за скромну оплату. Пояснюється це тим, що вік випускника ВНЗ складає 21-23 роки, а в 20 років неможливо мати вищу освіту та великий досвід роботи, але його готові найняти. Відповідно, якщо у вас за плечима 5-10 років досвіду, то ця посада буде для вас недостатньо цікавою та прибутковою - вас не влаштує ні навантаження, ні умови роботи.

Досвід і навики. Якщо в необхідних навичках для вакансії системного адміністратора зазначено також знання PHP, HTML, CSS, графічних редакторів, то неважко здогадатися, що компанії потрібен співробітник “все в одному”, і доведеться виконувати не лише свої прямі обов’язки. Також варто замислитися, якщо перелік навиків занадто короткий або, навпаки, довгий, але пропонується низька зарплата чи зовсім не вказується. В першому випадку роботодавцю потрібний будь-який співробітник, готовий виконувати нескладну та часто нудну роботу за невелику плату. В другому випадку компанія буде значно навантажувати свого працівника, мало даючи натомість. До великого списку вимог повинні додаватися гарні умови праці та пристойна заробітна плата.

Зарплата. Коли роботодавець зазначає зарплату в певних межах, наприклад 3000-5000 грн., то в більшості випадків, на жаль, ви отримаєте мінімальне значення. Подальше зростання зарплати вам будуть обіцяти після випробувального терміну, після року роботи і т.п. Враховуйте це при відгуках на вакансії. З особливою увагою поставтеся до неправдоподібно великих зарплат - це можуть бути шахраї.

Обов’язки. Реально оцінюйте обов’язки, вказані роботодавцем, і їх відповідність посаді. Чи влаштує вас, як менеджера з персоналу, “розбір вхідної кореспонденції начальника” та “відповіді на вхідні дзвінки в компанію”?

Особисті якості. Не думайте, що перелік особистих якостей - стандартний пункт, який нічого не значить. Якщо кандидат повинен бути “пунктуальним”, “відповідальним”, “легко навчатися”, то це значить, що компанія шукає спокійного, не дуже амбіційного співробітника, який буде добросовісно виконувати свої обов’язки, що не зовсім підійде кар’єристам. Дуже часто такі вимоги, як “амбіційність”, “стресостійкість”, “націленість на результат” висувають при наборі працівників в мережевий маркетинг.

Не забувайте уточнювати в роботодавця по телефону або за допомогою електронної пошти відповіді на всі ваші запитання перед тим, як йти на співбесіду, та, тим більше, погоджуватися на посаду.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо