Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ВИРОЩУВАННЯ ШАМПІНЬЙОНІВ

Гриби стають популярнішими з кожним роком. Люди давно навчилися робити з грибів багато смачних і корисних страв. Та й сам процес збору грибів, доставляє задоволення. Але в будь-якому випадку, щоб зібрати повний кошик хороших грибів, не знаючи грибних місць, потрібно дуже постаратися. Тому, вирощування грибів в домашніх умовах стало дуже популярним. З одного боку, цей вид діяльності приносить непоганий дохід, це дуже вигідне і перспективне заняття. А з іншого боку, вживання вирощених вдома грибів дозволяє уникнути отруєнь грибами, які ростуть у лісах. До того ж цей вид бізнесу є досить привабливим для капіталовкладень.

Гриби, які культивуються в штучних умовах, не містять шкідливих речовин та їх можна без ризику для здоров’я вживати в їжу.

Крім відмінного смаку, шампіньйони мають безліч корисних якостей, вони є джерелом багатьох поживних речовин, необхідних для здоров’я людини. Шампіньйони містять набагато більше білків (3 г на 100 г), ніж інші овочі. В них високий відсоток корисних для організму людини амінокислот, а 70-90% рослинних білків, які знаходяться в печерицях, легко засвоюються. Шампіньйон - низькокалорійний продукт харчування (менше 30 кал на 100 г). У них дуже мало цукру і зовсім немає холестерину. Ці гриби практично не містять жирів (0,2 г на 100 г). Крім того, печериця багатша, ніж інші овочі, за вмістом водорозчинних вітамінів.

Вирощування шампіньйонів у відкритому ґрунті.

Первинною основою високої рентабельності грибного виробництва служить якісний компост для вирощування міцелію, максимально придатний для життя печериць. Для приготування компосту можна використати такі компоненти: солома, кінський гній, курячий послід, гіпс, вода. (Слід зазначити, що склад компосту може бути різним.) Технологія приготування компосту полягає у виконанні таких операцій. На підготовлену площу укладають солому - спочатку рівним шаром висотою до 30 см, шириною до 1,6-1,8 м і довжиною до 3 м. Солома рівномірно розтрушується по всій площині. На поверхню соломи рівномірно вкладають кінський гній. При приготуванні компосту обов’язково додають гіпс (1 кг на 10 кг гною). Потім, по поверхні розкладеного кінського гною розподіляють сухий пташиний послід. Далі розкладені матеріали зволожують водою зі шланга і ущільнюють. Потім операцію повторюють. Таким чином формують високу грядку з 5-6 шарів соломи, кінського гною та пташиного посліду.

При задовільному стані компосту на нього наносять покривну суміш. Кращим покривним матеріалом є торф. Завдяки своїм властивостям він може утримувати велику кількість води й поступово віддавати її. На 1 кв. м площі компосту кладуть 25-32 кг покривної суміші, висота шару від 4 до 6 см залежно від типу покривного ґрунту.

Товщина шару 5 см є оптимальною, такий пласт утримує достатню кількість води і створює сприятливий мікроклімат для росту грибів. Після нанесення покривний ґрунт розпушують і вирівнюють, злегка ущільнюючи його. Розпушування і подальше вирівнювання суміші забезпечує однакову товщину покривного шару на всіх ділянках компосту. Вирівнювання шару важливо як для забезпечення рівномірного розростання міцелію, так і для кращого зволоження покривного ґрунту. При вирівнюванні покривного шару вручну не слід сильно ущільнювати його.

Важливо відзначити, що тонкий покривний пласт і його невисока вологість погіршують якість грибів. При низькій вологості суміші покривний пласт доводиться частіше поливати. Це веде до погіршення якості грибів: і за кольором, і за зовнішнім виглядом. Часті поливи також можуть стати причиною появи бактеріозу.

Грядки мають бути захищені від дощу (можна зробити навіс або прикривати на час негоди).

Система вирощування шампіньйонів у мішках.

Ця система є популярнішою серед дрібних і середніх виробників, які використовують як пристосовані порожні приміщення (шахти, овочесховища, свинарники й т.п.), так і спеціально побудовані для вирощування грибів. Використання мішків вимагає менших капіталовкладень у порівнянні з поличною і контейнерною системами. Одна з основних переваг мішкової системи - це можливість більш ефективної боротьби з поширенням шкідників і хвороб.

При використанні мішків легше локалізувати шкідників і хвороби (у будь-який момент уражений мішок можна закрити і винести). Негативні моменти полягають у великій кількості ручної праці при наповненні мішків компостом (особливо через відсутність спеціального устаткування), при перенесенні й встановленні мішків на місце і при нанесенні покривного ґрунту на компост.

Корисні поради:
- компост потрібно купувати у тих, хто вміє його робити або навчитися правильно робити самим;
- погано підготовлені приміщення не гарантують урожай - потрібно бути готовим до всіх режимів температур, вологості та вентиляції, які потрібні для вирощування печериць;
- проти хвороб печериць потрібно боротися як слід, бо недостатня дезінфекція може виявитися фатальною для поточного або наступних урожаїв;
- міцелій печериць так само потрібно купувати в тих, хто вміє його робити і робить його стабільно;
- якщо ви вирішили робити компост самостійно, зробіть камеру пастеризації. Важливе значення при приготуванні компосту має якість сировини для приготування;
- якщо це кінський гній, то важливо чим годують коней, яку підстилку використовують. Якщо ви готуєте синтетичний компост на курячому посліді, то також важливо, чим годують курей, підстилка та ін.

Вирощування шампіньйонів в блоках.

В останні роки багато грибників починають вирощувати шампіньйони в блоках (брикетах). Готовий компост пресують і пакують у термоусадочну плівку. Такі брикети простіше транспортувати, вони легко та в більшій кількості вкладаються в автомобіль. Незважаючи на те, що для вкладання блоків потрібна ручна робота, при вирощуванні на полицях можна використовувати машинку для нанесення і розпушування покривного ґрунту.

Крім того, працюючи з готовими блоками, виробнику не буде потрібна техніка для забивання компосту на полиці або в піддони. І звичайно, організація в грибному виробництві тільки вирощування грибів, без компостного виробництва, набагато простіша і дешевша, за умови наявності в продажі якісного компосту за прийнятною ціною.

Збір врожаю грибів полягає в їх зніманні без пошкодження плодового тіла і грибниці, шляхом викручування з ґрунту. Печериці бажано збирати в стадії зрілості, при якому натягнута, але не розірвана плівка, що прикриває рожеві пластини гриба і з’єднує край «капелюшка» гриба з ніжкою. Збір більш зрілих грибів, що мають розірвану плівку і темно-коричневі пластинки, може привести після їх вживання в їжу до важкого отруєння.

В умовах закритих приміщень тривалість плодоношення печериць може бути 2-4 місяці, коли протягом даного періоду можна зібрати до 15-16 кг грибів з одного квадратного метра. При належному догляді та хороших умовах урожайність може бути значно вищою.

Шампіньйони мають властивості плодоносити хвилями, активний ріст змінюється спадом, коли гриби повністю зникають або ростуть в одиничних екземплярах, потім через 6-7 днів настає друга хвиля. Загальна кількість хвиль зазвичай сягає семи, найбільша врожайність виходить при другій та третій хвилі, приносить близько 70% врожаю.

Коли перший врожай зібрано, ви набили руку у вирощуванні грибів, можна звернути свій погляд до реклами в Інтернеті. Створення власної сторінки допоможе охопити додаткову аудиторію клієнтів. На сторінці ви розповісте про своє виробництво, вкажете ціни і свої координати. І нові клієнти не змусять себе довго чекати. Так само в Інтернеті існують всілякі форуми за інтересами. Спробуйте знайти форум любителів вирощування грибів, зареєструватися там і дати оголошення на його сторінках.

Варіантів, щоб про вас дізналися, насправді, безліч. Головне працювати і досягати результатів. Бізнес дуже зручний і при мінімальних витратах приносить хороший прибуток. Зараз існують різні варіанти створення грибних виробництв. Почавши з маленької сімейної ферми, згодом ви можете перерости у великий промисловий комплекс.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо