Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ

Якщо вірити статистиці, 87% європейської молоді головним вибором в житті вважає саме визначення своєї майбутньої професії. Що ж, з ними – молодими і амбітними – можна в чомусь погодитися.

Деяким здається, що отримана спеціальність – це раз і на все життя. І від того, наскільки точним буде її вибір, залежить досягнення високих кар’єрних цілей і матеріальна незалежність. Тому на Заході в старших класах школи приділяється підвищена увага різноманітному тестуванню та визначенню профпридатності молоді.

А от абітурієнти пострадянського простору часто обрану спеціальність уявляють собі досить туманно, а подальшу кар’єру тим більше. Тому іноді складають список цікавих для себе професій, ґрунтуючись на цілком простих і зрозумілих принципах. Ось вони, ці принципи.

1. Престижність професії. Цим, як правило, керуються діти із забезпечених сімей, які з приводу майбутнього заробітку не турбуються. В список престижних спеціальностей входять ті, які мають відношення до творчості та міжнародних відносин: це журналістка, реклама та PR, міжнародна економіка, політологія, естрада, дизайн та ін. Отримані знання абітурієнти збираються застосовувати на практиці в представництвах іноземних фірм або безпосередньо за кордоном. А впливові батьки в цьому їм допоможуть.

2. Стабільність. Цей принцип передбачає гарантоване працевлаштування та постійну затребуваність на ринку праці. До числа стабільних можна віднести професії держструктури – соціологи, податкові інспектори, фахівці муніципального управління.

3. Перспективність. Головне питання тут – а чи потрібна суспільству вподобана професія, або вона безповоротно йде в небуття? В такому випадку батьки разом зі своїми дітьми вивчають попит на фахівців різних напрямів.

Зараз перші рядки рейтингу займають професії, пов’язані з комп’ютерними технологіями, сферою готельного господарства та туризму. Далі – логістика, телекомунікації, страхова справа. А ось, як стверджують у міністерстві праці та соціальної політики України, фахівців в області економіки, фінансів, юриспруденції випустили на цілих 10 років вперед. Тому в студентів відповідних факультетів можуть виникнути проблеми з працевлаштуванням.

4. Зарплата. Більшість абітурієнтів вибирає спеціальність, виходячи з майбутнього рівня прибутків. Психологи кажуть, що це має відношення до сумного досвіду багатьох батьків, які страждали від нестачі грошів через зміни економічних умов у нашій країні. Лідерами по “грошовій” шкалі є, звичайно, бухгалтери, юристи та менеджери.

А взагалі, мрія багатьох школярів – вивчитися “на начальника”, адже в нього мало роботи та велика зарплата. І неважливо, чим і ким керувати. Ось так – ясно, коротко і по-дитячому чесно. Але в світі дорослих, якщо є бажання зробити кар’єру, спочатку потрібно визначити сферу діяльності, виходячи зі своїх здібностей, отримати освіту, можливо, навіть і не одну. Ось, наприклад, за кордоном спеціальність “менеджмент” зазвичай вибирають ті, хто вже має базову профільну освіту й потребує підвищення кваліфікації саме як керівника.

За яким принципом робити вибір професії – вирішувати вам, але пам’ятайте, що в будь-якому випадку вона повинна бути вам до душі. Інакше, займаючись роботою, яка дуже не подобається, хоч вона буде і дуже прибутковою, ви йдете проти самих себе. До того ж, важко працювати на такій роботі, прагнути виконувати її краще, ставити собі мету та йти до неї. Тому, добре обдумайте свій вибір.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо