Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОЛОВНИЙ ЕНЕРГЕТИК: ЗАРПЛАТИ ТА ВИМОГИ В КИЄВІ

Головні енергетики організовують роботи з монтажу, технічної експлуатації та ремонту енергетичного устаткування, здійснюють керівництво технічним персоналом, контролюють дотримання правил охорони праці та техніки безпеки при експлуатації енергоустаткування. В компетенції таких керівників ведення проектно-кошторисної документації, узгодження дозвільної документації, розробка технічних завдань, ведення обліку споживання енергоресурсів. Головні енергетики взаємодіють з організаціями, що забезпечують електроенергією і здійснюють нагляд, беруть участь в закупівлі матеріалів і устаткування, організовують модернізацію і автоматизацію технологічних процесів.

Середні ринкові зарплатні пропозиції для головних енергетиків на підприємствах Києва складають 8500 гривень.

Кожен зарплатний діапазон характеризується певним типовим набором вимог і побажань до кандидата. Кожен наступний зарплатний діапазон включає вимоги, сформульовані для попередніх.

100% головних енергетиків складають чоловіки. 11% кандидатів – молодь, віком до 30 років; 22% претенденти, віком 30-40 років, 33% - віком 40-50 років; 34% старші 50 років.

Вищу освіту мають 100% опитаних.

Англійську мову на розмовному (вільному) рівні знають 2% фахівців; на рівні, достатньому для читання технічної документації – 16%; на базовому 33%. Взагалі не знають англійської мови – 49%. Посвідчення водія категорії В мають 84% опитаних, категорії С – 20%.

Регіон дослідження – м. Київ. Час проведення опитування – грудень 2013 року.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо