Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП БОРГІВ: ЯК РЕАГУЮТЬ ЗНАКИ ЗОДІАКУ ЯКЩО ЇМ НЕ ПОВЕРТАЮТЬ БОРГ?

Неповернений борг мало кому сподобається. А вже якщо боржник - хороший друг, то ситуація й зовсім стає заплутаною. Терміни пройшли, а грошей як не було, так і немає - на таку ситуацію неможливо не прореагувати. Ну а якою буде ця реакція, багато в чому залежить від знаку Зодіаку.

ОВЕН

Представник цього знаку дуже прямолінійний. Він скаже те, що думає, не думаючи про наслідки. Зате Овнові не властива злопам’ятність: він пошумить, поверне своє й забуде про інцидент. Правда, якщо не повернути йому борг навіть після скандалу, то дружба, швидше за все, закінчиться.

ТІЛЕЦЬ

Тільці такі ситуації ненавидять. Вони довго накопичуватимуть образу, таємно будуть комусь скаржитися, а в результаті влаштують боржникові гучний скандал. Представники цього знаку - матеріалісти, які цінують своє майно. Тілець упреться рогом, обов’язково поверне гроші та піде без подальшого з’ясува-ння стосунків.

БЛИЗНЮКИ

Вони почнуть повернення боргу з натяків. І чим більше часу проходить, тим гостріші та іронічніші ці натяки стають! Їм неприємне відчуття того, що їх використовували. Зрештою, вони висловлять боржникові все, що думають про нього, не піклуючись про майбутні стосунки.

РАК

Він буде скривджений тим, що його довіру зрадили, проте йому важко критикувати друга, якщо той знаходиться в скрутному становищі. Довгий час він терпляче чекатиме, оскільки вірить в краще в людях. Але, якщо почуття зради стане занадто відчутним, Рак перестане соромитися у висловлюваннях!

ЛЕВ

Лев буде принижений самою необхідністю вимагати назад свої гроші, адже від інших він чекає такого ж благородства та чесності, які властиві йому самому. Зрештою, Лев все-таки набереться сміливості і викличе друга на відверту розмову. Причому незалежно від підсумку, дружба, швидше за все, продовжиться.

ДІВА

Діва буде скривджена в глибині душі, але при цьому продовжить спілкування з другом і навіть допомагатиме йому. Їй важко відкрито висловити свої претензії. Вона готова довго миритися з друзями-”споживачами”, які тільки й роблять, що беруть. Але вже якщо Діва образиться, то це вже назавжди.

ТЕРЕЗИ

Представники цього знаку по суті своїй прямолінійні: договір є договір, і його потрібно виконувати. Вони наполягатимуть на цьому, використовуючи при цьому всі можливі мирні способи вирішення проблеми. Що, втім, не рятує їх від занудства. Вони не занадто терпимі до друзів, які їх постійно підводять.

СКОРПІОН

Він буде похмурий, саркастичний і замислений про план повернення боргу. Звичайно, цей план дасть результат, ось тільки пробачити друга Скорпіон навряд чи зможе. Він нікому не дозволить підставити себе двічі.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець - улюбленець долі, не підніматиме шум, адже він розуміє, що удача обов’язково перейде на його сторону. Стрільці можуть покритикувати боржника, причому не соромлячись у висловах, але дружбу вони все одно цінують більше, ніж гроші.

ВОДОЛІЙ

Водолій не занадто прив’язаний до матеріальних цінностей, тому деякий час він не застосовуватиме активних дій. Друзі грають в його житті занадто велику роль, тому він вважатиме, що заради власного спокою та миру краще не нагадувати про борг до того часу, поки очікування не стане нестерпним!

РИБИ

Риби терпіти не можуть відкриті конфлікти, тому вони будуть шукати інші шляхи, щоб нагадати забудькуватому товаришу про борг. Поступово в душі в них почне накопичуватися образа від такого ставлення до них. Хоча зовні цього не буде помітно.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо