Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП НА 2016 РІК

ОВЕН

Протягом перших чотирьох місяців варто зосередитися на вирішенні матеріальних завдань. Літні місяці охарактеризуються падінням ділової активності, доведеться витрачати заощадження. Інвестиції, зроблені в цей період, будуть не дуже ефективними. Початок осені - вдаліший період, але доведеться приборкати своє бажання витрачати гроші даремно. Починаючи з жовтня і до кінця року ваше становище стане зміцнюватися: з’являться-я сприятливі перспективи і в справах, і в особистому житті.

ТІЛЕЦЬ

Початок року в матеріальному плані буде складнішими за інші періоди. В березні вдалим виявиться пошук нової роботи. Є також і можливість просунутися по кар’єрних сходах. Початок літа може співпасти з погіршенням самопочуття. Тому краще уникати перенапруження, присвятити час відпочинку. На початку осені ви зможете досягти успіху. Позитивні зрушення стануть особливо помітні в жовтні та листопаді, коли ви відчуєте приплив сил, поліпшення здоров’я, а також появу нових джерел доходу.

БЛИЗНЮКИ

Початок року виявиться дуже важким періодом в плані фінансів. Необхідно уникати спонтанних та імпульсивних витрат. Березень і квітень - дуже вдалі місяці для втілення в життя ваших ідей та творчих поривів. Ви зумієте плідно працювати, проте винагорода за вашу працю буде не такою, як ви розраховували. В цей період ви можете отримати підвищення по кар’єрних сходах або нову роботу. Травень принесе занепокоєння з різних приводів, В червні це може відгукнутися зниженням життєвого потенціалу та проблемами з сном. У літні місяці знизиться ділова активність, особливу увагу потрібно буде приділити правильному розподілу коштів. Кінець року буде вдалішими: фінансові проблеми вирішаться, а справи підуть вгору.

РАК

На початку року варто берегти свої кошти, адже аж до травня ситуація у фінансовому плані виявиться дуже нестабільною. В червні та липні ви отримаєте фінансову винагороду, за виконану раніше роботу. Початок осені може принести несподіванки як в професійну діяльність, так і у фінансові питання. Можуть ускладнитися стосунки з оточуючими. В цей момент утримайтеся від обіцянок, якщо ви повністю не впевнені, що зможете їх виконати. Листопад і грудень принесуть можливості для додаткового заробітку та розширення діяльності.

ЛЕВ

Перші три місяці року будуть дуже важкими для ділової активності. Робота, незважаючи на те що ви прикладете багато зусиль, виявиться малоефективною. Також можливі значні фінансові витрати. Середина та кінець весни - хороший час, щоб здійснити важливі поїздки. Літо буде спокійним, ділова активність трохи спаде: варто приділяти більше часу вже запущеним проектам, а нові справи починайте не раніше середини липня. Серпень виявиться важким в матеріальному плані: можуть з’явитися непередбачені витрати. Жовтень і листопад для професійних справ будуть нейтральними, а для справ сімейних, навпаки, дуже неспокійними.

ДІВА

В перші три місяці року вам доведеться економити, щоб залишатися фінансово незалежними. В березні ви отримаєте віддачу від вкладених раніше в справу коштів. Проте і квітень, і травень для бізнесу виявляться скрутним часом. В травні непогано пройдуть поїздки та відрядження. В червні у вас буде можливість показати свою обізнаність або висловити особисту думку. Серпень - хороший місяць, особливо для особистого життя. Це сприятливий період для відпочинку, розваг, спілкування з друзями і нових знайомств. В кінці року вам доведеться бути особливо обережними при вирішенні фінансових питань. Уникайте вихвалятися чи обговорювати інших людей.

ТЕРЕЗИ

В січні ситуація буде дуже сприятлива: ви зможете поправити здоров’я, знайти нові джерела прибутків. У наступні два місяці рівень вашої енергії буде високим. Але в лютому не варто робити великих інвестицій, у березні ж ви досягнете хороших успіхів роботі. Квітень також вдалий, але в цей час вам варто зайнятися підвищенням кваліфікації. В травні ситуація залишиться стабільною. Літні місяці виявляться непростими як у фінансовому плані, так і для розвитку підприємницької діяльності. Починаючи з середини серпня і до жовтня варто розширити свої соціальні контакти, щоб досягти прогресу в розвитку кар’єри. Кінець року підходить для угод з нерухомістю, але вам слід скоротити непотрібні витрати.

СКОРПІОН

Січень, лютий і березень - важкі місяці для ділової активності, але особливо важко буде в матеріальному плані. Уникайте обговорення інших людей: ви можете через це позбутися важливої підтримки. Надалі весняні місяці принесуть більше позитивних подій: з’явиться-я можливість внести необхідні зміни і рухатися вперед до своєї мети. Матеріальні проблеми вирішаться, і ви зможете насолоджуватися життям повною мірою. Літні місяці будуть дуже нерівномірними: вдалі збіги обставин іноді допоможуть зрушити справи з мертвої точки, але іноді вам буде здаватися, що ви топчетеся на місці. В кінці літа і на початку осені у вас почнеться сприятливий період для просування по кар’єрних сходах. Осінь і початок зими можуть стати хорошим трампліном на шляху до професійних успіхів і поліпшення фінансової ситуації.

СТРІЛЕЦЬ

В перші місяці року стосунки з близькими можуть постраждати через вашу схильність не звертати уваги на потреби членів сім’ї. Починаючи з кінця лютого у вас з’явиться інтерес до нових проектів, покращиться самопочуття. Квітень принесе значно більше метушні, ніж ви б хотіли. Травень і початок червня - хороший час для навчання, складання іспитів, вибору професії. Тим, хто шукає нове місце роботи, поталанить в цей період на співбесідах. Середина літа виявиться спокійнішим часом, але якщо прикласти старання, то і в цей період можна багато чого досягти. В серпні та на початку вересня краще не займайтеся справами, пов’язаними з фінансами. До листопада і грудня ситуація ще більше покращиться: у вас буде час для відпочинку і подорожей.

КОЗЕРІГ

Початок року - скрутний час. Навряд чи вдасться повністю уникнути втрат і матеріальних проблем. Травень - сприятливий місяць, але в основному для особистого життя. Літо трохи зменшить ваш запал в романтичних справах, на перший план можуть вийти проблеми, пов’язані з підтримкою здоров’я, пошуком шляхів для вирішення професійних завдань. Вересень принесе вам проблеми, більшою мірою із-за нестриманості у висловлюваннях і бажання все тримати під особистим контролем. Надалі, аж до грудня, справи підуть зі змінним успіхом: ви то досягатимете свого, то страждатимете від втрат. Але в грудні з’являться-я хороші перспективи просунутися по кар’єрних сходах.

ВОДОЛІЙ

В січні ваше матеріальне становище покращиться. Дуже вдалий час для налагодження стосунків з друзями, близькими людьми і коханою людиною. В цей період відкладіть усі справи, пов’язані з фінансами, не робіть великих інвестицій і не беріть грошей у борг. Літо не підходить для нових романтичних знайомств, флірту чи курортних романів. Але в серпні ви зможете досягти хоча і невеликих, але значущих для вас успіхів в роботі чи навчанні. Початок осені принесе можливість відчути перші плоди від ваших старань, цей момент підходить для всього, що пов’язано з підприємницькою діяльністю, професійними завданнями.

РИБИ

Вдалим місяцем для просування своїх ідей і побудови кар’єри виявиться січень. Ви можете довести задумане до кінця, поліпшити стосунки з колегами та начальством. Лютий принесе труднощі, особливо в матеріальному плані, так що необхідно заздалегідь продумати свій бюджет до дрібниць. Березень і квітень складні в плані здоров’я. В травні та на початку червня справи помітно покращаться. Ви зумієте поправити матеріальне становище, знайти нові джерела доходу. Липень виявиться непростим місяцем. Побутові проблеми зваляться на вас в серпні, причому абсолютно несподівано. Вересень і жовтень знову будуть вдалими для більшості справ, причому ви зможете закінчити навіть те, що довго відкладали. В кінці року знову можуть виникнути фінансові проблеми.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо