Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП НА 23 - 29 ТРАВНЯ 2016 РОКУ

ОВЕН

Цього тижня ваші шанси досягти успіху дуже високі. Буде можливість піднятися по кар’єрних сходах. Буде шанс навчитися чомусь новому і корисному.

Намагайтеся займатися не лише поточними справами, але й масштабними проектами, які не приносять негайного прибутку, але обіцяють щедрі грошові надходження в майбутньому.

Можна розширити сферу діяльності, взятися за щось абсолютно нове. Підходить цей тиждень і для кардинальних змін в особистому житті: спочатку вони змусять вас хвилюватися, але незабаром стане ясно, що всі події - вам на користь.

ТІЛЕЦЬ

У перші дні тижня можуть виникати труднощі, але ви досягнете успіху, якщо постараєтеся не звертати на них уваги і йтимете до своєї мети.

Кінець тижня буде значно приємніший і простіший, ніж його початок. Можливі зміни на краще в особистому житті, нові знайомства, які подарують масу позитивних емоцій і матимуть приємне продовження.

Єдина серйозна проблема полягає в тому, що вам ніяк не вдається приділити найважливішим і справам ту увагу, якої вони заслуговують. Якщо ви знайдете в собі сили відкинути все зайве, протистояти спокусам, то позбавите себе від багатьох турбот і хвилювань в майбутньому.

БЛИЗНЮКИ

Сприятливий тиждень, який покладе початок вдалому періоду. Намагайтеся не переоцінювати своїх можливостей і не витрачати час на химерні мрії. Потрібно зосередитися на реальних справах. Ви зможете розкрити свій потенціал, знайти застосування тим талантам, які маєте. А ще буде можливість по-новому поглянути на питання, які останнім часом ставили вас у безвихідь, і знайти, нарешті, способи їх вирішення.

Друга половина тижня - час, коли інтуїція буде особливо гострою, і саме завдяки її підказкам Близнюки виберуть вірну лінію поведінки, не допустять помилок, про які пізніше довелося б жалкувати.

РАК

Суперечливий і напружений тиждень. Нудьгувати вам не доведеться, сидіти склавши руки - теж. Можливі хвилювання, пов’язані з роботою, деякі Раки турбуватимуться через гроші. Пам’ятайте, що вам зовсім не обов’язково справлятися з усіма труднощами самостійно. Поруч є люди, до яких можна звернутися і за порадою, і по допомогу.

Будьте готові виявити лідерські якості, взяти на себе відповідальність за інших. Можна обговорювати складні питання, вам вдасться знайти вірні слова, донести до співрозмовників свою точку зору і переконати їх у вашій правоті.

ЛЕВ

Вдалий тиждень. Дійте активно, будьте рішучі - саме так ви зможете досягти значних успіхів. Можливі абсолютно несподівані знайомства, зустрічі, які кардинально змінять ваше життя.

Не бійтеся покладатися на інтуїцію, прислухайтеся до її підказок. Також не варто недооцінювати свій досвід. Можливі грошові надходження та вигідні угоди. При цьому з витратами та інвестиціями краще не поспішати, як і з укладенням угод, навіть якщо вони на перший погляд здаються дуже привабливими.

ДІВА

Цього тижня вам доведеться багато працювати, присвячувати час справам, які не дуже вам цікаві, і не приносять майже нічого, окрім турбот і клопоту. Обстановка на роботі буде напруженою, не виключені розбіжності та конфлікти, серйозні спори з керівництвом.

Буде можливість відновити стосунки з людьми, з якими ви раніше плідно співпрацювали. Обережності вимагають фінансові справи. Зараз ви більше, ніж звичайно, схильні до спонтанних легковажних витрат. Можуть знадобитися гроші для вирішення сімейних проблем.

ТЕРЕЗИ

Тиждень складатиметься непросто. Доведеться прикласти деякі зусилля, щоб вирішувати повсякденні завдання, з якими ви раніше справлялися без зусиль.

Найбільш вдалою буде середина тижня. Використовуйте цей період, щоб побачитися з людьми, які для вас особливо важливі, навести лад в справах, зміцнити свої професійні позиції.

В кінці тижня Терезам буде дуже нелегко. Ви відчуваєте, що втрачаєте контроль над ситуацією і вимушені плисти за течією, замість того, щоб керувати своєю долею. Дуже важливо не зробити в цей час необачних вчинків, про які пізніше довелося б пошкодувати.

СКОРПІОН

В першій половині тижня важливо не давати волі емоціям, не здійснювати необдуманих вчинків. Обережність в усьому - ось що знадобиться від вас. Для багатьох Скорпіонів головним ворогом стає нудьга - саме вона може штовхнути представників знаку на дії, про які пізніше доведеться пошкодувати.

Друга половина тижня - вдалий час, радісний і веселий, навіть окриляючий. Скорпіони відчувають, що готові до рішучих дій, починають втілювати в життя сміливі ідеї. Саме ці дні будуть найбільш сприятливими для романтичних знайомств.

СТРІЛЕЦЬ

Тиждень досить нервовий, напружений. Доводиться часто змінювати плани, блискавично перемикатися з однієї справи на іншу. Спочатку такий темп навіть радуватиме, оскільки саме він дозволяє вам проявити себе з кращого боку. Але на зміну ентузіазму швидко прийде втома, деякі Стрільці відчують, що готові здатися. Тут дуже важливою буде підтримка близьких людей.

Не виключені вдалі моменти, найбільш щедрою на них буде середина тижня. В цей час будь-яка робота йде на лад, усі завдання вирішуються напрочуд швидко, в результаті ви можете отримати непоганий прибуток.

У кінці тижня можуть знадобитися значні витрати, в тому числі незаплановані. Пам’ятайте, що будь-які фінансові операції в цей час вимагають особливої обережності. Постарайтеся уникнути будь-яких юридичних проблем.

КОЗЕРІГ

Переважає вплив позитивних тенденцій. Труднощі будуть виникати, але ви впораєтеся з ними швидко та успішно. Хороший тиждень для того, щоб проявити лідерські якості. Вам вдасться об’єднати людей, які мають спільну мету, і організувати їх роботу.

Тиждень підходить для контактів з людьми, поїздок і налагодження ділових стосунків.

Кінець тижня - відмінний час для спілкування, публічних виступів, відвідування різних заходів. Зверніть особливу увагу на свій зовнішній вигляд: потрібно добре виглядати, щоб справити сприятливе враження.

ВОДОЛІЙ

На початку тижня буде багато напружених і складних моментів, доведеться боротися з несприятливими обставинами, шукати вихід з неоднозначних ситуацій. Ви самі будете здивовані тим, яку твердість здатні виявити, відстоюючи свою позицію.

Можливі проблеми в спілкуванні, можуть виникати розбіжності навіть з тими, кого ви раніше розуміли з півслова. Не варто поспішати з вирішенням фінансових питань, навіть невеликі покупки мають бути обдуманими та спланованими.

РИБИ

На початку тижня може бути нелегко. В першу чергу це стосується Риб, які звикли досягати успіху швидко і не прикладаючи зусиль. Зараз усе дається дещо складніше, треба багато працювати.

Якщо близькі будуть на вашому боці, знайдуть можливість порадувати вас, все швидко налагодиться. Якщо ж ви залишилися наодинці зі своїми проблемами, боротися з ними допоможуть холоднокровність і спокійне, вдумливе планування всіх дій. Друга половина тижня порадує змінами на краще в особистому житті, і просто якимись приємними подіями, яких ви не чекали.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо