Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП СВЕКРУХИ

Для багатьох жінок і дівчат знайомство з матір’ю коханого хлопця, і тим більше, нареченого - це випробування. Які складнощі й перешкоди можуть виникнути на шляху до серця цієї пані, залежно від знаку Зодіаку? Чи стане вона хорошою подругою, другою мамою або злісним ворогом? Бажано заздалегідь потурбуватися пізнанням характеру майбутньої свекрухи і встановити з нею добрі стосунки. Полегшить це непросте завдання жартівливий гороскоп свекрухи.

ОВЕН

Ця владна пані рідко зустрічає майбутню невістку з розкритими обіймами. Швидше, сприймає її, як чергову подружку свого сина. Краще не потрапляти їй на очі завчасно. І особливо, якщо вона втомлена чи не виспалася. Таким чином, організовувати знайомство краще у вихідні або в періоди, коли в неї бадьорий, хороший настрій і нічого не болить.
Вона також не любить, коли гості приходять без попередження. Адже їй необхідно підготуватися. В поганому настрої вона не стане проявляти ніякої ініціативи, а то й поведеться взагалі непередбачувано. Деякі її несподівані та прямолінійні питання можуть дуже здивувати чи образити. Насправді, все не так погано, тому що ви ще не бачили її в справжньому гніві.

ТІЛЕЦЬ

Вам поталанило, оскільки Тілець - найтерплячіша свекруха, і посваритися з нею практично неможливо. Єдине, про що треба потурбуватися, так це про свою зовнішність. Її дратують: неохайний вигляд, позбавлений смаку одяг, неправильно підібрані кольори і деталі вбрання, неакуратна зачіска і т.п.
Вона досить толерантна, щоб пробачити невістці безліч “гріхів”. Перш, ніж зробити відносно синової сім’ї якийсь крок, вона двічі подумає, і результат виправдає усі очікування. Миролюбна та доброзичлива свекруха не створить особливих проблем, якщо ставитися до неї з належною повагою. Навпаки, вона постарається згладити "гострі кути" та всіма способами уникнути скандалу. Як і всі Тільці, вона любить гроші та дуже економна.
Кокетувати чи жартувати при розмові з нею не потрібно, щоб не здатися легковажною чи вертихвісткою. А ось вихваляти її кулінарні здібності просто необхідно. Вона - прекрасна господиня, і, напевно, знайомство з нею пройде на кухні за яким-небудь смачним пригощанням.

БЛИЗНЮКИ

Свекруха-Близнюки - не лише комунікабельна, але й ерудована та розумна. З нею можна розмовляти на будь-які теми, створюючи враження начитаності та величезного інтересу до навколишнього світу. Вона цінує вченість, грамотну мову та почуття гумору. Швидше за все, вона не надасть особливого значення цій зустрічі. В неї є важливіші справи.
Незважаючи на вічну зайнятість, вона завжди уважно стежить за невісткою і якщо ви, раптом почнете з нею сваритися, вона знайде що вам відповісти. В іншому це досить мила жінка. В неї дуже багато занять і захоплень, тому вона не може зосередитися на чомусь одному. А ще вона дуже товариська і при певних зусиллях з вашого боку, може стати хорошою подругою.
Але не потрібно їй розповідати про довгострокові перспективи та плани стосовно шлюбу з її сином. Тому що занадто претензійні заяви з цього приводу, можуть ви кликати в неї сильний дискомфорт. Вона звичайно любить зміни, але не терпить ніяких несподіванок.

РАК

На перший погляд свекруха-Рак дбайлива і мила, але це помилкове враження. Найбільше свекруха-Рак любить свого сина. І якщо ви недостатньо добре до нього ставитеся, погано “обслуговуєте” його в господарстві, та ще й смієте чогось від нього вимагати, вважайте, що у вас стало на одного ворога більше. Завоювати її симпатію можна лише виявивши таланти хатньої робітниці та демонструючи безмежну любов до її сина.
Встановивши з нею контакт, можна знайти в її особі кращу подругу. До речі, чим кращі ваші стосунки з такою свекрухою, тим сильніше цінуватиме вас чоловік. Не дивлячись на такі підводні камені, свекруха-Рак обожнює турбуватися про тих, хто слабший за неї. Тому можна прикинутися жертвою, розповівши, як багато проблем і випробувань випало вам на життєвому шляху.

ЛЕВ

Свекруха-Лев добра лише на великій відстані. Вона обожнює бути в центрі уваги. В тому числі в центрі уваги свого сина. Не терпить конкуренції. Тому корисно прикинутися «сірою мишкою», щоб не затуляти її ясновельможний образ. А ще вона обожнює подарунки. Причому, чим вони дорожчі, тим краще. І говоріть їй більше компліментів.
Ні в якому разі не можна критикувати її сина. Для неї він найкращий.
Говорити про свої проблеми й труднощі теж не потрібно. Вона любить забезпечених і успішних людей. Ну або, принаймні, перспективних. Тому, потрібно їй розповідати лише про свої успіхи та досягнення.

ДІВА

Будьте акуратні виключно в усьому. Мінімум косметики, ідеальна чистота нігтів і взуття, випрасуваний одяг. Необхідно дотримуватися іміджу практичної та врівноваженої особи, готової до стабільних стосунків і сімейного життя. Відрепетируйте відповіді на питання, на зразок тих, які зазвичай задають при прийомі на роботу. Яке майбутнє ви плануєте в сімейному житті? Що ви вмієте? І, нарешті, скільки ви заробляєте? Чіткі та лаконічні відповіді викличуть повагу.
Якщо пустити в хід лестощі, то можна досягти цілком пристойних результатів у вигляді мирного співіснування.

ТЕРЕЗИ

Свекрусі дуже важливо, що подумаєте ви про неї. Це знайомство - для неї справжня подія. Вона сподівається, що все пройде гладко, без різних напружених моментів. Ваша розмова, швидше за все, нагадуватиме світську бесіду. Тому всі проблеми треба залишити за бортом. Свекруха-Терези може бути небезпечна в тому випадку, якщо невістка сама по собі має поганий характер. Вам з коханим потрібно виглядати максимально гармонійною парою. Ну а щонайменший натяк на розбіжності в поглядах з її сином або претензії до нього, лише посилять негатив. Вона завжди буде на його боці.

СКОРПІОН

Можна припустити, що свекруха-Скорпіон вам не зрадіє. Вона, немов сканує поглядом, намагаючись дізнатися про вас усе. Та й гумор у неї - дуже специфічний. Не потрібно нічого брати близько до серця. Важливо підтримувати розмову та виражати позитивні емоції. Але не чекайте, що вона буде діяти так само. Свекруха може бути холодною і навіть жорстокою. Їй потрібно багато часу, щоб до вас звикнути. І взагалі, сподобатися їй дуже складно. Але, якщо це станеться, то в її особі ви отримаєте найнадійнішого друга.
Потоваришувати з нею непросто, тому що не завжди зрозуміло, коли вона вас хоче образити, а коли просто жартує. Але, якщо не приймати усе занадто близько до серця, її цілком можна витримати і навіть прийти до мирної угоди.
Образити свекруху-Скорпіона - означає нажити собі ворога. Вона злопам’ятна і здатна на помсту.

СТРІЛЕЦЬ

Розділяти її погляди і захоплення не обов’язково, а ось розповідати про себе - необхідно. Вона терпіти не може нудьги, ординарності, сірості. Може проявляти категоричність, прямолінійність, але по суті - абсолютно незлоблива. Вона надає своїм дітям достатньо свободи, щоб не чинити впливу на їх вибір. Та й сама нікому особливо не нав’язується, так що стосунки в гіршому разі будуть нейтральними. Вона не терпить недомовок. Тому накопичувати взаємні претензії не варто, краще відразу в усьому розібратися чи домовитися.

КОЗЕРІГ

Швидше за все, вона триматиме вас на відстані: або дуже довго, або завжди. І треба дотримуватись цієї дистанції, не набиваючись в подружки. Їй необхідно багато часу, щоб переконатися, що вибір сина - не швидкоплинний порив. Проте, в разі позитивних висновків сама починає наполягати на оформленні шлюбу. Вона найкращий порадник. Тому, до її слів потрібно прислухатися. А ось на матеріальну підтримку навряд чи варто розраховувати. Свекруха-Козеріг - дуже економна та жадібна. Але вона може стати хорошим помічником, створюючи трамплін в кар’єрі, завдяки своїм вигідним зв’язкам.

ВОДОЛІЙ

Дуже непередбачувана свекруха. З нею можна повеселитися та посміятися, а через п’ять хвилин посваритися через якусь дрібницю. Розраховувати на співдружність можна лише завдяки схожості характерів або інтересів. Вона запальна, але й швидко відходить, підсвідомо вимагаючи того ж самого від невістки. Чим старша за віком свекруха - тим більше вона цінує турботу про себе. Любить, коли їй приділяють багато уваги, говорять про її справи та проблеми.
Непередбачувана вдача в поєднанні з багатогранним характером виводять її в лідери по частині сюрпризів, причому, не завжди приємних. Але, якщо вже вона щось робить, то від щирого серця. Вона - прекрасний оратор, психолог і аналітик разом взяті, з нею марно сперечатися - вона може довести що завгодно, кому завгодно і коли завгодно. Сентиментальність і доброта допомагають їй порозумітися з невісткою і налагодити непогані стосунки.

РИБИ

Свекруха-Риба покладається на свою інтуїцію. Якщо вона хоч раз викриє невістку в брехні, то довіру відновити буде непросто. Риба, нічого не пояснюючи, буде уникати спілкування.
В цілому свекруха-Риба не буде ставитися до майбутньої невістки упереджено. Спілкуватися з нею легко й цікаво. Але іноді вона схильна до довгих монологів стосовно свого здоров’я, емоцій, відчуттів і т.д. Їй дуже важливе розуміння та співчуття. Тому якщо невістка досі не була хорошим слухачем, доведеться ним стати.
Свої помилки свекруха-Риба визнає рідко, їй набагато простіше звинуватити в усьому інших. Але не думайте що лише вас, дістанеться всім, можете бути впевнені. В своїх настроях і почуттях мінлива. Тому, якщо сьогодні все в її поведінці кричить про безмірну любов до вас, не дуже радійте, можливо, завтра ця любов переросте в щось протилежне. Телефонуйте їй як можна частіше та відвідуйте її. Інакше вона подумає, що ви не любите її і намагаєтеся віддалити від неї сина.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо