Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ІНСТРУКЦІЯ З АНАЛІЗУ ОГОЛОШЕНЬ ПРО РОБОТУ ЗА КОРДОНОМ

Вирішивши їхати на роботу за кордон, ми починаємо шукати пропозиції в Інтернеті, але як відрізнити оголошення про роботу, яке розмістив шахрай, від оголошення, що розміщене порядним роботодавцем? Все досить просто, достатньо знати про певні ознаки шахрайських оголошень, щоб з легкістю їх уникнути.

1. Граматичні помилки в тексті оголошення

Основною ознакою шахраїв являється неуважність до дрібниць. Такими дрібницями є граматичні та орфографічні помилки в тексті оголошення. Серйозний бізнесмен завжди перевірить все перед тим, як публікувати оголошення — це одна із рис ділових людей. Звичайно, якщо все написано грамотно, то це не є достатньою причиною того, щоб вірити написаному. Будьте критичні, адже від цього залежить ваш успіх.

Якщо ви помітили грубі граматичні помилки у тексті оголошення, або стиль тексту оголошення є примітивним, то цього вже достатньо, щоб відмітити таке оголошення як шахрайське.

2. Не потрібне знання іноземної мови/досвіду роботи, занижені вимоги до кандидатів

Якщо ви намагалися влаштуватися до серйозної ком панії в Україні (на пряму, чи через рекрутингове агентство), то мабуть знаєте, наскільки серйозні вимоги до кандидатів, їх кваліфікації та інших особистих якостей. Так само, як і українські роботодавці, іноземні зацікавленні в тому, щоб мати кваліфікований персонал, який чітко розуміє поставлені задачі, виконує їх професійно та бездоганно.

Не розраховуйте влаштуватися на роботу за кордоном без знання іноземної мови. Якщо ви іншої думки, то запитайте себе: «Як я буду спілкуватися із керівником? Як я зможу зрозуміти, що він хоче від мене? Як керівник зрозуміє, що мені потрібно для роботи»? Відповідь очевидна: ніяк. Вам ніхто не дасть перекладача, ніхто не буде підлаштовуватися під українську мову.

Також, не розраховуйте на некваліфіковану роботу в Європі (прибирання, фізичні роботи), просто знайте, що на цьому ринку вже досить багато румунів, прибалтів та поляків. Вони не потребують жодних віз (бо їхні країни входять до Євросоюзу), і роботодавцю не потрібно для них оформляти додаткових дозвільних документів. Конкурувати із ними майже неможливо у цьому.

Якщо ж вас запрошують на кваліфіковану роботу (електриком, сантехніком, зварювальником), то обов’язково потрібно додатково підтверджувати свою кваліфікацію, або ж володіти сертифікатами європейського зразка (якщо це робота в Європі). Для цього потрібно робити переклади документів, подавати на розгляд комісії, і часто доводиться проходити додаткові тренінги, здавати екзамени. Із дозвільними документами та безпекою праці в Європі дуже серйозно.

Занижені вимоги (чи повна їх відсутність) до кандидатів на роботу за кордоном — це ознака того, що оголошення розраховане на широку аудиторію, тобто — «конвеєр», який задуманий для того, щоб привернути якнайбільшу кількість бажаючих. Із роботою та легальним працевлаштуванням це не має нічого спільного. Такі оголошення націлені на збір особистих даних в ліпшому випадку, або ж для того щоб відібрати ваші гроші.

3. Дуже високі/дуже низькі рівні оплати

Наприклад, якщо в оголошенні вказана зарплата від 200 до 500 євро на день, то дуже ймовірно, що це класичний лохотрон. Проведемо просту арифметику: 22 робочих дні на місяць при таких оплатах — від 4400 до 11000 євро, при середній зарплаті кваліфікованого електрика із усіма необхідними документами (для прикладу — у Фінляндії) 2500 євро. Цілком очевидно, що дане оголошення розраховане на тих людей, які дуже хочуть заробити, але при тому не хочуть аналізувати прості речі.

Інша справа, коли на місцевих порталах за кордоном, наші співвітчизники розміщають оголошення, де пропонують оплату за роботу в декілька разів нижчу від неофіційних розцінок (адже відомо, що всюди існує чорний ринок праці, де розцінки у два-три рази нижчі офіційної). Часто в таких випадках, оплату за роботу не отримують взагалі, або лише невелику її частину.

Крім того, якщо вам пропонують офіційне працевлаштування, скажімо в Швеції, із зарплатою 1000-1200 євро, то будьте певні, що це шахраї, адже в багатьох країнах діють профспілкові угоди, згідно яких працівник не може отримувати зарплатню нижчу, ніж це зазначено в профспілковій угоді. А так, як процес отримання дозволу на роботу в Швеції, передбачає передусім, затвердження анкети із усіма умовами праці, у відповідній профспілці, то отримати позитивне рішення — неможливо. Якщо ж, заявник вказує нормальний рівень оплати, а протягом дії контракту та дозволу на роботу, буде виплачуватися менша зарплата, то отримати продовження візи та дозволу на роботу нереально.

Якщо в оголошені вказана надто висока, або надто низька зарплата, то в обох випадках — це ознака того, що вас чекає пастка. Ні в першому, ні в другому випадку ви не отримаєте грошей.

4. Вас просять надіслати особисті дані

Інколи можна зустріти оголошення, де все гарно написано, але крім CV, вас просять вислати скановані сторінки закордонного (а іноді й українського) паспорту.

Або можливий такий варіант: ви відповідаєте на таке оголошення, вам кажуть, що ваша кандидатура підходить і просять заповнити анкету, де потрібно вказати всю свою персональну інформацію: серії та номери паспортів, водійського посвідчення, адресу, номери телефонів і т.д. Знайте, ці люди збирають бази інформації для створення клонів документів.

Роботодавці на початковому етапі потребують лише ваше CV (резюме) і, можливо, копії документів, які підтверджують вашу кваліфікацію (диплом, свідоцтво, посвідчення). Ваші персональні дані потрібні лише у випадку офіційного працевлаштування (після співбесіди та закінчення конкурсу на посаду). В усіх інших випадках, діють зловмисники, які збирають персональні дані, які потім будуть використовуватися з незаконною метою.

5. Швидке оформлення документів для роботи у економічно розвиненій країні

Останнім часом шахраї перестали вказувати строки оформлення необхідних дозвільних документів, але ніщо не заважає вам самому запитати скільки буде тривати весь процес. В розвинутих країнах, бюрократична машина працює дуже повільно, і офіційні строки розгляду справи можуть тривати від 6-8 місяців, до 12-14 місяців. В середньому, розгляд справи на отримання дозволу роботи в Швеції чи Норвегії займає 12 місяців. Якщо ж вам кажуть, що вже за 3-5 тижнів всі документи будуть готові, що будьте певні, що ви їдете не на офіційну роботу. Не соромтесь задавати прямі та часто незручні для шахраїв питання, щодо всіх деталей виготовлення документів. Ви маєте знати весь механізм до останньої деталі, адже це ви платите гроші (і не малі), це вам перетинати кордони, і перебувати в чужій країні із тими документами. Тому не соромтесь. Питайте: до якого консульства будуть подаватися документи? Якого типу візу ви маєте отримати? Якщо документи будуть готові швидше, ніж це передбачено процедурою, то яким чином вдається обійти бюрократичні джунглі?

Тривалість розгляду справи для отримання дозволу на працю та перебування в одній із економічно розвинутих країн (Норвегія, Швеція, Фінляндія, Німеччина), складає в середньому 12 місяців. Якщо вам обіцяють готові документи вже за 3-5 тижнів, то це ознака того, що щось негаразд із документами і вас намагаються ошукати.

Існує варіант, коли вас від польської компанії можуть відправити у відрядження на роботу в Німеччину, Фінляндію чи Нідерланди, у вас буде офіційний контракт із польською компанією, та дозвіл на роботу в Польщі. До вас особисто, швидше-за все, ніяких питань не буде, хоча тут існує така проблема: полякам все одно, бо за їхніми законами, ви маєте всі необхідні папери. Але роботодавець із Німеччини (наприклад), повинен виготовити для вас окремий дозвіл на роботу — це вимагається правилами, інакше в разі перевірки йому загрожує покарання. Хтось із європейських роботодавців дивиться на це крізь пальці, хтось відразу відмовляється від таких послуг. Деякі спритники користуються з такої ситуації, тому будьте уважні, щоб не потрапити в таку «схему» — це загрожує неприємними наслідками

6. Гроші наперед, та платні номери

Часто шахраї вдаються до психологічних прийомів: вони виманюють у вас невелику суму грошей, через яку ви не будете їх шукати та домагатися сатисфакції (це зробити в будь-якому разі дуже складно), а маючи велику кількість таких легковірних, вони спокійно собі заробляють, не боячись нічого.

Отже, давно всім відомі пропозиції оплати анкет для працевлаштування на нафтових платформах в Норвегії — це класичний приклад шахрайства такого роду.

Інший варіант, коли вам потрібно зателефонувати за номером, який починається із «8-900-ххххххх» чи «8-703-ххххххх«, чи вислати SMS на короткий платний номер. В обох випадках, ви позбудетеся грошей на рахунку мобільного номера, а роботи ніякої не отримаєте.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо