Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ІНЖЕНЕР З ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ: ЗАРПЛАТИ ТА ВИМОГИ В КИЄВІ

Дослідницький центр рекрутингового порталу Superjob в листопаді 2013 року вивчив пропозиції роботодавців і очікування претендентів на позицію “Інженер з технічного нагляду” в Києві.

Типовий функціонал:
• технічний нагляд за проведенням будівельно-монтажних робіт;
• контроль якості матеріалів і зроблених робіт на відповідність вимогам проектної й технологічної документації;
• контроль за дотриманням об’ємів і термінів робіт;
• контроль відповідності виконуваних робіт вимогам проекту;
• контроль за дотриманням техніки безпеки на об’єкті;
• проведення огляду прихованих робіт і відповідальних конструкцій;
• складання дефектних відомостей, здійснення контролю над усуненням виявлених дефектів;
• ведення/контроль технічної (журнал технічного нагляду), договірної, первинної облікової та звітної документації, облік виконавчої документації;
• взаємодія з підрядними/субпідрядними організаціями;
• участь в прийманні виконаних робіт і здачі об’єкту в експлуатацію.

Середні ринкові зарплатні пропозиції для інженерів з технічного нагляду в Києві складають 8000 гривень.

Рівень оплати праці фахівця визначається кадровою політикою компанії, переліком посадових обов’язків, досвідом роботи за фахом, рівнем розвитку професійних навичок. Дослідження масиву даних про заробітні плати в досліджуваних регіонах дозволяє виділити 4 основних зарплатних діапазони залежно від досвіду і професійних навичок фахівців: від 4,0 до 5,5 тис. грн.; від 5,5 до 6 тис. грн.; від 6,0 до 9,5 тис. грн., від 9,5 до 12,0 тис. грн. Кожен зарплатний діапазон характеризується певним типовим набором вимог і побажань до кандидата. Кожен наступний зарплатний діапазон включає вимоги, сформульовані для попередніх.

Серед інженерів з технічного нагляду більшість складають чоловіки (96%). Жінок в цьому сегменті праці лише 4%. 25% кандидатів – молодь, віком до 30 років, 33% - претенденти віком від 30 до 40 років, 20% від 40 до 50 років, 22% - старші 50 років. Вищу освіту мають 95% інженерів з технічного нагляду, 2% - неповну вищу, 3% - середню спеціальну. Англійську мову на розмовному (вільному) рівні знають 5% фахівців, на рівні, достатньому для читання технічної документації – 8%, 50% - на базовому рівні; 37% взагалі не знають англійської мови. Посвідчення водія категорії В мають 83% опитаних, категорії С – 29%.

Регіон дослідження : м. Київ. Час проведення дослідження: листопад 2013 року.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо