Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

МАЙСТЕР З МАНІКЮРУ ТА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

Якій дівчині не хочеться мати доглянуті руки з гарним манікюром? Звичайно, цього бажає кожна. Дехто робить манікюр самостійно, але дуже часто жінки звертаються за допомогою до майстра з манікюру та нарощуванню нігтів.

У всі часи люди прагнули до краси рук і нігтів. Звичайно, ідеально рівних нігтиків і оксамитових ручок, як у сучасних панночок, у минулому не було майже ні в кого, але археологи з’ясували, що ще в Стародавньому Єгипті жінки, щоб підкреслити свою красу і соціальний статус, фарбували нігті хною. Поступово винаходилися інструменти для надання форми нігтям, для позбавлення від задирок, придумувалися склади для пом’якшення і зволоження шкіри рук, для фарбування нігтів. Змінювалася мода: нігті покривали золотом, сріблом, фарбували в червоний і чорний кольори, відрощували та укорочували. Незмінним залишалося одне: людство прагнуло до досконалості, постійно знаходячи для цього нові способи.

Як і зараз, у минулому не кожній дівчині вдавалося відростити довгі нігті, але мати їх хотілося всім. На нігті наклеювали папір, шовк і навіть кіноплівку, але, на жаль, такі хитрощі рятували ненадовго. Ці конструкції трималися досить слабо, а тому люди знову й знову намагалися знайти вирішення цієї проблеми. “Порятунок” прийшов звідти, звідки не чекали: стоматолог, що випадково поранився і втратив частину нігтя, не хотів лякати своїх клієнтів такою вадою і тому наростив собі ніготь акриловим пломбувальним матеріалом. Звичайно, він був абсолютно не гнучким і не дуже зручним, але дівчата й жінки, які свято вірили, що краса вимагає жертв, заради довгих нігтів готові були піти на таке.

Коли пізніше з’ясувалося, що пломбу-вальний акрил негативно впливає на нігтьову пластину, почали шукати еластичніші й безпечніші матеріали. І з часом вони були знайдені. Зараз майстер з манікюру робить величезний спектр послуг. Це й нарощування, й зміцнення нігтів, й воскові маски, й багато чого іншого. Часто майстер з манікюру займається також і педикюром.

Майстер по нарощуванню нігтів - це сучасна, високооплачувана, цікава, творча й дуже відповідальна професія. Що необхідно знати тим, хто вирішив її освоїти?

Не намагайтеся навчитися цьому самостійно! Можливо, існують дуже хороші майстри-самоучки. Але не варто наївно вважати, що і у вас раптом відкриється талант, і ви без знання теорії та практики самостійно моделюватимете ідеальні нігті. Не маючи спеціальних професійних навичок, ви з легкістю зіпсуєте свої нігті (і нігті своїх клієнтів). Процес моделювання нігтів - це не манікюр, тут використовуються концентровані хімічні речовини, агресивні кислоти та ін. При неправильному використанні професійних препаратів для моделювання можна не лише погіршити стан натуральних нігтів, але й отримати хімічний опік. Процес нарощування нігтів з професійних матеріалів, таких як акрил або гель, вимагає не лише практичних навичок, але й знання основ моделювання, архітектури штучних нігтів, анатомії будови нігтьових пластинок. І це не весь список того, чому вам належить навчитися в професійному учбовому центрі.

Отже, ви вирішили піти в учбовий центр, але не знаєте, в якій саме. Не поспішайте з вибором, зберіть якомога більше інформації про освітні установи такого профілю у вашому місті. Придбайте декілька газет з об’явами та пошукайте такі школи в розділі “Учбові курси”. Не зайвим буде також ознайомитись з відгуками про учбові центри в Інтернеті. Не зупиняйте відразу свій вибір на одній школі. Виберіть декілька й порівняйте їх між собою. Порівнювати бажано не лише за вартістю навчання, а й за якістю. Дізнайтеся, скільки занять входить в учбовий курс, чи надає учбовий центр моделей для практики, як проходять заняття - індивідуально чи в групах, чи входять у вартість навчання матеріали та інструменти, або ж їх доведеться оплачувати окремо. Не полінуйтеся особисто відвідати кожний з учбових центрів і на власні очі побачити, як відбувається навчання. Не вірте тим, хто обіцяє навчити вас професійному моделюванню за три дні. Повноцінний курс моделювання штучних нігтів не може бути коротшим за два тижні (при умові, що заняття проходитимуть щодня). Дуже важливо й те, скільки моделей для тренування навичок обіцяє вам учбовий центр. Краще, якщо їх буде більше десяти, але не більше, ніж одна людина в день. Групові заняття, звичайно, проходитимуть веселіше, але для учбового центру - це швидше мінус, ніж плюс. У групі викладач не зможе приділити вам стільки уваги, скільки при індивідуальних заняттях.

Серйозний підхід до вибору навчального закладу і старанне навчання стануть запорукою того, що курси манікюру, нарощування, педикюру розкриють ваші здібності в повній мірі. А досягнута майстерність дозволити заробляти хороші гроші.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо