Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

МИЛО РУЧНОЇ РОБОТИ

Зараз одним з найпопулярніших і наймодніших видів рукоділля є миловаріння. Сьогодні ми розповімо вам про декілька варіантів заробітку на цьому хобі.

Інтернет-магазин товарів для миловаріння. Якщо ви самі до цього часу навіть і не чули про це захоплення, то щоб заробити на ньому, вам зовсім не обов’язково самому ставати миловаром. Хоча любителів миловаріння зараз досить багато, ще не в усіх містах є магазини, які продають товари для цього хобі. І тим, хто хоче придбати все необхідне для варіння мила, доводиться робити замовлення через інтернет-магазини, розташовані в інших містах, переплачуючи великі суми за поштову пересилку. Що ж продається в таких магазинах? Це спеціальна мильна основа, різноманітні масла, ароматизатори та барвники для мила ручної роботи, пластикові та силіконові форми, гарна обгортка та різні наповнювачі чи прикраси для мила.

Дізнайтеся, чи є у вашому місті можливість придбати все це? Якщо ви першим відкриєте свій міський інтернет-магазин, в якому можна буде купити перераховані товари за помірними цінами з доставкою додому, то будьте впевнені - у вас з’явиться достатня кількість покупців, як тільки стане відомо про роботу вашого магазину. Ви можете пошукати, чи є у вашому місті форуми, на яких збираються і діляться досвідом люди, що створюють мило своїми руками. І, якщо ви повідомите, що ви продаєте мильну основу та інші необхідні компоненти та обладнання , це може стати для вас відмінною й абсолютно безкоштовною рекламою.

Звичайно, вам знадобиться невеликий початковий капітал на гуртове придбання товару. Але при веденні своєї діяльності в Інтернеті вам не знадобиться витрачати гроші на оренду приміщення для магазину та на зарплату співробітників, адже поки замовлень буде не так багато, товари цілком можна доставляти самостійно.

Продаж мила ручної роботи. Також у вас є можливість заробляти на миловарінні, навіть, якщо ви і не хочете займатися продажем компонентів. Навчіться робити мило самостійно. Це досить просто: якщо постаратися, ви легко зможете освоїти всю необхідну техніку за місяць, а коштує таке мило ручної роботи дорого.

Подивіться, в магазинах, які продають натуральну косметику - невеликий шматочок найпростішого домашнього мила коштує від 30 грн. У ньому немає ніяких синтетичних речовин, і воно дуже м’якоочищає шкіру, а зараз дуже багато людей намагаються переходити на нешкідливу косметику і побутову хімію. Багато хто також купує таке красиве декоративне мило в якості подарунка.

Спершу ви можете просто дарувати невеликі пробники вашого мила знайомим, додаючи до нього гарну етикетку з переліком компонентів, які входять до складу. Після того, як люди спробують таке мило, багато хто стане вашими клієнтами і почне брати у вас мило вже за гроші.

Багато миловарів з успіхом продають своє мило через Інтернет. Наприклад, в Європі чи в Америці - існує безліч великих інтернет-порталів для тих, хто хоче купити або продати різні речі, зроблені своїми руками. Є подібні сайти і в Україні.

Є три основні способи приготувати красиве та ароматне мило в домашніх умовах:
- “мило з мила” - шляхом переплавки дитячого мила;
- з мильної основи;
- мило “з нуля” - з жирів, масел, лугу.

Третій варіант один з найскладніших і підходить для досвідчених миловарів, другий –найбільш творчий і швидкий, але основу для приготування мила можна не скрізь купити. А ось варіант з переплавкою дитячого мила є найдоступнішим і простішим.

Варити мило з мильної основи неймовірно просто. Працювати з нею - одне задоволення! Вирішіть, яке мило ви робитимете, прочитайте нашу інструкцію та починайте творити!

1. Заздалегідь підготуйте в потрібній кількості інгредієнти, які ви збираєтеся додати в мило. Вони мають бути під рукою, оскільки розплавлена мильна основа застигає досить швидко. Поріжте основу на кубики. Дозування компонентів залежить від рецепта мила, але в середньому до 100 грамів мильної основи можна додати:
• 1-6 крапель рідкого барвника:
• 3-4 краплі ароматизатора;
• 1/3 чайної ложки вибраної базової олії для мила;
• 4-5 крапель ефірної олії;
• приблизно 3 чайні ложки різних добавок (наприклад, мед, пелюстки квітів, вівсяні пластівці і т.п.).

2. Найпростіше плавити основу в мікрохвильовій печі (але, якщо її немає, можна скористатися і звичайною каструлькою з водою, яка буде нагріватися на плиті, і в яку потрібно поставити посудину з нарізаною основою для мила). Головне, вчасно дістати її - відразу, як тільки розплавиться. Не допускайте зайвого перегрівання основи! Через це якість готового мила може стати гіршою, а на його поверхні можуть з’явитися бульбашки. Якщо бульбашки все ж таки з’явилися, відразу ж покропіть їх з пульверизатора спиртом або горілкою. Це потрібно робити після того, як розіллєте суміш у форми, поки мило не встигло затвердіти.

3. Додайте в основу всі компоненти, ретельно перемішуючи. Ефірні олії краще додавати в кінці, коли суміш трохи вихолоне, щоб максимально зберегти їх корисні властивості.

4. Перемішайте та розлийте суміш в форми. В якості форм для мила підійдуть різні пластикові ємкості від харчових продуктів. Після висихання готове мило легко відділяється від пластика. Досить лише легенько натиснути на краї та дно. Витягнути мило з форм, які не гнуться, набагато важче. Поставте їх на декілька хвилин в морозильну камеру, а потім під струмінь гарячої води - це повинно допомогти. Якщо й після цього мило не вдалося дістати, почекайте декілька днів: воно трохи зсохнеться та зменшиться в об’ємі.

5. Дайте милу підсохнути 1-2 дні і загорніть його в упаковку. Тепер ви й самі бачите, що варити мило з мильної основи дуже легко. Спробуйте!

Як бачите, можливостей заробітку на миловарінні дуже багато. Кількість прихильників цього хобі постійно зростає, тому не втратьте свій шанс для почату бізнесу.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо