Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП НЕДОЛІКІВ

ОВЕН

Основний недолік Овна - його зайва поспішність. Для такої людини немає нічого гіршого, ніж очікування. Якщо справа затягується, Овен, не довго думаючи, все кине і переключиться на інші завдання.
Загорівшись якою-небудь ідеєю, Овен не продумує шляхи підходу до неї, а просто береться за роботу, вважаючи, що в процесі саме все владнається. Його тактика така: проблеми потрібно вирішувати в порядку їх надходження, а доки немає проблем, про них і думати не потрібно.
До того ж він часто переоцінює свої сили і може взятися виконувати роботу, яка йому «не по плечу». Признаватися ж в цьому Овен не хоче навіть сам собі, тому просто все кидає на півдорозі.
Людина, народжена під цим знаком, порад не слухає, а якщо ви наполягатимете, то можете й посваритися з ним. До інших недоліків Овна можна віднести і його пристрасть до суперечок. Невиховані Овни можуть доводити свою правоту криками і кулаками.

ТІЛЕЦЬ

Дуже скупі люди, якщо не сказати відверто - жадібні. Вони весь час накопичують різні речі, захаращують квартиру, і, найголовніше, ні з ким нажитим добром не діляться. Що інші вважають жадібністю, то Тільці - розсудливістю та ощадливістю.
Інший недолік представників цього знаку - неймовірна впертість. Якщо ви щось пропонуєте Тільцеві, а він вперся в своє “ні”, переконати його вже навряд чи вдасться.
Властива Тільцям і деяка вузькість мислення. Як кажуть, далі за власний ніс вони не хочуть нічого не бачити.

БЛИЗНЮКИ

Народжені під цим знаком не замовкають ні на секунду. При цьому вони беруться розмірковувати про такі речі, про які не мають ні найменшого уявлення.
Близнюки намагаються розповісти що-небудь як можна доступніше, і в результаті не можуть зупинитися. Вони усвідомлюють це, починають нервуватися, а від цього говорять ще більше й швидше. Подібна метушливість і нервовість Близнюків надзвичайно діє на нерви оточуючим. З цієї ж причини Близнюкам важко зосередити увагу на чомусь одному. Там, де вимагається прикласти старанність, їм буває нелегко.
Людей, народжених під цим знаком, надійними вважати не можна. Вони пообіцяють вам що-небудь, запевнять, що виконають в строк, але, насправді, благополучно про це забудуть вже через п’ять хвилин. Не намагайтеся довірити їм який-небудь секрет. Розкажуть всім своїм знайомим буквально через годину.

РАК

Кроку не можуть ступити без поради батьків, друзів чи знайомих.
Всі Раки надмірно ранимі. Можуть, навіть, в нічого не значущих фразах відшукати для себе щось образливе. А чим більше ви йому доводитимете, що не мали на увазі нічого такого, тим менше він вам віритиме.
Проблему Ракам створює і їх прихильність до минулого. Колись там, в далекому дитинстві все було краще: і небо блакитніше, і трава зеленіша, і люди добріші. Його буркотіння з цього приводу здатне вивести з себе кого завгодно.
Також Рак не любить розлучатися з людьми, які йому дорогі. Їх він намагатиметься прив’язати до себе всіма силами та засобами, а іноді навіть відверто поставить їх в залежність. Причому тим, кого Рак любить, він допомагатиме в міру своїх можливостей. Але з людиною “не його кола” може бути байдужим.

ЛЕВ

Самі себе вважають центром Всесвіту, або принаймні – «пупом Землі». Лев дивиться на все занадто суб’єктивно, вважаючи що світ саме такий, яким він його бачить. А бачить він в основному те, що знаходиться в безпосередній близькості від нього.
Часом самомилування і марнославство Лева переходить усі межі, чим успішно користуються підлабузники, які оточують його.
Егоцентризм Лева приносить йому найбільші проблеми, породжуючи в ньому почуття винятковості, обраності, непогрішності та нетерпимості до думки інших. “Є дві думки - неправильна і моя”. “Ми тут порадилися, і я вирішив”. “Як я сказав, так і буде”, - все це притаманні Левові вислови. Левові важко співпрацювати з будь-ким, оскільки він завжди намагається взяти на себе керівну роль. vПоступатися Лев практично не вміє, як не вміє визнавати свої помилки, а критику, навіть найсправедливішу, взагалі не переносить. Лев любить життя, бажає насолод і віддається їм повністю, всім тілом і душею, часто на шкоду серйозній справі.

ДІВА

Ці люди занадто серйозно ставляться до життя. Можна сказати, що вони застрягли у своїй “правильності”. Зовні Діви вважають, що краще не виділятися з колективу, поводяться, як усі, згідно з прийнятими в суспільстві правилами і цю ж точку зору намагаються нав’язатиіншим.
Хворобливе прагнення до ідеального порядку нерідко виливається у Дів в зацикленості на дрібницях. Мислити глобально і масштабно вони не вміють. До того ж усі Діви без виключення дуже недовірливі. Їм постійно здається, що оточуючі хочуть їх образити.
Щоб ви не зробили, Діва завжди знайде недоліки, похвали від неї не дочекаєтеся. Дуже любить критикувати інших, вказувати на недоліки, повчально читати моралі.
Маючи репутацію людини, яка може реально допомогти ближньому, Діва, проте, емоційно відсторонена від людей, потайна й підозріла.
Але, мабуть, найгірша риса цього знаку - повна відсутність почуття гумору. Спробуйте пожартувати над Дівою - образиться. Чи розкажіть їй анекдот: Сидять на собаці дві блохи, одна інший і говорить: “Як ти думаєш, на інших собаках теж є життя?” Вислухавши вас, Діва трохи поміркує, а потім вигукне: “А, зрозуміло. Блохи розмовляють”!

ТЕРЕЗИ

Естети, білоручки й ледарі, абсолютно не пристосовані до реалій життя. Ідеалізують світ, хочуть його бачити таким, яким уявляють, а не таким, який він є насправді.
Це ж стосується й людей: оцінити їх правильно вони не можуть, оскільки основну увагу звертають на зовнішність і манери поведінки.
Власної думки Терези в більшості випадків не мають. Ними керує бажання жити в мирі з усіма, тому що підсвідомо, народжені під цим знаком, шукають схвалення оточуючих. Саме тому вони часто роблять те, що, на їх думку, повинно сподобатися іншим, а не те, що хочеться їм самим.
Сила волі - не їх якість. Терези намагаються відкласти прийняття важливих рішень, сподіваючись, що хтось зробить це за них. Проте, затягуючи прийняття рішення та коливаючись у виборі, часто зупиняються не на найвдалішому варіанті.

СКОРПІОН

Основна проблема Скорпіона в тому, що для нього не існує напівтонів, він ні в чому не знає міри. Якщо він прив’язанийдо кого-небудь або до чого-небудь, то це назавжди.
Його оцінки дуже суб’єктивні, а сам Скорпіон нетерпимий до будь-яких недоліків і практично не вміє прощати. З бажаннями інших він рахуватися не схильний, завжди чинить лише так, як потрібно йому самому. До того ж він часто переоцінює себе і свої можливості, що нерідко стає перешкодою для взаєморозуміння з оточуючими.
Про підозрілість Скорпіонів, навіть, легенди складають. До речі, саме ця якість разом з гостро вираженим почуттям власництва лежить в основі горезвісних ревнощів Скорпіона.

СТРІЛЕЦЬ

Як не дивно, але основним недоліком Стрільця є надмірний оптимізм. Його життєлюбство й широта розмаху нерідко призводить до банкрутства, а панібратство, нетактовність і неувага до конкретної людини створює проблеми спілкування.
Стрілець намагається виглядати на людях кращим, ніж він є насправді. Але, якщо розібратися в такій людині глибше, відкриється, що він самолюбивий, пихатий і нетерпимий до критики, ніколи не визнає, що не правий або чогось не знає.
Неприємні моменти оточуючим може доставляти його манера говорити те, що він думає, прямо в очі. Якщо Скорпіон виставляє вас в непривабливому вигляді, то не варто ображатися, бо він просто говорить те, що думає, і тоді, коли йому це прийшло в голову, не зважаючи ні на що.
Помічено також, що більшість Стрільців абсолютно позбавлені почуття смаку.

КОЗЕРІГ

Козеріг - це надмірно обережний, замкнутий, самолюбивий, манірний, непробивний, як скеля, а іноді й жорстокий тип, якого всі вважають прагматиком і консерватором. Спробувати отримати від Козерога хоч би мізерну допомогу - даремна справа.
Проте, сила волі в нього залізна. Свої слабкі місця він ніколи не відкриває, вважаючи, що оточуючі в такому випадку відразу ж почнуть ним маніпулювати. Навпаки, він намагається довести всім, а заразом і самому собі, що він “міцний горішок”.
Життя така людина сприймає дуже серйозно і нерідко свідомо позбавляє себе багатьох радощів. Навіть посміхається він рідко. Відсутність гнучкості та прояв влади там, де Козеріг втрачає впевненість, заважає йому проявляти свої почуття. Він пригнічує їх в собі і вимагає цього від інших.
Не можна зарахувати до переваг його схильність до самотності, впертість, неабияку долю цинізму та егоїзм.
Проблема Козерога полягає не лише в тому, що він ніколи до кінця не відкривається емоційно, але й в тому, що він здатний пожертвувати почуттями в ім’я наміченої ним мети чи кар’єри, причому не лише своїми, але й почуттями інших.

ВОДОЛІЙ

Серед усіх знаків Зодіаку немає більшого оригіналу, ніж Водолій. Він здатний пофарбувати волосся в зелений колір, вбратися в одяг немислимого фасону, вступити в партію любителів пива і т.п. Його загальновідома пристрасть до епатажу, часто створює йому репутацію дивака.
Водолій не мислить своє життя без змін. Іноді дуже кардинальних - від зачіски до обстановки в квартирі. Сьогодні в нього все так, а завтра - інакше. Життя з Водолієм дуже неспокійне.
Найбільше цей знак не любить традиції та умовності. Будь його воля, він стер би всі межі, змішав би все в купу, і усе це через своє прагнення до повної свободи. Заради свободи він готовий пожертвувати коханням, родинними зв’язками, матеріальними засобами.
Кожен Водолій в душі трохи революціонер. Але, дбаючи за загальне благо, він може не помітити потреб конкретної близької йому людини. І це не дивлячись на те, що друзів у нього дуже багато.

РИБИ

Здебільшого Риби живуть у своєму уявному світі, який дуже далекий від реального. Будь-які події та інформацію вони інтерпретують так, як їм подобається, або так, як їм зручно. Через надмірно розвинену фантазію вони часто плутають правду з вигадкою, видаючи бажане за дійсне, абсолютно щиро в нього вірячи.
Багато Риб мають нехорошу звичку обіцяти більше, ніж вони можуть виконати. Це теж пов’язано з їх невмінням жити в реальному світі. В той момент, коли вони вам щось обіцяють, для них це факт, який вже відбувся. Але ще гірше, коли Риби починають виправдовуватися з приводу невиконаного.
Марно докоряти їм в обмані, халатності чи нерозторопності. Такі люди завжди знайдуть винуватих, тих, хто “довів їх до цього стану”, хто змусив їх щось зробити, хто скористався їх слабкістю і т. д.
Відповідальність і Риби - поняття несумісні. Будь-які проблеми, вони ігнорують або дають можливість ситуації розвиватися без їхнього втручання, сподіваючись, що врешті-решт все закінчиться добре.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо