Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

НІК ВУЙЧИЧ

Сьогодні ми розповімо вам про людину, історія якої приголомшує до глибини душі кожного без виключення. Ім’я цієї людини Нік Вуйчич. Це дуже гарна та дуже сильна людина. Нік народився без рук і без ніг. Навіть уявити неможливо, через які моральні та фізичні муки довелося пройти йому і його батькам. Але ці люди не здалися, і Нік Вуйчич став одним з найзнаменитіших християнських проповідників світу. Своїм прикладом він щодня вселяє віру і надію в серця мільйонів людей по всьому світу.

В 1982 році сім’я сербських емігрантів Вуйчич чекала поповнення. В день народження хлопчика 2 грудня 1982 року батько Борис Вуйчич був присутнім на пологах, і ось показалася голівка малюка, потім плечико - але що це? - в дитини не було руки. Борис вийшов з кімнати, він ніяк не міг повірити в те, що побачив. Коли до нього вийшов лікар, Борис запитав: “В моєї дитини немає руки”? “Ні”, відповів лікар, “У нього немає ні рук, ні ніг”.

Уявіть, що відчували батьки, чи сподівалися вони, що їх син одного разу стане тим, хто надихатиме і даватиме надію людям з усіх куточків земної кулі?

З усіх кінцівок у Ніка була лише частина стопи, за допомогою якої він навчився робити багато речей, - ходити, плавати, писати, кататися на скейті. Нік Вуйчич став першою дитиною-інвалідом, яка навчалася в звичайній Австралійській школі.

Ніку було дуже важко, він гостро переживав самотність і свою відмінність від всього світу, часто думав, навіщо ж він взагалі прийшов в цей світ. У вісім років Нік спробував покінчити життя самогубством - він хотів втопитися у ванній. Але не зміг. Він подумав про батьків, яких він дуже любив, і які його дуже любили. Він подумав, що батьки ніколи не зможуть пробачити собі його смерті, завжди вважатимуть, що це вони винні в тому, що Нік вирішив піти з життя.

Одного разу мама прочитала Ніку статтю про тяжко хвору людину, яка надихала інших людей жити. Ця історія вразила Ні-ка. Це був перший крок в усвідомленні ним свого призначення.

Після закінчення школи Нік Вуйчич продовжив навчання і отримав дві університетські освіти - одну бухгалтерську, другу в області фінансового планування. Одного разу, коли Ніку було 19 років, йому запропонували виступити перед студентами університету. Його промова повинна була зайняти 7 хвилин. Вже через 3 хвилини виступу половина аудиторії плака-ла. Одна дівчина вийшла до Ніка на сцену і обійнявши його, плакала на його плечі із словами “Ніхто ніколи не говорив мені, що любить мене, ніхто ніколи не говорив мені, що я красива така, яка є. Моє життя змінилося сьогодні”.

Після цього Нік остаточно зрозумів, що знайшов сенс свого життя - і він полягає в тому, щоб допомогти іншим людям придбати віру в себе, радість життя, надію та натхнення.

12 лютого 2012 року Нік Вучич одружився з дуже гарною дівчиною Канае Міаха-ре. Весілля відбулося в Каліфорнії, а медовий місяць вони провели на Гаваях. 14 лютого 2013 року у Ніка і Канае народився син, якого назвали Кійоши Джеймс Вуйчич.

У 2005 році Нік отримав дуже престижну премію в Австралії “Молодий австралієць року”. У 2009 році Нік Вуйчич знявся у фільмі “Цирк Метеликів”, що розповідає про людину без рук і без ніг і про його життя. Він об’їздив більше 25 країн світу, виступаючи в різних університетах і організаціях. Цей хлопець без рук і без ніг в свої 32 роки зумів досягти більшого, ніж величезна кількість людей досягає за все життя.

20 цитат Ніка Вуйчича, які заражають бажанням жити

1. Станьте другом, коли вам потрібні друзі. Даруйте надію, коли самі потребуєте її.

2. Якщо ніхто не відкриває, стукайте відразу в декілька дверей.

3. Всі ми можемо знайти один в одному щось погане чи недосконале. Але я вважаю, що краще шукати в людині щось хороше.

4. Поводьтеся так, щоб власні вчинки вас надихали.

5. Ми не повинні жити в очікуванні того, що щастя настане, коли ми досягнемо мети чи придбаємо якусь річ. Щастя має бути з нами постійно, а щоб досягти цього, потрібно жити в гармонії - духовній, психологічній, емоційній і фізичній.

6. Ви повинні зрозуміти, що відразу отримати відповіді іноді неможливо.

7. Коли ви не готові прийняти себе, то ще менше готові прийняти інших людей.

8. У світі багато проблем, які в мене ніколи не виникали. Я впевнений, що моє життя в тисячу разів легше, ніж життя багатьох людей.

9. Я дуже рано засвоїв, що просити про допомогу можна і потрібно. Нормальне у вас тіло чи ні, але є речі, з якими неможливо впоратися самостійно.

10. Спробуйте заглянути в кінець власного життя, а потім почніть жити так, щоб, опинившись в цій точці, ні про що не жалкувати.

11. Коханню немає справи до того, що ти можеш і чого не можеш, ким є і ким не можеш бути. Справжнє кохання дивиться прямо в серце!

12. Зіткнувшись з будь-якими труднощами, знаходь в них чисту радість.

13. Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто берете пульт і перемикаєте телевізор на іншу програму. Так само і з ставленням до життя: коли ви невдоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.

14. Ті, хто вважає себе невдахою, - це люди, які не розуміють, наскільки близько до успіху знаходилися, коли склали руки і здалися.

15. Ідеальна зовнішність нічого не означає, якщо душа розбита.

16. Зовсім не обов’язково затівати грандіозні проекти, щоб сіяти добре насіння. Навіть малі справи можуть багато що означати для іншої людини.

17. Одне з найбільших радощів життя - стати частиною чогось більшого, ніж твоє власне життя і особистий досвід.

18. У стресовій ситуації, відчуваючи неможливість зібратися з силами, дуже важливо відокремити те, що сталося з вами, від того, що відбувається всередині вас.

19. Життя може бути хорошим, якщо ми вибираємо це.

20. Ще один день - ще одна можливість!

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо