Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ОЗНАКИ ОБМАНУ ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ

Ні для кого не секрет, що існує чимало людей, які намагаються нажитися за чужий рахунок, живуть обманом і паразитують на бажаннях і досягненнях інших. Чим сильніше чиєсь бажання, тим більша ймовірність при спробі досягти бажаного попастися на вудочку численних шахраїв. Найчастіше таким бажанням виявляється бажання отримати гроші, іноді - бажання повернути здоров’я, досягти сімейного щастя і так далі - варіантів багато. Зараз ми поговоримо про небезпеку, яка очікують тих, хто хоче знайти цікаву роботу з гідним заробітком.

Молодь найбільше ризикує бути обдуреною при пошуку роботи через недостатній життєвий досвід. Крім того, Інтернет з його величезною аудиторією охоплення дозволяє шахраям при порівняно невеликих витратах знайти достатню кількість можливих жертв, а саме молоді юнаки та дівчата в першу чергу намагаються знайти роботу через Інтернет. Щоб не потрапити в число обманутих, потрібно вдумливо проаналізувати отриману вами пропозицію про роботу, перш, ніж на неї відгукнутися. Пропонуємо вашій увазі список основних ознак обману, який використовується нечесними людьми в пропозиціях про роботу або при працевлаштуванні:

1. Якщо можлива вакансія прийшла вам у вигляді масової розсилки (спаму), а ви ніде не давали оголошень про пошук роботи. Жоден серйозний роботодавець не займатиметься спамом, оскільки користі від подібної практики дуже мало, а збиток для репутації великий.

2. Якщо в оголошенні про роботу чітко не вказаний роботодавець (підприємство чи фірма з назвою, адресою та прямим телефоном), а називається щось подібне до “представництво зарубіжної фірми”, “міжнародне модельне агентство”, “велика торгова компанія” і тому подібне.

3. Практично всі підприємства зараз мають більш-менш пристойні сайти, для фірми сайт – майже те ж саме, що для бізнесмена візитна карточка. Розташування сайту на безкоштовному порталі вказує, як мінімум, на несерйозний підхід, або й на обман. Але слід також врахувати, що розумні шахраї часто мають дуже гарно оформлені сайти.

4. Якщо в пропонованій вакансії не дається конкретна назва посади та коло обов’язків, а пишеться щось подібне до “потрібний партнер у бізнес-проект”, “набір працівників на різні вакансії”, “шукаємо помічника керівника” і тому подібне.

5. Не називається конкретний розмір зарплати або вказується лише її верхня межа. Вас повинно насторожити, якщо в оголошенні вказана зарплата до 8000 грн. (а при цьому не потрібні ні досвід роботи, ні відповідна освіта). Задумайтеся, що ж таке потрібно робити, та ще й без освіти та досвіду роботи, щоб отримати таку зарплату? В кращому випадку ви отримуватимете в 10 разів менше. А максимальну зарплату ви не отримаєте ніколи, як би добре ви не працювали, бо в роботодавця завжди зайдеться багато причин для того, щоб її не платити. Також, якщо розмір зарплати не вказаний в пропозиції (з метою приховання від конкурентів), його вам повинні назвати при першій же зустрічі.

6. Якщо пропонується занадто приваблива посада або називається явно завищена зарплата в порівнянні з середніми в цій галузі на таких посадах. Типовий приклад - “робота на нафтових платформах в Норвегії” (робота дуже високооплачувана, і самі норвежці роками стоять в черзі, щоб туди потрапити; тим більше ніхто не запропонує її іноземцям, та ще через якихось сумнівних посередників). Або пропонується, наприклад, робота кур'єра, з вільним робочим графіком, неповним робочим днем та зарплатою 8000 грн.

7. Якщо вказується стать та вимоги до зовнішніх даних (наприклад, “запрошуємо привабливих дівчат, зростом від 175 см”) там, де це начебто ні до чого (не танцівниця, а, наприклад, менеджер, кур'єр чи прибиральниця). Особливо молодим дівчатам слід бути обережними, якщо майбутні роботодавці пропонують виїхати на роботу за кордон.

8. Занадто масова та нецільова рекламна компанія, розміщення оголошень не в спеціалізованих виданнях або сайтах (присвячених пошуку роботи або в галузевих), а в газетах безкоштовних оголошень, через оголошення на стінах і стовпах і тому подібне. Неважко здогадатися, що на хороші посади кандидати знайдуться і без таких зусиль. А в даному випадку слід очікувати або малоцікаву і низькооплачувану роботу, або шахрайство. Одна справа, коли в оголошенні, розміщеному на стовпі, шукають двірника чи слюсаря, а зовсім інша, коли “високооплачуваних менеджерів у велику фірму”. Подумайте самі: чи буде велика фірма розклеювати оголошення на стовпах? Принаймні, не солідно.

9. Якщо ведеться постійний пошук великого числа співробітників на однакові посади. Можна, звичайно, припустити, що, приміром, велика торгова мережа запрошує багато продавців, чи заводу, який відкривається, потрібна велика кількість робітників. Але, погодьтеся, виглядає підозріло, коли невелика фірма постійно десятками шукає менеджерів, або пропонує «широкий вибір вакансій». Про який широкий вибір може йти мова, коли в самій фірмі лише 3 працівники?

10. Якщо для пошуку кандидатів на звичайні посади залучають агентів або використовують пірамідальну агентську структуру (“приведи трьох нових людей і отримаєш...”). Так, існують агентства з працевлаштування та професійні агенти-хедхантери, вони шукають на замовлення високооплачуваних і висококваліфікованих працівників; є модельні агенти, але вони не шукають продавців-консультантів невідомо яких продуктів або менеджерів з продажу.

11. Якщо в оголошенні про прийом на роботу вказаний платний номер. (Про це ми вже писали в одному з минулих випусків нашої газети).

12. Якщо вас запрошують на “семінари” чи “презентації”, та ще й просять прийти з товаришем. Це або мережевий маркетинг, або фінансова піраміда. Не потрібно бути занадто розумним, щоб зрозуміти, що треба триматися від таких місць подалі.

13. Якщо просять заплатити чи вислати хоча б гривню наперед за інформацію про вакансії, за тестування, за навчальні матеріали, за оформлення документів, за сировину, інструмент або спецодяг, в заставу і так далі. Пам’ятайте, що на роботі працівник повинен отримувати гроші, а не платити їх роботодавцю.

14. Якщо вам пропонують некваліфіковану та примітивну роботу вдома (щось збирати, перебирати, сортувати, набирати текст і т.д.). Вдома працюють або інваліди (але для них є спеціальні підприємства), або професіонали з особливими талантами та вміннями, або люди творчих професій, чи, наприклад, фрілансери.

15. Якщо просять ще до оформлення на роботу віддати їм ваші документи (в заставу, для ознайомлення і так далі). Потім може виявитися, що під вашим іменем і з вашими документами, хтось взяв кредит, який ви й за 10 років не зможете погасити.

16. Якщо наполегливо пропонують підписати багатосторінкові малозрозумілі договори. В кращому випадку, в такому договорі дрібним шрифтом вказано або те, що ваш роботодавець ніяких зобов’язань перед вами не має, або те, що на вас легко можуть бути накладені серйозні санкції за найменші порушення. В гіршому випадку вас можуть просто "підставити", підсунувши вам на підпис, наприклад, договір на кредит.

17. Якщо умовою для отримання роботи є попереднє проходження платного навчання, тестування та подібних заходів (у таких випадках шахраї заробляють саме цим, а працевлаштування служить лише приманкою).

18. Якщо вам кажуть: "Ну, раз ви не здатні вкласти таку суму, - нам з вами немає про що говорити, цей бізнес для серйозних людей і т.д.". Не "ведіться" на це і не намагайтеся будь-що довести, що ви "серйозна людина".

19. Якщо не вказана тривалість і умови закінчення випробувального терміну або не вказаний термін отримання першої зарплати. Якщо зарплата на випробувальний термін набагато менша, ніж у тих, хто працює на постійному місці. Або взагалі випробувальний термін не оплачується. Дуже ймовірно, що після випробувального терміну вам скажуть: "Дякуємо, але, на жаль, ви нам не підійшли". Потім на ваше місце візьмуть нового працівника і т.д. Таким чином недобросовісні роботодавці "вбивають двох зайців": і робота буде виконана, і зарплату не потрібно платити.

20. Якщо просять виконати який-небудь об’єм роботи (написання чи переклад тексту, яке-небудь дослідження і таке інше ) "на пробу", не обговорюючи умови оплати або взагалі безкоштовно.

21. Якщо вам не дають можливості поговорити з тими, хто вже тут працює або раніше працював.

22. Якщо демонстративно ображаються, якщо ви хочете отримати повнішу інформацію або подивитися дані про підприємство: копії свідоцтва про реєстрацію, ліцензії та ін.

23. Якщо в Інтернеті є чимало негативних відгуків про цю роботу (для цього достатньо скористатися пошуковими системами), або, навпаки, взагалі абсолютно нічого не відомо про цю фірму.

Отже, запам’ятайте приведені вище ознаки шахрайства при працевлаштуванні та врахуйте, що розумна людина - та, яка завжди знаходить вихід з важкої ситуації, а мудра людина - та, яка ніколи не потрапляє в неї.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо