Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП ЗА КОЛЬОРОМ ОЧЕЙ

Чи замислювалися ви коли-небудь, про що можуть розповісти оточуючим ваші очі? Вважається, що очі є найбільш інформативним джерелом відомостей про будь-яку людину. Колір очей може багато розповісти про ваш характер, про вашу внутрішню енергетику та, навіть, про те, якою має бути ваша «друга половинка».

Давайте заглянемо вглиб історії, щоб з’ясувати, чому природа нагородила нас різним кольором очей. В результаті археологічних досліджень було встановлено, що корінне населення Землі було карооким.

Усе змінилося після того, як одного разу Земля наштовхнулася на комету й змінила свою орбіту, а разом з нею й клімат. З настанням льодовикового періоду постало питання про виживання людської популяції в цілому - природної енергії карооких людей тепер бракувало для того, щоб забезпечити життя та збільшення кількості населення планети. В екстремальних умовах на допомогу живим організмам приходить мутація. В результаті мутації з’явилася нова порода енергійних людей. Вони легко ставали ініціаторами нових справ, брали на себе відповідальність за долі інших людей. У них були очі холодних кольорів: сірі, блакитні, сині. Надмірна енергія сірооких людей урівноважила недостатню енергію людей з карими очима і забезпечила людям не лише виживання в нових кліматичних умовах, але й зростання кількості населення.

Пройшли тисячоліття. В результаті шлюбів між людьми з сірими та карими очима з’явилися люди, в яких очі були інших відтінків: зелені, сіро-карі, сіро-зелені, зелено-карі та навіть сіро-зелено-карі. Поступово люди забули про льодовиковий період - людство пристосувалося до нових умов існування. Але, проте, якщо уважно придивитися до людей, які мають сірі чи карі очі, то можна з легкістю помітити відмінність в поведінці цих двох типів: перші прагнуть діяти, другі - отримувати. Тобто перші прагнуть звільнитися від надмірної енергії, другі, навпаки, прагнуть заповнити неcтачу власної енергії за рахунок сил інших людей. Люди, що мають очі змішаного типу (зелені, сіро-карі і т. п.), мають складну енергетичну орієнтацію. Вони проявляють якості то одних, то інших - залежно від того, “з якої ноги встануть”.

Очі блакитного (синього, сірого) кольору

Отже, якщо ваші очі холодного кольору, пам’ятайте: природа вимагає від вас постійного викиду енергії. Тому вам не виграти в лотерею, вам не допоможуть просунутися по життю впливові люди. Доля не зробить вам подарунка. За кожну свою посмішку вона зажадає від вас максимум зусиль. Ваша енергія - це енергія прориву до мети, енергія перетворення світу. Ви - людина-творець. А весь навколишній світ - лише матеріал для ваших химерних задумів. Вам дозволено все, чого щиро хочеться. Не бійтеся нерозуміння з боку вашого оточення. Люди з теплим кольором очей сприймуть як істину будь-який ваш проект. Вони будуть щасливі, що існуєте ви - носій абсолютної істини, який позбавить їх від тяжких пошуків власного шляху.

А тепер спробуємо уявити, що, прокинувшись вранці, ви склали собі план на день, який виглядає приблизно так: пробити власним лобом чотири цегляні стіни. Трудовий день завершений, а ви пробили лише три стіни, четверту не встигли. Невитрачена енергія позбавлятиме вас душевного спокою, вимагаючи виходу. Її можна вивільнити, поговоривши з кароокою людиною - і ваше незадоволення як рукою зніме. Найшвидше і безболісно зайва енергія покине вас в процесі спілкування з партнером протилежної статі та теплим кольором очей.

Людина з карими очима буде кращим супутником для вашого успішного просування по життєвому шляху. З нею ваш енергообмін ідеальний: ви охоче скидаєте надлишок енергії, а вона з вдячністю його приймає. Згідно астрології, ваші очі - це суміш енергій Сонця та Венери з домішкою Сатурну. Тому ви наділені привабливістю, гострим розумом, чуттєвістю, дотепністю, темпераментністю. Ви товариські й легко сходитеся з людьми. Ви дуже часто закохуєтеся, проте швидко спалахуєте й так само швидко остигаєте. Про вас можна сказати, що ви надзвичайно запальні, але легко забуваєте образи.

Карі очі

Якщо у вас карі очі, то, поставивши перед собою мету, не налаштовуйтеся на виснажливу працю, а, передусім, робіть ставку на вміння подобатися людям.

Вас завжди турбуватиме нестача власних сил. Отже, привабливість, примхливість та вміння вичікувати - три ваші козирні карти. Навчіться вміло ними користуватися - і оточуючі дадуть вам усе, чого ви хочете. Пам’ятайте, що блакитноокі й сіроокі люди намагатимутся скинути на вас надлишок своєї енергії: ви можете його або прийняти, чим доставите їм полегшення, або відмовитись, тим самим змусивши їх або страждати, або шукати іншого “приймача”. Щоб не допустити другого варіанту розвитку подій, потурбуйтеся про свою привабливість. Стежте за мовою: жаргонні слова вам не личать, - використовуйте лише ретельно підібрані слова та фрази, які працюватимуть на ваш імідж.

Супутника життя вибирайте такого, який здатний для вас чимось пожертвувати. Постійно вимагайте від нього хоч би найменших жертв. Найбільш надійним фундаментом для створення вашої сім’ї стануть люди з блакитними та сірими очима. Знаходячись поруч, ви почерпнете від них стільки енергії, що будь-яке життєве море буде вам по коліно.

Ваші очі - це суміш енергій Сонця та Марса, і тому ви можете любити дуже самовіддано, маєте сильну волю та рішучий характер. Ви буваєте ревниві, хоча не прагнете цю свою якість афішувати. На вас завжди можна покластися - ви не підведете. Особливістю вашого характеру можна вважати індивідуалізм, прагнення робити все самостійно, здатність до досягнення великих успіхів.

Очі зеленого кольору

Зелений колір -це поєднання двох кольорів: синього та жовтого. Тому вам властиве поєднання двох енергетик - донора та отримувача енергії.

Рівномірність накладення двох полярних кольорів - запорука того, що ви, на відміну від людей з сіро-карими очима, не впадаєте в крайності, а шукаєте в житті “золоту середину”. Тому, якщо ви - власник зелених очей, ваша головна мета в житті - досягти згоди з самим собою. Вам важливо, щоб вами були задоволені оточуючі. Ви твердо знаєте, якими якостями повинні володіти ви самі, а якими - ваші друзі чи кохані.

Щоб спростити собі життя в шлюбі, зеленооким людям рекомендується поєднувати свою долю з такими ж любителями “золотої середини”, тобто з власниками таких же зелених очей, а також з тими, в чиїх очах є зелений відтінок. Колір ваших очей -це суміш енергій Венери та Нептуна. Ви завжди любите щиро, гаряче й відрізняєтеся вірністю тим, кого вибрали. Друзі цінують вас за надійність і доброту, вороги ненавидять за принциповість і твердість. Ви - хороші слухачі та співрозмовники. Ви стабільні, але при цьому не позбавлені уяви. Взагалі, ви належите до найбільш успішної категорії людей.

Сіро-карі очі

В людині з сіро-карими очима одночасно співіснують дві енергетичні стихії. Тому іноді вам хочеться відчути чиюсь безмежну владу над собою. Це у вас заговорив донор. Але цей настрій раптом змінюється схильністю до тиранії. Це означає, що несподівано донор всередині вас поступився своїм місцем отримувачу енергії. Вам нелегко жити на світі. Також нелегко доводиться й людям, які знаходяться поруч з вами!

Міцну сім’ю ви можете створити з власником таких же, як у вас, сіро-карих очей. Лише з ним ваш енергообмін буде ідеальний. Астрологічно колір ваших очей належить двом протилежним світилам - Місяцю й Сонцю з домішкою Марса. Ви маєте велику життєву стійкість, ініціативність і неспокійний характер.

Сіро-зелені очі

Присутність зеленого кольору в таких очах - сигнал стримуючого фактора, що не дозволяє повною мірою виявити себе прихованим в глибинах душі стихіям. Так, агресивність, самовпевненість, деспотизм, властиві людям з сірими очима, не можуть реалізуватися повною мірою, якщо очі цієї людини іноді стають зеленуватими.

Ваші задуми сміливі й зухвалі. Вашої енергії вистачить на те, щоб їх втілити в життя. Ви не можете конфліктувати з дорогими для вас людьми, не можете бути жорстокими з тими, кого любите. Але без цього не зможете зробити серйозних перетворень.

Ви завжди вибираєте партнера самі. Але, якщо коханий не палає вогнем у відповідь, то ваш запал також згасає. А, якщо ви закохалися, то ви фанатично будете віддані своєму обранцеві. І тільки одна обставина здатна змусити вас зрадити своєму вибору: якщо ви відчули, що хтось більше, ніж нинішній обранець потребує вашої любові.

А вашої любові часто потребують люди із зелено-карими очима. Якраз вони здатні зробити вас щасливими в сімейному житті. Відповідно до астрології, колір ваших очей належить поєднанню енергій Місяця і Венери з сумішшю енергії Меркурія. Тому ви дуже розумні, вразливі, ви можете непомітно для інших дуже сильно переживати нанесену вам образу. Ви сором’язливі, схильні до самотності, мрійливі. Вас можна вважати прагматичною, старанною і романтичною людиною.

Зелено-карі очі

Ви, безумовно, намагатиметеся брати від життя все, що можливо. Ви будете намагатися донести до розуміння людей, що діяти так, як вам потрібно, передусім, в їх власних інтересах. Тому, якщо у вас зелено-карі очі, то вам властивий філософський склад розуму й талант дипломата.

Вам недостатньо просто повернутися спиною до того, хто проігнорував ваше прохання, потрібно, щоб він пожалкував про свою провину. Для цього ви можете поставити на карту власне благополуччя. Іноді ви мстиві та безжальні. В урівноваженому стані ви - філософ. По-перше, ви любите, коли на душі у вас спокійно, а цього не досягти, не прибігаючи до мудрості. А по-друге, пояснюючи людям, як саме до вас треба ставитися, і що саме вам від них потрібно, ви розвиваєте здатність до логічного мислення, підкріпленого вагомими аргументами.

Ідеальний партнер для вас - людина з сіро-зеленими очима. Астрологія вважає, що колір ваших очей - це поєднання енергій Сатурна, Марса та Венери. Про вас можна сказати, що у вас дуже велика сила волі. Хоча вас вважають незговірливим, часто саме це допомагає вам досягати поставленої мети. Іноді ви переживаєте напади сильного гніву чи безпричинної депресії. Але такі перепади настрою зустрічаються дуже рідко. Найчастіше у вас спокійний гармонійний настрій.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо