Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

КОЛИ ВАРТО ВІДМОВИТИСЯ ВІД РОБОТИ?

Ви йдете на співбесіду та готові докласти всіх зусиль для того, щоб показати себе хорошим і перспективним співробітником і довести, що саме ви гідні отримати роботу? А вам ніколи не спадало на думку, що не вся робота гідна вас, м’яко кажучи. Можливо, що ви не тільки не виграєте, влаштувавшись на таку роботу, але й втратите - час, нерви, гроші, репутацію?

Не все те золото, що блищить. Можливо, через деякий час ви пошкодуєте, що погодилися на цю роботу або, що надали свої документи для її отримання. Навіть, якщо вам пропонують величезні заробітки за приємне проведення часу, випадково назване роботою, і обіцяють перспективи кар’єрного зростання - подумайте, а чи потрібна вам така робота ? Чи виконає фірма свої обіцянки, чи насправді все виявиться не зовсім так, як на словах? Зверніть увагу на деякі особливості проведення співбесіди, які можуть вказувати на несумлінність роботодавця.

1. До прийому на роботу, в ході масової співбесіди (тобто з першого її етапу, який проводиться кадровиком з усіма претендентами, а їх можуть бути десятки чи сотні), вас можуть попросити віддати ваші документи (або їх копії) для вивчення: дипломи, паспорт, ідентифікаційний код і т.д. У більшості випадків, особисті документи вимагають показати (але не віддати!) під час прийому на роботу або під час другого етапу співбесіди, коли ви спілкуєтеся безпосередньо з керівництвом. Ви впевнені, що ця інформація не буде потім використана без вашого відома? Звичайно, бажання отримати добре оплачувану роботу велике - особливо, коли інших рівноцінних перспектив немає і не передбачається.

Але чи варто віддавати інформацію про себе в чужі руки? Ви впевнені, що фірма (або один з її співробітників, який отримав доступ до ваших документів) не прийдуть до банку з цими ж документами, надавши їх як документи ... ну, наприклад, поручителя по заставі? Або в магазині побутової техніки з цими документами не буде взятий кредит на який-небудь домашній кінотеатр із величезним екраном? Щоб не викликати підозри, це може зробити людина, зовні схожа на вас. До речі, деякі компанії можуть попросити «майбутніх співробітників» надати папочку з особистими документами в їх розпорядження ще до співбесіди. Нам, мовляв, потрібно ознайомитися з вашими документами для того, щоб вирішити, чи запрошувати вас на співбесіду .

2. Ви прийшли на співбесіду, в ході якої вас починають посилено розпитувати, чим саме ви займалися на попередньому місці роботи -що ж, вас хочуть перевірити на компетентність. Потім вам задають питання про роботу самої фірми, її структурні підрозділи, про впливових співробітників, які стоять на ключових постах; про постачальників, клієнтів і партнерів. Вас нічого не насторожує? Також можуть розпитувати про знання клієнтської бази, чи зможете ви її використовувати при роботі в новій фірмі (можливо, це стане основною умовою при прийомі на роботу). Ви, як і раніше, все ще бажаєте працювати в цій компанії? Може так статися, що, коли ви відновите контакти зі старими клієнтами з попереднього місця роботи, вас попросять написати заяву «за власним бажанням»?

3. Вас запрошують на співбесіду, але не повідомляють про характер майбутньої роботи, незважаючи на ваші питання: «Прийдіть - і самі побачите». Можете навіть не ходити. Швидше за все, це мережевий маркетинг в тій чи іншій формі. Хочете працювати продавцем всілякого непотрібу - бажаємо удачі. Звичайно, це не найгірша робота, деякі навіть заробляють цілком пристойні гроші, але при умові, що вони стоять біля витоків і ближче до годівниці. Проте це вдається не кожному. І не завжди окупається.

4. З газети безкоштовних оголошень можна дізнатися про «набір співробітників і торгових спеціалістів з оплатою від 800 у.о.». Знову ж таки, специфіка роботи, як правило, не вказується. Досвід роботи - не потрібний. Також не повідомляється назва фірми. Скільки заробите - все ваше.

5. Для прийому на роботу (ще до співбесіди і зустрічі з кадровиком) необхідно заповнити анкету. А в ній - купа питань про вас, в тому числі й відомості особистого характеру, а також ті дані, що стосуються вашої попередньої роботи. Знову виникають два питання: куди піде (і як буде використана) надана інформація, і як ваш майбутній роботодавець поставиться до співробітника (адже ви припускаєте, що вас вже розглядають як співробітника), який розказує всі секрети фірми, на якій працював раніше. Навіщо їм таке «щастя» на свою голову?

6. Вас терміново запрошують на співбесіду. І те, що ви зараз, наприклад, хворієте чи перебуваєте в іншому населеному пункті, нікого не хвилює. Вам просто ставлять ультиматум: або ви завтра вранці приходите на співбесіду, або про роботу з вами ніхто навіть говорити не буде. Зауважте, що ніяких гарантій, що роботу ви в кінцевому підсумку отримаєте навіть мова не йде.

Те, як з вами поводяться при наймі, може підказати вам, як з вами поводитимуться після того, як вас приймуть на роботу. Як тільки ви почали розмову з менеджером по найму або рекрутером, ви маєте право чекати шанобливого та ввічливого ставлення. Вам повинні дати чіткі та прямі відповіді на питання про стан вашої заявки про прийом на роботу і про терміни прийняття рішення про найм. Якщо ж справа йде зовсім не так - на ваші листи і дзвінки не відповідають, а співбесіду переносять або відміняють в останню хвилину без вибачень - вам варто спробувати пошукати роботу в іншому місці.

7. Найдорожчий, але найпоширеніший вид шахрайства. Вас просять заплатити фірмі певну суму грошей. Наприклад, за те, що ваша анкета буде розглянута швидше. Або ж, наприклад, інспектора з кадрів у них немає, а для роботи з анкетами вони запрошують фахівця з іншої організації. Виходить, що він отримує зарплату з вашої кишені - з кишені безробітної людини.

8. Про роботу так званих «інформаційних агентств», які беруть гроші не за влаштування на роботу, а, наприклад, за занесення в свій банк даних (і це незалежно від кінцевого результату), і говорити не доводиться. Отримати роботу в такому агентстві можна лише випадково - адже свої гроші воно вже отримало і ви його більше не цікавите.

9. Вас готові прийняти на роботу негайно, без співбесіди чи перевірки рекомендацій. Іноді таке відбувається із зрозумілих причин - приміром, при пошуку сезонних працівників на посади, які не вимагають особливого досвіду. Але в більшості випадків така безрозсудність роботодавця - тривожний знак. Вам варто прислухатися до своєї інтуїції. Якщо у вас виникли сумніви, наведіть додаткові довідки про роботодавця перед тим, як прийняти пропозицію про найм.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо