Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК НАВЧИТИСЯ ПЕРЕКОНУВАТИ ІНШИХ?

Вміння переконувати людей – це, мабуть, великий дар, яким володіють далеко не всі люди. Ви - щасливчик, якщо запросто можете когось переконати в чому-небудь. Проте, не варто зневірятися і тим, хто даним даром не володіє, адже і здатність переконувати інших можна при бажанні розвивати.

Не завжди буває просто переконати кого-небудь прийняти чужу точку зору. В кожної людини є своя думка, яку вона іноді готова відстоювати навіть всупереч здоровому глузду, хоча для переконання декого цілком достатньо навести вагомі доводи, ну а хтось взагалі готовий повірити на слово. Добре, якщо доводиться мати справу з тима, хто завжди вірять на слово, але їх не так вже й багато.

Отже, що потрібно роботи, щоб переконати інших?

• Для того, щоб переконати когось в чому-небудь, необхідно, як мінімум, самому щиро вірити в те, про що говорите і в що хочете, щоб повірили оточуючі. Ваші слова навряд чи будуть переконливі, якщо ви самі сумніваєтеся в тому, що повідомляєте.

• Чітко й коротко сформулюйте те, чого бажаєте досягти (наприклад, “я хочу купити саме цей диван”).

• Постарайтеся зробити так, щоб співрозмовник думав, що думка, в якій ви його переконуєте, належить йому - якщо не повністю, то хоча б на половину.

• Якщо ви зможете показати співрозмовнику, що ваша ідея може реалізувати хоч одну з основних його потреб (фізіологічних, впевненості в майбутньому, самореалізації, у визнанні та повазі, приналежності до якої-небудь спільноти), вважайте, що вам вдалося переконати його.

• В ході розмови в жодному випадку не вживайте такі слова, як «може бути», «напевно», а також слова–паразити, які часто вживаються для заповнення пауз між словами, наприклад, «ну», «м-м», «е-е-е», підбирайте лише слова-твердження «неодмінно», «всім очевидно», дієслова доконаного виду.

• Говоріть вашим звичним тоном голосу, не підвищуючи і не змінюючи його. Якщо ви виберете якийсь інший тон або іншу манеру вашої розмови, вам також навряд чи повірять (будуть вважати, що раз ви говорите незвичним для вас тоном, то це означає, що ви просто нахабно обманюєте).

• В переконанні не можна проявляти зайву самовпевненість і в агресивній формі доводити свою правоту.

• Уникайте наказного тону, погроз чи сарказму. Не потрібно проявляти поблажливе ставлення до співрозмовника, перебивати його і в категоричній формі нав’язувати свої поради. Такі дії можуть принести лише протилежний бажаному результат.

• Обов’язково встановіть із співрозмовником зоровий контакт. Якщо бачите, що людина відводить очі, дійте в тому ж напрямі (тобто знову зловіть її погляд і постарайтеся утримати його).

• Використовуйте жести для того, щоб підкріпити свої слова. Пам’ятайте, що слова, підкріплені жестами, емоціями, сильніші вдвічі.

• Спробуйте «переговорити» вашого співрозмовника. Наприклад, як тільки ваш опонент захоче перевести дух, ви починайте говорити, приводячи свої доводи, факти. Так ваш співрозмовник буде вимушений вас, щонайменше, вислухати (культурна людина не перебиватиме інших), а далі все у ваших руках.

• Чимале значення має і ваша постава. Якщо ви бажаєте щось комусь довести, стійте прямо, дивіться людям в очі, іншими словами, будьте відкриті для спілкування. Не переминайтеся з ноги на ногу, це теж служитиме проявом якоїсь невпевненості. Найгірша поза – це, мабуть, згорбитися і опустити свій погляд в підлогу, начебто ви щось загубили і намагаєтеся знайти.

• Для того, щоб переконати інших, необхідно знати й розуміти їх точку зору, передбачити їх можливі заперечення та запитання, і вже в ході бесіди постаратися прокоментувати ці заперечення, підкріплюючи фактами і власними коментарями.

• У жодному випадку не нервуйтеся, якщо хтось намагатиметься словесно чи жестами активно протистояти вам. Залишайтеся спокійним і упевненим в собі, продовжуючи відстоювати свою точку зору. Пам’ятайте, що як тільки ви проявите свій гнів і також відкрито відповісте опонентові, вважайте, що програли.

• В ході розмови використовуйте якомога більше фактів (пам’ятайте, що вони необхідні, особливо скептикам). Як докази вашої правоти підійдуть реальні історії з реальними свідками, імена, дати, цифри, інформаційні ресурси, фотографії, відео. Факти слід подавати прямо, не використовуючи для цього надто довгі фрази.

• Для того, щоб комусь щось довести, необхідно в ході вашої розмови повторювати ваші доводи й аргументи кілька разів.

Уміння переконувати може стати в нагоді практично в будь-якій сфері вашого життя: в роботі, в особистому житті, в спілкуванні з малознайомими вам людьми. Найголовніше – це знайти золоту серединку: вміти слухати і чути не тільки себе, але й інших.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо