Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПЛЮСИ І МІНУСИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПО ЗНАЙОМСТВУ

В наш час сайти по працевлаштуванню стали основним каналом пошуку роботи чи співробітників. Проте, працевлаштування за допомогою знайомих також ще не втратило своєї актуальності.

Коли в невеликих компаніях з’являється потреба в нових працівниках, то часто вакансію намагаються закрити за допомогою кандидатів, яких рекомендують самі співробітники фірми. Якщо ж таким способом знайти відповідну людину не вдається, що буває нерідко, то звертаються до традиційного способу.

Чим довше фахівець знаходиться на ринку праці, тим ширше в нього коло спілкування, і відповідно більше шансів знайти роботу за допомогою знайомих. З одного боку, такий спосіб працевлаштування має плюси для всіх сторін: роботодавця, людини, яка дає рекомендації та самого кандидата на працевлаштування. Роботодавець швидко закриває вакансію без використання інших джерел. Людина, яка дала рекомендацію, - допомогла і своєму товаришеві, і компанії. Але найбільш корисною ця ситуація буде для нового співробітника, який прийшов в компанію за рекомендацією. Окрім самої роботи, лояльність керівництва до нього буде вища, ніж до будь-якого іншого кандидата. Оскільки він вже отримав позитивні рекомендації. Такому співробітнику буде простіше почати роботу на новому місці, тому що він може розраховувати на допомогу в адаптації від свого знайомого. Можна отримати цінні відомості про політику компанії, її принципи роботи, та й налагодити контакти з колегами буде набагато простіше.

Але такий спосіб працевлаштування може мати й негативні наслідки, несучи в собі значні ризики для всіх сторін. Найбільше ризикує той, хто рекомендує для роботи свого друга чи знайомого. Адже, не завжди можна правильно оцінити кваліфікацію майбутнього працівника. В результаті може виявитися, що знайомий не впорається з навантаженням, або його навики та знання виявляться недостатніми для виконання роботи. В цій ситуації головним винуватцем буде той, хто привів в компанію поганого співробітника. Його авторитет в очах керівництва і співробітників може значно впасти. Хороші стосунки з другом або знайомим також можуть бути зруйновані. Тому бажано добре подумати, перш, ніж рекомендувати на роботу знайомих, в професійних і особистих якостях яких ви не впевнені на всі 100%. Таким чином ви зробите «ведмежу послугу» всім учасникам процесу.

Для роботодавця прийом на роботу співробітника по знайомству також несе чималий ризик. Якщо людина виявиться некомпетентною, то звільнити її, не об-разивши того, хто порекомендував працівника, буде непросто. Хороші стосунки керівництва та підлеглих - дуже важливі для продуктивної й злагодженої роботи. Втрата часу і помилки, які може зробити горе-співробітник, також можуть дорого коштувати. В цій ситуації, щоб уникнути неприємних наслідків, керівництво повинне проводити попереднє тестування всіх кандидатів, у тому числі й тих, хто влаштовується по рекомендаціях.

Які б не були негативні наслідки працевлаштування по знайомству, не варто відмовлятися від додаткової можливості знайти роботу. Не поспішайте відразу осісти на новому місці, а ретельно оцініть вакансію, яку вам пропонують, наскільки ви відповідаєте вимогам, чи та це робота, яка вам потрібна. Чим кращий ви як фахівець, тим більше шансів, що вас порекомендують знайомі. Але пам’ятайте, що при цьому на вас лягає велика відповідальність.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо