Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЩЕДРІСТЬ ЗА ЗНАКОМ ЗОДІАКУ

Хтось з нас готовий зняти останню сорочку заради свого ближнього, а в когось снігу взимку не допросишся, хтось робить щедрі подарунки, а хтось вважає, що кращий подарунок - це сама його присутність, ну або, в кращому випадку, шоколадка, що завалялася з минулого корпоративного свята. Так від чого це залежить?
Відповідь знає астрологія. І сьогодні ми з вами розберемося, від кого зі знаків Зодіаку можна чекати щедрості, а які знаки варто сприймати такими, якими вони є, і любити їх не за подарунки, а за інші, не менш цінні якості.

ОВЕН
(21 березня - 20 квітня)

Овен щедрий, але обачливий, він ніколи не витрачатиме гроші даремно, він завжди працює на перспективу, в нього це називається “Інвестиції в дружбу” та “інвестиції в любов/сім’ю”.
Якщо він відчуває, що та чи інша людина може в майбутньому стати йому корисною, він готовий віддати все, що в нього є. Причому це стосується і чоловіків, і жінок. Якщо чоловік-Овен витрачає гроші на жінку, значить, він чітко знає, що вона або буде з ним довгий час в ролі коханої, або знадобиться йому в якості фахівця-професіонала, чи просто хорошого друга.
Також він може пригощати приятеля, на якому в майбутньому розраховує тим чи іншим способом заробити. Але, як тільки інтерес пропадає, отримати щось від Овна стає практично неможливим.

ТІЛЕЦЬ
(21 квітня - 21 травня)

Тільці обожнюють, коли гроші витрачають на них, вони ніколи не соромляться признатися, що на похід в розважальний заклад або на подарунок у них немає грошей, зате із задоволенням питимуть і гулятимуть за чужий рахунок.
Жінки, стережіться, серед Тільців чимало альфонсів. Втім, вони з радістю витратять на вас деяку суму - це їх тактика: декілька разів продемонструвати свою готовність платити за вас, щоб потім безсоромно користуватися вашими грошима.
Але не чекайте від них величезних букетів і приємних дрібничок - Тільці люблять витрачати свої гроші так, щоб і самим отримувати від цього задоволення. Проте вони завжди готові допомогти, захистити, скласти протекцію - і це іноді нівелює всі інші їхні недоліки. До речі, жінки-Тільці набагато щедріші за чоловіків цього знаку.

БЛИЗНЮКИ
(22 травня - 21 червня)

Близнюки можуть бути і скупими, і дуже щедрими - все залежить від того, як багато народу на них дивиться.
Щоб справити приємне враження на гостей, вони можуть вийняти з холодильника останній шматочок дорогої ковбаски або широким жестом у барі напоїти всіх шампанським, залишивши величезні чайові барменові, а потім, наодинці з другом, відмовити йому в чашечці кави.
Так само чоловіки-Близнюки поводяться і з жінками - в компанії вони обсипають їх подарунками, квітами та іншими щедротами, готові напоказ вигребти останні гроші з гаманця, щоб посадити свою кохану в таксі, а наодинці вони із спокійною совістю відправлять її додому на метро чи пішки.

РАК
(22 червня - 22 липня)

Раки - люди домашні, орієнтовані на затишок і сімейний достаток, тому їх щедрість поширюється на власну сім’ю, на родичів і на предмети інтер’єру, а з друзями і з коханими, які ще не стали частиною сім’ї, вони скупуваті, вважаючи кращим витрачати гроші на істинні цінності.
Щедрість у них проявляється в юності, коли вони ще не замислюються про матеріальний добробут. А подорослішавши, Раки із задоволенням куплять новий диван або пилосос, але не почують слова своєї дружини про те, що їй хочеться мати нові парфуми.

ЛЕВ
(23 липня - 23 серпня)

Вважається, що Лев - найщедріший знак. Але це не зовсім так.
Він обожнює витрачати гроші на своїх рідних і близьких, любить робити ефектні подарунки родичам, друзям і коханим, але на сторонніх людей вони не витратять і гривні. Безумовно, вони здатні розщедритися на малознайомих людей або приятелів, але лише в тому випадку, якщо їм нудно, і витрата грошей - неодмінна умова подальших розваг. Чи ві тому випадку, якщо вони роздають “аванси”, тобто вкладають гроші в якісь потенційні послуги - в деякому роді заплатити їм простіше, ніж просити.

ДІВА
(24 серпня - 22 вересня)

Діви грошей на вітер не кидають. Там, де можна обійтися скромним букетиком хризантеми чи пляшкою дешевого вина, вони не стануть купувати щось дорожче.
Вони, так само, як і Раки, віддають перевагу великим, дорогим покупкам, але виключно в своїх інтересах. Вони щедрі тільки до себе. Або ж вибирають одну-єдину людину, заради якої готові розщедритися. Правда, якщо у представників цього знаку водяться грошики, ними можна спробувати маніпулювати, вимагаючи в них готівку або примушуючи робити подарунки.
Діви обожнюють розповідати про свої витрати - на хороший одяг, особистого лікаря-стоматолога, смачну їжу, дорогі подорожі чи автомобілі, таким чином вони піднімають власну самооцінку. Діви, загалом, не заздрісні, але їм подобається, коли заздрять ім. Для них це показник того, що життя вдалося.

ТЕРЕЗИ (23 вересня - 22 жовтня)

Терези гостинні й завжди готові влаштувати для друзів чи коханих свято, вони з любов’ю вибирають подарунки, не торгуючись і не жаліючи грошей.
Головне, щоб їх подарунок справив враження. Кращим подарунком Терези вважають все, що прикрашає - косметику та аксесуари, картини, деталі інтер’єру й декору. А ще Терези обожнюють купувати колективні подарунки - і матеріальні затрати менші, і завжди можна сказати, що це не вони вибирали подарунок.

СКОРПІОН (23 жовтня - 21 листопада)

Для Скорпіонів щедрість - це можливість показати себе, а не справжня потреба.
Їм важливо, щоб оточуючі оцінили їх достаток, вміння заробляти гроші. Але як тільки дохід падає, вони “здуваються”, перестають запрошувати в гості, самі не ходять на вечірки чи на дні народження, оскільки їм здається, що все оточення відразу зрозуміє - з фінансовою стороною у них щось не так. І саме тому вони дуже переживають зменшення зарплати, зміну роботи на менш вигідну - їм стає складніше підтримувати думку оточуючих про своє благополуччя.
Вони замикаються в собі та в своїх проблемах до того часу, поки знову не опиняться «на плаву» і не зможуть продемонструвати друзям і коханим новий ремонт, гардероб або автомобіль. Тоді й щедрість до них повертається. Правда, не завжди. Якщо стрес від втрати прибутків був занадто великий, Скорпіон починає складати гроші, робити запаси, щоб знову не опинитися в тяжкому матеріальному становищі, тут вже не до витрат на подарунки і квіти.

СТРІЛЕЦЬ
(22 листопада - 21 гружня)

Стрільці щедрі до всіх без розбору, причому щедрі на вчинки та на подарунки. І при цьому практично безкорисливі. Їм подобається, коли їх подарунки викликають щасливу посмішку.
Стрільці завжди нагодують голодного, подарують чи позичать гроші тому, хто має потребу, і ніколи не нагадають про свою щедрість. Вони можуть вимагати любові та дружби, але ніколи не зажадають відшкодувати їх витрати. Чоловік-Стрілець завжди пам’ятає про уподобання своєї коханої, тому не пройде повз гарний букет або ефектно оформлену коробку цукерок, чи її улюблені парфуми.

КОЗЕРІГ
(22 грудня - 20 січня)

Козероги відверто скупі. Вони здатні прийти на День народження коханої з шоколадкою за п’ять гривень, але зроблять шикарний подарунок шефові - становище зобов’язує. Для представників цього знаку немає нічого важливішого, ніж статус, в нього вони готові вкладати гроші, а друзі, кохані чи родичі обійдуться.
Не варто від них чекати широких жестів. Навіть вибираючи між подарунком за 50 гривнів чи за 60 , вони виберуть дешевший. І вони не соромляться підкреслювати свою скупість, вважаючи її мало не найголовнішою своєю перевагою.

ВОДОЛІЙ
(21 січня - 19 лютого)

Водолії щедрі й відкриті. Вони уважні до бажань і потреб оточуючих, і їм важливо не просто витратити гроші на близьку людину, але й подарувати саме те, чого вона бажає в даний момент.
Водолії не забувають жодної дрібниці, вони пам’ятають усі розмови про потреби і пристрасті, приходячи у гості, вони приносять з собою не той торт, який люблять самі, а той, який обожнює їхній друг. Купуючи подарунок коханим, Водолії обов’язково виберуть ту річ, на яку ті задивлялися, про яку мріяли, а не просто обмежаться бездумним предметом. Правда, якщо у Водоліїв в якийсь момент немає грошей, їх складно схилити до зустрічі - вони не звикли ходити в гості з порожніми руками або відмовляти коханим в щонайменшому капризі.

РИБИ
(20 лютого - 20 березня)

Риби можуть бути і щедрими до нестями, і дуже жадібними. Причому це часто залежить від настрою. І ніколи не вгадаєш, коли цей настрій буде з серії “я подарую тобі весь світ”, а коли: “мені й самому мало”. Хоча з подібною якістю Риб можна боротися. Річ у тому, що вони люблять, коли їм конкретно говорять, чого хочуть. З ними не варто соромитися, тобто, якщо в Риб є гроші, вони охоче зроблять вам будь-який подарунок в межах розумного - потрібно лише озвучити своє бажання. Наприклад, якщо ви перед своїм Днем народження говорите Рибам, що вам пора змінити мобільний телефон, то отримаєте або заповітну модель, або гроші на покупку телефону.
А якщо ви тактовно промовчите на запитання: “що тобі подарувати”, або скажете щось невиразне, то можете отримати коробку цукерок чи кухонний рушник. Проте Риби ніколи не відмовляють в прямому проханні та неймовірно щедрі душею.
З якими б знаками Зодіаку вас не зіштовхувало життя, пам’ятайте, що щедрість - річ відносна, і ніхто ніколи не буде щедрий “в одні ворота”. Не можна ввесь час лише отримувати подарунків і прояви уваги, нічого не віддаючи натомість. І йдеться, як ви розумієете не лише про фінанси.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо