Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПОЛОВИНА ОФІСНИХ ПРАЦІВНИКІВ НЕ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ЧЕРЕЗ БАЛАКАНИНУ КОЛЕГ

Кожен другий офісний співробітник відволікається від роботи через розмови й постійну балаканину колег. На другому місці серед найбільш відволікаючих факторів на робочому місці — вільний доступ до Інтернету. Крім цього, офісні працівники скаржаться на часті телефонні дзвінки, гучний сміх колег і постійні прохання шефа. Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Лише 5% офісних співробітників можуть похвалитися тим, що їх нічого не відволікає від роботи. Решті доводиться із чимось миритись. Розмови й постійна балаканина колег займають лідируючу позицію серед відволікаючих факторів: на занадто балакучих колег скаржиться половина опитаних. На другому місці — вільний доступ до Інтернету, який хоча й потрібний, але в той же час заважає працювати кожному третьому офісному співробітнику. 31% працівників заважають постійні телефонні розмови, а 27% — гучний сміх колег. Останнім фактором у п’ятірці лідерів є постійні прохання шефа, які заважають зосередитись на роботі 26% співробітників.

ТОП-менеджери частіше відволікаються на постійні телефонні дзвінки, але значно рідше змушені терпіти музику в офісі, гучний сміх колег і специфічні запахи. Їм не доводиться скаржитись на нескінечні прохання шефа, та й думки про особисті питання дещо рідше відвідують їх у робочий час.

Одним із можливих варіантів усунення негативного впливу відволікаючих факторів 43% офісних працівників бачать у виділенні окремого кабінету. Безумовно, особистий кабінет збереже нерви працівника від офісної музики та шумів, гучного сміху й постійної балаканини колег, специфічних запахів і гучних дратуючих рінгтонів телефонів. Тобто від усіх тих факторів, які заважають спокійно працювати в приміщенні, створеному за типом відкритого простору. Але це ще не означає, що співробітник, який знаходиться в окремому кабінеті, не відволікається. Найчастіше він витрачає час на переписку «не по справі» (29%) і насолоджується вільним виходом в Інтернет (40%).

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо