Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПОШУК РОБОТИ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ

Інтернет розвивається дуже швидкими темпами. Крім того, росте попит на послуги, які можуть отримати всі охочі за допомогою всесвітньої «павутини». Не виключення і пошук роботи.

Коли потрібно швидко знайти престижну роботу: - 7% людей звертаються до друзів і родичів за порадою; - 9% купують газету і пробують знайти потрібну вакансію там; - 16% шукають роботу на спеціалізованих сайтах в Інтернеті; - 6% звертаються в кадрове агентство або на біржу праці; - 62% використовують декілька способів з вищеперелічених.

Розглянемо плюси і мінуси пошуку роботи в Інтернеті.

Явний плюс цього методу в тому, що, розмістивши резюме на спеціалізованому “робочому” сайті, Ви можете помітно заощадити час на розсилці своїх резюме по різних компаніях. Якщо сайт досить авторитетний, туди регулярно заглядає значна кількість роботодавців.

Також у вас з’явиться відмінна можливість проглянути наявні вакансії і, не зв’язуючись напряму з роботодавцями, дізнатися приблизну оплату праці, робочий графік, посадові обов’язки та інші необхідні параметри вакансії. Якщо вони вас задовольнять, ви зможете зв’язатися з роботодавцем по електронній пошті або зателефонувати та домовитися про зустріч.

Щоб розмістити на такому сайті своє резюме, Вам не буде потрібно багато часу. Приблизно 7-10 хвилин піде на реєстрацію (а деякі ресурси не вимагають обов’язкової реєстрації для розміщення резюме), приблизно 15 хвилин - на заповнення форми резюме. Графи такої форми зазвичай стандартні: в них ви вказуєте свої координати, сферу та посаду, в якій хотіли б працювати, зарплатні очікування, бажаний графік роботи, досвід роботи на посаді, за бажанням можете вказати додаткові відомості про себе (вік, сімейний стан та ні.).

В самому тексті резюме рекомендується детальніше розповісти про досвід роботи (посада, компанія, термін роботи), освіту (включаючи різні курси підвищення кваліфікації, мовні, комп’ютернікурси), особисті та професійні якості - загалом, все як в стандартному резюме. Але не забувайте - стислість - сестра таланту.

Якщо потенційного роботодавця зацікавить Ваша персона, він обов’язково попросить вислати докладне резюме.

Це про плюси. Що стосується мінусів, то це, перш за все:
- не завжди достовірна інформація про роботодавця. Дуже часто мережевий маркетинг або сумнівні пропозиції заробітку в Інтернеті ховаються за маскою престижної роботи;
- невірний опис роботодавцем своєї вакансії;
- ваша адреса, виставлена на загальний огляд в Інтернеті, може стати “здобиччю” авторів спамерської розсилки;
- не дивлячись на те, що число користувачів Інтернету з кожним днем зростає, чимала частина як роботодавців, так і претендентів, або не має доступу до глобальної мережі, або користується Інтернетом не дуже впевнено.

Висновок зі всього вищесказаного наступний: пошук роботи в Інтернеті має як переваги, так і недоліки, але, поза сумнівом, корисний як один з сучасних засобів пошуку роботи і може бути хорошим доповненням до традиційних способів працевлаштування.

Далі розглянемо, що потрібно знати про сайти, на яких шукають і пропонують роботу? Тут, як і в будь-якій іншій справі, потрібно бути обережним. Вибираючи сайт, де ви розміщуватимете інформацію про себе, пам’ятайте, на що треба звернути увагу, щоб уникнути шахраїв і обману.

1. Безпека

Знайдіть на сайті контактну інформацію. Не просто форму для відвідувачів з можливістю залишити коментар або запитання, а назву, адресу, і телефонні номери компанії. Чи є такі в наявності? Перевірте. Будьте обачні, якщо ви не знайшли такої інформації або вона не “справжня”. Існують ресурси, метою яких є зовсім не надання вам інформації про вакантні посади. Шахрайство в мережі – достатньо поширена форма бізнесу.

2. Чи необхідно вам реєструватися, перш, ніж почати пошук по сайту?

Будьте обачні, якщо вам пропонують реєструватися або розмістити резюме, перш ніж почати пошук по сайту. Спершу перевірте сайт на наявність потрібних вам вакансій, а потім вже реєструйтеся. Вас повинно насторожити те, що сайт не пропонує ніяких сервісів для допомоги в пошуку роботи, зокрема якщо на ньому не передбачено політики конфіденційності, яка повинна надати вам інформацію про те, що відбувається з вашими персональними даними при реєстрації (що публікується, а що ні, як використовується).

Є деякі сайти, які існують тільки для того, щоб зібрати ваші контактні дані (адресу електронної пошти, власну адреса, телефонний номер, і тому подібне). Потім такого роду дані можуть бути продані фірмам, які закидатимуть вас тоннами реклами. Будьте уважні, оскільки ви надаєте сайтам по працевлаштуванню свою персональну інформацію, то повинні знати, як і де вона використовуватиметься.

3. Чи можете ви обмежити доступ до ваших персональних даних?

Якісні сайти надають можливість захистити ваші персональні дані (ім’я, адресу електронної пошти, домашню адресу, телефонні номери, і тому подібне). Є декілька варіантів: блокування доступу тільки до контактної інформації, можливість приховати ваше резюме цілком від перегляду. Виберіть варіант, який найбільше вам підходить. Якщо ви в даний час ще працюєте, обмеження доступу може допомогти вам уникнути проблем. Ніхто не дізнається, що ви шукаєте нову роботу.

Блокування доступу до особистих даних, можливо, утруднить контакт з роботодавцем, проте, в той же час може підвищити ваш рейтинг в його очах.

4. Чи потрібно платити за доступ до бази вакансій?

В окремих випадках претендентові можуть запропонувати сплатити доступ до бази вакансій. Найкращим варіантом в такій ситуації буде знайти інший сайт.

Деякі ресурси для роботодавців також пропонують деякий грошовий внесок, але перш ніж платити варто переконатися в якості та унікальності інформації, яка надається.

5. Простота використання

Ви повинні легко знаходити всю інформацію, яка цікавить вас, з можливістю вказівки окремих критеріїв пошуку, таких як регіон, рівень зарплати, кваліфікацію, назву посади або резюме (за допомогою ключового слова або іншим чином). Ви повинні мати можливість так само легко розмістити і відправити своє резюме на знайдену вакансію. На сайті обов’язково повинні бути вказівки на випадок, якщо ви не знаєте, що робити в тому чи іншому випадку.

Якщо ресурс здався вам не дуже зручним у використанні, скористайтеся іншим, незалежно від того наскільки відомим і популярним є даний. Тому що за відсутності якісної взаємодії між вами і ресурсом, ви не досягнете повноцінного успіху в пошуку. Отже, не витрачайте ваш час безцільно. Знайдіть той ресурс, який максимально відповідатиме вашим вимогам і можливостям.

6. Чи працюють всі заявлені сервіси належним чином (наприклад, пошук, редагування резюме, і тому подібне)?

Якщо Ви шукаєте роботу в Луцьку, в результатах пошуку повинна міститися інформація про вакансії саме в цьому регіоні, якщо такі вакансії є на сайті.

Якщо результати пошуку все ж таки не відповідають вашому запиту, зверніть увагу на поради або допомогу по використанню даного сервісу. Як правило, досить декількох хвилин, щоб розібратися, як працює пошук, і знайти потрібну інформацію. Якщо після третьої-четвертої спроби ви не можете знайти те, що шукаєте, це означає, що ресурс або не містить такого роду інформацію, або пошук не працює належним чином. Отже, переходьте на інший сайт.

7. Спрямованість ресурсу

Якщо ви шукаєте роботу системного інженера в компанії «N» в Луцьку, то навряд чи вам стане в нагоді сайт під назвою «Працевлаштування в Києві». Назва сайту є ключем до пошуку роботи. Звертайте на це увагу.

Якщо на сайті немає вакансій, які ви шукайте, зверніться до іншого ресурсу. Не витрачайте ваш час безцільно і не ризикуйте вашою конфіденційністю, розміщуючи резюме і сподіваючись, що відповідні вакансії з’являться найближчим часом.

8. “Свіжі” чи старі вакансії?

Зверніть увагу при пошуку на дату розміщення вакансії. Якщо дата взагалі відсутня або якщо всі вони розміщені під одним числом – це привід задуматись.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо