Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПОШУК РОБОТИ ДЛЯ ТИХ, КОМУ ЗА 45

Ми повинні визнати одну незаперечну істину - роботодавці надають перевагу молодим. Більшість оголошень зазначають обмеження «до 35 - 40 років». Тож спробуємо дати кілька порад, як перетворити свій вік і досвід на перевагу при працевлаштуванні.

Як говориться, у 40 років життя тільки починається! Проте, вік стає бар’єром на шляху отримання роботи тільки тоді, коли сам здобувач сприймає його як перешкоду. Як зробити так, щоб представити ваш вік як додатковий плюс?

Саме головне тут - ваша наполегливість, цілеспрямованість і позитивне ставлення. Плюс застосування кількох перевірених прийомів.

Створіть свій особистий бренд.

Почніть з позиціонування себе. Що це значить? На основі глибокої самооцінки і зовнішнього зворотнього зв’язку, потрібно визначити ваші сильні професійні сторони й особисті якості, які варто вигідно представити потенційним роботодавцям.

Наводимо п’ять питань, на які ви повинні відповісти:
1. Які аспекти вашої роботи і життя Вам подобаються більше за все?
2. Сфокусуйте увагу на сферах діяльності: що у Вас виходить найкраще?
3. Які у Вас є особливі навички і досягнення, якими більше майже ніхто не може похвалитися?
4. Що у вашому становищі, освіті та досвіді позитивно відрізняє Вас від однолітків?
5. Як Ви хочете, щоб Вас сприймали?

Акцент на мудрість та індивідуальний стиль

«Мудрість не завжди приходить з віком. Буває, що вік приходить один...». Якщо ця приказка не про Вас, читаємо далі... Вважається, що з роками люди набираються життєвого досвіду, краще розбираються у навколишніх, приймають зважені й обмірковані рішення. Як правило, до 45-ти років працівник здобуває певний статус та ім’я у своєму професійному середовищі. Його швидше, ніж молодого фахівця, візьмуть на керівну посаду. Порада: якщо Ви дотепер ще не на керівній посаді, можливо вже пора? Не бухгалтер, а головний бухгалтер, не продавець, а адміністратор і т.д.

Ви самі здивуєтеся, наскільки зростуть ваші шанси! Найважливіший критерій при прийомі на роботу - це професіоналізм, а він приходить з досвідом, ділові контакти теж напрацьовуються не за один місяць. Тут у Вас є значна перевага перед молодшими конкурентами. Не забудьте вказати ваші сильні сторони в резюме, а також підкреслити їх на співбесіді.

Резюме повинне підкреслювати Ваш безцінний досвід, а не вік

Резюме грає життєво важливу роль у пошуку роботи і є головним інструментом, який потенційні роботодавці будуть використовувати для оцінки вашої кваліфікації. З одного боку, Вам потрібно підкреслити масштаби вашого досвіду. З іншого боку, не виглядати старим. Змініть резюме з формату “подивіться, як багато я зробив” на формат “подивіться, що я можу зробити для вашої фірми”. Не пошкодуйте часу та зусиль, щоб підігнати резюме до кожної конкретної вакансії, розглядаючи особливості нової роботи в контексті вашого попереднього досвіду. Ваше резюме повинне демонструвати, наскільки Ваш досвід і навички будуть корисні для нового роботодавця, а не те, скільки часу й енергії ви віддали в минулому для когось іншого.

Як можна «омолодити» Ваше резюме:
•опишіть Ваш минулий досвід роботи абзацом без дати;
•обмежте опис досвіду роботи в резюме останніми 10-15-тьма роками;
•винесіть свої професійні досягнення у розділ резюме із назвою “Кар’єрні досягнення”;
•включіть інформацію про Вашу громадську та іншу позаробочу діяльність, щоб підкреслити свою енергійність і життєздатність;
•виділіть комп’ютерну і технічну підготовку, щоб продемонструвати, що ви ознайомлені з новітніми технологіями;
•подайте усі ваші досягнення і досвід у контексті майбутньої посади.

Якщо ваше резюме залишається непоміченим роботодавцем, спробуйте вислати функціональне резюме. Його відмінність від звичайного, хронологічного резюме, у тому, що досвід роботи згрупований не по датах, а по виконуваних функціях. Акцент робиться на великі знання, унікальні професійні навички і солідну практичну роботу.

Готуйтесь до інтерв'ю

Незалежно від вашого віку, готуйтеся і тренуйтеся! Ви можете зробити наступне:
•глибоко вивчіть наявну інформацію про фірму роботодавця;
•продумайте відповіді на можливі питання, що будуть вам задавати. У Вашому віці Ви вже повинні знати всі можливі запитання на інтерв’ю. Будьте готові розкрити ключові моменти Вашої кар’єри і представити досвід як перевагу.

"Молодий" зовнішній вигляд

Ваш одяг і фізична форма справляє враження на інтерв’юера не менше, ніж Ваше резюме. Зробіть усе можливе, щоб виділити Ваші кращі якості. Порадьтеся з дружиною/чоловіком, дітьми, друзями або навіть консультантом (по можливості), щоб ваш костюм, зачіска й аксесуари були дійсно гідними і відповідними віку та статусу. Роботодавців відлякує не сам вік здобувача, а образ “старої шкапи”. Тому дуже важливо виглядати молодшим.

Підтримуйте себе в гарній фізичній формі, а перед співбесідою не пошкодуйте грошей на стильну зачіску і сучасний костюм. Ці витрати окупляться, коли Ви одержите посаду. Хитрість: у резюме можна не вказувати дату народження. Тоді є шанс отримати запрошення на співбесіду і при особистій зустрічі справити гарне враження на роботодавця.

Готовність вчитися

Ви закінчили вуз декілька десятиліть назад або, можливо, взагалі працюєте не за отриманою спеціальністю. Тоді графа “освіта” у вашому резюме повинна бути більшою, ніж в інших здобувачів. Запишіть туди всі професійні курси та семінари, що Ви прослухали. Повинно бути зрозуміло: Ви йдете в ногу з часом і постійно підвищуєте свою кваліфікацію. Порада: прийдіть на співбесіду трохи раніше призначеного часу і, очікуючи в приймальні, читайте не детектив, а професійний журнал або солідне ділове видання. Постарайтеся, щоб роботодавець звернув на це увагу.

Енергійність і мобільність

Ви повинні справляти враження енергійної людини. Ви не збираєтеся тихо “відсидіти” роки, що залишилися до пенсії, Ви повні планів і стремлінь. Як це довести? На співбесіді більше говоріть про майбутнє: “я маю намір”, “я збираюся”, “мені б хотілося продовжити”. Порада: додайте в резюме фразу “готовність до відряджень”. На практиці це потрібно не так вже і часто, але ваша мобільність стане зайвим плюсом в очах роботодавця.

Як набути впевненості у собі?

Перший варіант - пройти відповідний психологічний тренінг. Другий варіант - купити книгу із серії “Популярна психологія”: “Як полюбити себе”, “Як повірити у свої сили” і т.п., - вибір такої літератури дуже широкий. Можливо, поради здадуться Вам простуватими, але при регулярному застосуванні вони працюють. Третій варіант [безкоштовний] - зателефонуйте своїм друзям, бувшим колегам і задайте їм питання: “Чи гарний я фахівець/людина?” Ви почуєте про себе масу приємних речей. Запам’ятайте все сказане. Щоранку освіжайте в пам’яті ці компліменти - і з настроєм переможця відправляйтеся на співбесіду.

Ще кілька років назад роботодавці безапеляційно заявляли: “Кандидатів “за 40” прохання не турбувати”. Сьогодні ситуація змінилася на краще: на сторінках газет усе частіше з’являють-ся вакансії для здобувачів до 45 і навіть 50 років. І напевно в найближчі роки здорова конкуренція за робочі місця і дефіцит досвідчених фахівців зроблять свою справу - зрівняють у правах усі віки.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо