Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПРО ЩО МОЖЕ РОЗПОВІСТИ ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ КОЛІР В ОДЯЗІ

Кожен колір, як і кожна людина, має свій неповторний характер. Силу кольорів ми відчуваємо інтуїтивно та завжди намагаємося оточити себе тими відтінками, які відображають нашу суть або ті особливості, які ми хочемо мати. Іншими словами, улюблений колір відбиває ваше ідеальне або реальне Я. Несвідомий вибір кольору в одязі здатний розкрити всі ваші секрети. Переконайтеся в цьому самі!

Білий символізує чистоту та досконалість. У християнстві він означає святість, доброчесність і божественність. Люди, яким подобається білий, зазвичай відрізняються акуратністю, порядністю і щирістю. Або ж хочуть, щоб їх такими вважали. А загалом, білий колір вибирають люди з дуже різними характерами. Проте він рідко приваблює до себе песимістів і скептиків.

Чорний колір втілює в собі загадковість і таємничість, він завжди був символом непізнаного та прихованого. Психологи по-різному трактують цей колір. Одні вважають його ознакою невпевненості, смутку, похмурості та депресії. Інші ж стверджують, що його вибирають цілеспрямовані, строгі та безкомпромісні люди, які рідко пускають сторонніх у свій внутрішній світ. Одягнена в чорне людина приховує від сторонніх себе, свої емоції та почуття.

Сірий - це колір спокою та нейтральності. Він говорить про те, що людина намагається відгородити себе від уваги та зобов’язань. З друзями така людина може бути тихою і спокійною, а з близькими самозакоханою і навіть буйною. Приховування - ось головна суть цього кольору. Люди, які вибирають сірий, зазвичай розсудливі, недовірливі та нерішучі. Якщо ж вас цей колір відштовхує, це означає, що ви ніколи не будете сидіти осто-ронь і пасивно спостерігати за тим, що відбувається.

Червоний, як ви, напевно, знаєте, дуже сильно впливає на психіку. Це колір життєвої сили, впливу та успіху. Він виражає любов, пристрасть, перемогу, життєву енергію та активність. Але з іншого боку за ним ховається агресія, напористість і прагнення до боротьби. Це колір чоловічого характеру, тому що його вибирають рішучі, вольові, запальні й харизматичні люди. Якщо червоний вам не подобається, це говорить про те, що вам бракує життєвих сил і енергії.

Рожевий - це символ легкості, ніжності, податливості, доброти й сентиментальності. Він утілює в собі мрії. Якщо вам подобається цей колір - значить, ви відкидаєте жорстокість і насильство у будь-яких проявах. Вибираючи рожевий, людина прагне жити в простому та зручному світі, який вона придумала сама. Цей колір знижує рівень агресії, тому його рекомендують носити людям, які легко дратуються і слабо себе контролюють. Проте зловживання рожевим призводить до виникнення повної відчуженості від світу. Треба бути дуже обережним з людьми, яким подобається рожевий, тому що в глибині душі вони дуже ранимі.

Синій символізує небо, спокій, розслаблення і вічність. Він є синонімом єднання, тісного зв’язку, постійності та вірності. До синього кольору тягнуться люди, яким потрібне спокійне оточення, гармонія і довіра. Часто він подобається добрим, м’яким людям, які здатні співпереживати іншим. Вони зразкові працівники і батьки. Але якщо синій вам не подобається, це вказує на стрес і напругу, які зараз вас охопили.

Зелений колір виражає завзятість, твердість, жорсткість і постійність. Він символізує цілеспрямованість і високу самооцінку. Відтінки зеленого в одязі говорять про те, що людина наполеглива, енергійна і прагне самоствердитися. Їй потрібне визнання і вона боїться потрапити під вплив інших людей. Ті, хто любить цей колір, іноді бувають занадто педантичними, потайними і критичними до оточення. Але у важкий момент ці люди здатні прийти на допомогу навіть на шкоду своїм інтересам.

Жовтий - найсвітліший і яскравіший колір, який справляє враження легкості та щастя. Це символ життєвої енергії та позитивних поглядів. Він втілює надію, тому подобається тим, хто налагоджений на щастя в усіх сферах свого життя, починаючи від сексуальної та закінчуючи релігійною і філософською. Якщо у вашому гардеробі багато речей жовтого кольору, це означає, що ви контактна, цікава і винахідлива людина, яка має схильність до ризику і авантюризму. Ви також часто змінюєте свою думку, любите поговорити та помріяти. Не люблять цей колір ті, хто знаходиться в стані роздратування та ізоляції.

Коричневий - один з найбагатших кольорів, який має безліч відтінків: пісочний, капучіно, темне дерево, молочний шоколад і т. д. М’яким тонам коричневого кольору віддають перевагу спокійні люди, яких люблять усе, що пов’язане із спокоєм і сімейним вогнищем. Вони цінують стабільність і традиції, уважно ставляться до питань здоров’я. Коричневий не подобається тим, хто постійно знаходиться в пошуках своєї індивідуальності.

Помаранчевий колір вибирають життєрадісні оптимісти, тому що він символізує теплоту, блаженство, радість, свободу та силу. Помаранчевий вважається кольором просвітлення (тому його носять буддистські ченці). Він сприяє прояву прихованих можливостей людини, звільняє від страху й депресії, допомагає зняти напругу в конфліктних ситуаціях. Його вибирають доброзичливі, але при цьому честолюбні та обачливі люди.

Фіолетовий - це таємничий союз червоного та синього. Він символізує нестандартність, фантазію й чаклунство. Його любителі тягнуться до всього магічного та незвіданого. Світ таким людям здається чарівним. Фіолетовий особливо сильно приваблює емоційних і чутливих людей. Вони просто не можуть без уваги і турботи. З ними не засумуєш, тому що вони мрійливі й пристрасні, легкі і складні одночасно. Якщо вам не подобається цей колір, це означає, що ви не любите двозначності та прагнете зробити стосунки з іншими людьми як можна зрозумілішими.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо