Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ПРОФЕСІЇ, ЯКІ ПРИНЕСУТЬ ВАМ ГРОШІ ТА УСПІХ

Гроші люблять тих, хто займається своєю справою. Тому, вибираючи професію, логічно вибирати її відповідно до свого характеру. Проте, часто зробити це буває так важко! Мало кому пощастило вже з дитинства знати, чим він має намір займатися в майбутньому. Найчастіше буває навпаки: навіть закінчуючи школу людина ще не розуміє, що в неї може вийти найкраще. Адже в світі існує дуже багато різних професій! Як важко вибрати одну з них! А від цього вибору багато в чому залежить не лише кар’єра, але й усе подальше життя. Ця проблема стосується не лише підлітків, але й тих, хто втратив роботу чи збирається її змінити.

Але як же вибрати справу, яка повністю відповідає характеру та здібностям, і в той же час буде до душі? Як поглянути на себе збоку, щоб зрозуміти, на якій посаді вам буде важко просунутися, а на якій ви маєте всі шанси досягнути найбільших висот? Відповідь на це питання допомагає дати астрологія.

Протягом тисячоліть астрологи помітили схильність представників різних знаків Зодіаку до тих або інших професій. Іншими словами, вибираючи нове місце роботи, прислухайтеся у тому числі і до свого гороскопу - він допоможе вам уникнути багатьох помилок і підказати, в якій області вас чекають гроші, кар’єра і успіх. Ну а далі усе вже залежить лише від вас!

ОВЕН

Цей знак Зодіаку по праву вважається одним з кращих для кар’єри. Овен амбіційний, честолюбний, активний, має яскраво виражені лідерські якості. Він вміє приймати рішення і за себе, і за інших. Його самостійність, впевненість в собі, ентузіазм і творчий підхід можуть допомогти йому досягти кар’єрних висот практично в будь-яких сферах діяльності, в першу чергу на посаді керівника будь-якого рівня, менеджера, політика, оратора, журналіста, бізнесмена, підприємця.

ТІЛЕЦЬ

Тілець - дуже цілеспрямований знак Зодіаку. Він знає, чого хоче досягнути, і йде до своєї мети, долаючи всі перешкоди на своєму шляху. Заповзятість і здатність до копіткої праці робить його незамінним працівником, якого цінує керівництво. Відповідальність Тільця та вміння приймати рішення з часом можуть допомогти йому зробити хорошу кар’єру в бізнесі та на виробництві, а також в професії фермера, інженера, актора, музиканта, лікаря. Проте кар’єра - не головна його мета. Висока посада потрібна Тільцю в першу чергу для того, щоб забезпечити стабільність і матеріальний достаток.

БЛИЗНЮКИ

Завдяки своїм здібностям, Близнюки здатні зробити хорошу кар’єру, але лише в певних сферах діяльності. Річ у тому, що рутина неприємна Близнюкам, а значить, вони просто не здатні довго протриматися на звичайній роботі, перекладаючи папери з місця на місце. Окрім звичайної нудьги, їх ворог - нестача завзятості. Близнюки здатні швидко спалахувати і так само швидко остигати, перемикаючись на щось інше. В зв’язку з цим за своє життя вони можуть змінити не одне місце роботи.

Проте, якщо діяльність Близнюків буде пов’язана із спілкуванням, новими враженнями та в ідеалі - зі зміною місць, на такій посаді Близнюкам просто не буде рівних. Вони можуть бути неперевершеними ораторами, політиками, бізнесменами, комівояжерами, менеджерами, репортерами, викладачами. В цьому випадку їх натхненність, емоційність, гострий розум і ораторський талант забезпечать їм блискучу кар’єру та хороший прибуток.

РАК

Рак позбавлений кар’єрних спрямувань і амбіцій, проте в роботі його тактика вдумливих рішень і обережних кроків з часом дає свої плоди. Завдяки цьому, він здійснює мало помилок і виграє в по рівнянні з більш заповзятішими коле гами. Це дозволяє йому зайняти свою нішу в професійній сфері, на яку ніхто інший не зможе претендувати.

Рак може реалізувати себе в різ них сферах діяльності, особливо пов’язаних з торгівлею, харчовою промисловістю, нерухомістю, банківською справою. Його естетичний погляд на світ може виявити себе в професіях, пов’язаних з мистецтвом: дизайном, фотографією, музикою, літературою. Також йому підходять професії, пов’язані з точними науками та технікою.

ЛЕВ

Лев - природжений керівник. Навіть знаходячись на досить скромній посаді, він вміє організувати людей навколо себе, здатний приймати рішення та нести за них відповідальність. Будучи за вдачею дуже практичним, Лев ніколи не стане витрачати сили на фантастичний проект. Він візьметься лише за справу, яку знає добре і яку він вважає вигідною та перспективною. Всі ці якості роблять Лева хорошим працівником, особливо на керівних чи організаторських посадах. Крім того, протекційне ставлення Лева до оточення часто спонукає його вибирати професію, пов’язану з викладацькою або консультаційною діяльністю або ж обіцяючу популярність і славу. З нього може вийти прекрасний політик, лікар, педагог, актор, режисер, юрист, журналіст.

ДІВА

Діва - велика трудівниця, і це робить її незамінним працівником. Вона не лише здатна прекрасно виконувати скрупульозну роботу, але й має аналітичний розум. Якщо потрібно навести ідеальний лад на відповідальній ділянці роботи, ніхто краще за Діву не впорається з цим. Всі ці якості роблять з Дів прекрасних фахівців у своїй сфері, проте, не маючи великого честолюбства, вони рідко досягають кар’єрних висот.

Найкраще Діва зможе проявити себе в професіях, пов’язаних з бухгалтерією, видавництвом, сферою послуг, наукою чи медициною, а також на посаді помічника керівника або в банківській справі.

ТЕРЕЗИ

Завдяки своїй вдумливості, Терези рідко здійснюють помилки - в тому числі й на робочому місці. Часто це дає їм помітну перевагу перед активнішими та напористішими колегами. В цьому сенсі час працює на Терезів: чим більше триває їх трудова діяльність, тим більше можливостей у керівництва оцінити їх ділові якості, які, можливо, не відразу впадають у вічі, але яких дійсно чимало. Терези досить активні, вміють концентруватися та ніколи не діють зопалу чи навмання. Вони можуть зробити хорошу кар’єру в тих галузях, де їх дипломатичність і вдумливість знайдуть собі застосування: від видавничої справи і охорони здоров’я до юстиції та політики.

СКОРПІОН

За вдачею Скорпіон - переможець, що вміє домагатися свого. Він безмежно впевнений у власних силах і на шляху до своєї мети здатний подолати будь-які перешкоди, тому майже завжди отримує те, що хоче. Інша справа, що його цілі не завжди бувають пов’язані з роботою. Проте, якщо він все ж спалахне бажанням зробити блискучу кар’єру, винайти новий прилад чи відкрити новий закон фізики - будьте впевнені в тому, що з часом будь-яка з цих задач виявиться йому під силу. Скорпіон йтиме до своєї мети спокійно й наполегливо, нікому не поступаючись дорогою. Його високий інтелект, розвинена інтуїція та звичка розраховувати лише на себе здатні відкрити перед ним будь-які двері.

Свої таланти Скорпіон може повною мірою реалізувати в будь-яких галузях, пов’язаних з дослідницькою діяльністю, де він справжній першопроходець і сам відповідає за все. Він може стати прекрасним ученим, журналістом, психологом, психіатром, письменником, хірургом, дослідником, юристом і т.д.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець легкий, як вітер, у роботі це є і його перевагою, і його основним недоліком. Він не визнає тиску та жорстких рамок, а тому йому важко змиритися з необхідністю приходити на роботу без запізнень, як і з іншими обмеженнями його особистої свободи. Крім того, він не визнає авторитетів, і навряд чи дозволить начальникові командувати собою. Все це робить характер Стрільця не дуже зручним для просування кар’єрними сходами. Проте, інші його таланти - ентузіазм, щирий інтерес і любов до своєї справи, правдивість, гострий розум - часто роблять його відмінним фахівцем, здатним досягти висот завдяки своїм здібностям, а не субординації.

Стрілець може прекрасно почувати себе в сферах, пов’язаних із спілкуванням, активною діяльністю і, навіть, ризиком. Йому підходять такі професії, як агент з продажу чи реклами, ріелтор, спортсмен, актор, каскадер, журналіст.

КОЗЕРІГ

Козеріг - один з найвдаліших знаків Зодіаку для роботи та кар’єри. Він честолюбний, діловитий, наполегливий, сильний, тобто має всі необхідні якості для того, щоб стати керівником і зробити відмінну кар’єру. Повільно, але вірно він досягатиме кар’єрних висот, долаючи всі перешкоди на своєму шляху.

Особливо він має шанси досягти успіху, вибравши професію вченого, вчителя, лікаря, інженера, керівника, ювеліра, працівника банківської сфери, чиновника, дослідника.

ВОДОЛІЙ

Водолій - це знак геніїв. Серед них часто зустрічаються люди з надзвичайними здібностями. Проте дуже важливо, щоб таланти Водолія зустріли розуміння у керівництва. Не дивлячись на те, що Водолій розумний, відрізняється нестандартним підходом, і на роботі здатний буквально фонтанувати новими ідеями, в стосунках з начальством у нього може бути немало складнощів. Водолій не визнає пунктуальності та нудної щоденної праці. Його стиль - політ фантазії та натхнення, які важко поставити на конвеєр. У зв’язку з цим таланти Водолія зможуть реалізуватися лише тоді, коли в роботі йому нададуть повну свободу дій. В цьому випадку він здатний досягти значних висот.

З врахуванням його талантів Водолію прекрасно підходять “вільні” професії винахідника, письменника, журналіста, фахівця з реклами, а також роль генератора ідей у будь-яких сферах діяльності. Проте, особливо яскраво здібності Водолія можуть проявитися в творчих професіях, принісши йому славу художника, музиканта, актора, режисера.

РИБИ

Риби дуже талановиті, але непрактичні: в житті вони можуть досягти всього, чого бажають, або зовсім нічого. Вони повністю позбавлені честолюбства, слава, гроші та влада для них - практично пустий звук. Недивно, що їм самим важко знайти свою дорогу в житті, тому нерідко вони сподіваються зустріти людину, яка взяла б усі організаційні питання на себе. Втім, іноді в очікуванні такої людини в них може пройти все життя. Саме тому для Риб, як ні для кого іншого, важливо навчитися самим проявляти завзятість і хоч би іноді плисти проти течії, наперекір обставинам. В цьому випадку вони здатні досягти значних висот.

Тонка натура Риб найкраще знаходить собі застосування в професіях, так чи інакше пов’язаних з творчістю. Окрім традиційних професій художника, співака чи музиканта, Риби можуть бути прекрасними візажистами, стилістами, дизайнерами, перукарями, викладачами в школі мистецтв. Також Риби - незамінні працівники в областях, пов’язаних з медициною і добродійністю.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо