Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

РІЕЛТОР - ЕКСПЕРТ З НЕРУХОМОСТІ

За п’ять років роботи в ріелторській компанії можна піднятися з позиції агента до виконавчого директора фірми. Зарплати в сфері нерухомості на 15-20% вищі середньоринкових. Продаж квартир і приміщень - один з найприбутковіших бізнесів.

За що ж ріелторам платять такі гроші? І чому такими темпами зростають їхні зарплати? Ринок нерухомості - однин з найдинамічніших, ціни на квартири з року в рік коливаються, а бажаючих придбати житло і вкласти гроші в квадратні метри менше не стає. І досвідчений ріелтор, який вміє швидко знайти потрібну квартиру чи офіс за прийнятною ціною, завжди може розраховувати на хорошу винагороду. Зазвичай ріелтори отримують відсоток від угоди. Твердих розцінок і прайс-листів в даному випадку немає. Як правило, комісійна винагорода складає 3-7% від суми договору. При складних угодах ріелтор може збільшити гонорар до 10%.

Багато хто впевнений, що ріелтор лише торгує інформацією про житло. Але це не так. У його обов’язки входить підбір квартири, яка цікавить клієнта, перевірка чистоти документів, юридичний супровід угоди. На початку роботи ріелтор з’ясовує побажання клієнтів, уточнює запити, потім вибудовує стратегію ділових стосунків. За допомогою комп’ютерних баз даних і власних джерел ріелтор підбирає відповідні приміщення, домовляється про покази, погоджує умови перегляду, вивчає документацію по об’єкту. Потім починаються переговори за умовами угоди: ціни, строки і т.д.

Останній етап - оформлення: перевірка юридичної «чистоти» квартири, підготовка пакету документів і робота з нотаріусом.

У великому агентстві нерухомості зазвичай кілька відділів з продажу. В одному ріелтори займаються орендою квартир, в іншому - продажем новобудов, у третьому - працюють з заміською нерухомістю, в четвертому - з комерційною. Але більша частина ріелторів спеціалізується на купівлі-продажу квартир на вторинному ринку житла.

Ріелтор вторинного ринку - розумний енергійний посередник, легко вникає в проблеми клієнта: він може швидко розміняти квартиру, продати, терміново купити, обміняти з доплатою. Його головне завдання - вибудувати грамотний, а іноді й хитромудрий ланцюжок варіантів угоди. Тут потрібен азарт, мобільність.

Спеціаліст з комерційної нерухомості, як правило, досвідчений ріелтор. Клієнти-власники зазвичай обережні, недовірливі, а часом і примхливі. В роботі з ними потрібні особливі навички. До того ж на ринку комерційної нерухомості ще не до кінця відпрацьовані правові норми. Але прибуток від продажу нежитлового об’єкта дорівнює сумі продажу кількох квартир.

Агенту, що займається орендою квартир, необхідно знання психології людей, вміння вирішувати конфліктні ситуації, грамотно складати угоду, що враховує інтереси сторін.

З заміською нерухомістю успішно працюють люди мобільні, готові в будь-який момент вирушити у віддалений район - познайомитися з об’єктом. Вони відчувають моду, стиль і тенденції попиту на котеджі, дачі, заміські будинки, знають кон’юнктуру ринку, допоможуть клієнту оцінити стан житла, доріг, екологію.

Кар’єра успішного ріелтора: стажер - агент - експерт - провідний експерт. Далі можна стати керівником відділу. При переході на нову посаду доведеться пройти курс навчання та спеціальні тренінги. За словами фахівців, гарну кар’єру цілком реально зробити за 3-4 роки. Кар’єрний ріст ріелтора залежить лише від його активності, особистісних якостей і бажання досягти успіху.

В ріелторів не завжди нормований робочий день. Досить часто, особливо на момент завершення угоди, доводиться працювати до пізнього вечора. Клієнти - люди зайняті. Тому зустріч з ріелтором до 8 ранку або після 18-20 вечора - звичайна справа.

В серйозних компаніях в угоді, крім ріелтора, беруть участь юрист, нотаріус, а часто й психолог.

Робота ріелтора не вимагає обов’язкової вищої освіти, але це не означає, що таку посаду може зайняти будь-яка людина. В наш час немає таких навчальних закладів, де можна отримати освіту за фахом ріелтор. Саме тому багато агентств нерухомості надають майбутнім співробітникам можливість внутрішнього корпоративного навчання.

Стати ріелтором досить просто. Для цього потрібно лише грамотно скласти резюме та успішно пройти співбесіду-інтерв’ю в агентстві, яке займається операціями з нерухомістю. Після чого агентство надасть новому співробітнику можливість внутрішнього корпоративного навчання. Зазвичай такий курс займає близько одного-двох місяців.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо