Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

СЕКРЕТИ УСПІХУ МІЛЬЙОНЕРІВ

Усі названі тут секрети відомі давно й кожному. Напевно, всі чули, що для досягнення цілей потрібно їх чітко уявляти, а для того, щоб мати достаток, треба багато працювати? Не секрет і те, що треба візуалізувати свої мрії, а також складати список цілей і план їх досягнення. Але просто чути чи знати іноді недостатньо, щоб втілити це в життя. Необхідний якийсь поштовх, що запустить механізм накопичених знань в дію.

Статистика неодноразово підтверджує, що більшість мільйонерів і мільярдерів - це звичайні люди з середньою освітою. Ознайомившись з їх біографією можна побачити, що вони займали середні посади на роботі, жили так само, як і їхні однокласники, їздили на автомобілях середнього класу. Незважаючи на це, їм вдалося досягти успіху в житті та стати фінансово незалежними. З часом вченим вдалося розкрити секрети успіху мільйонерів і мільярдерів, за допомогою яких вони заробили свої мільйони.

Секрет успіху 1

Мрійте про велике

Перший секрет мільйонерів, які самі заробили свої гроші, простий: мрійте про велике! До зволяйте собі по мріяти. Дозволяйте собі уявляти те життя, яке ви хотіли б вести. Подумайте про те, скільки грошей вам хотіло ся б заробити і мати на своєму банківському рахунку. Мріяти про велике - це відправна точка для досягнення вашої мети, а саме, фінансової незалежності. Причина номер один, через яку більшість людей ніколи не досягають матеріального успіху, полягає в наступному: їм ніколи не спадає на думку, що вони можуть це зробити. В результаті такі особи ніколи навіть не намагаються спробувати.

Секрет успіху 2

Визначте для себе чітку мету

«Витягніть» свої мрії з повітря, де вони туманно витають, і кристалізуйте їх в ясні, конкретні та записані на папері цілі. Два чинники, які в найбільшій мірі в порівнянні з усім іншим визначають, що саме станеться з вами в житті, такі: те, про що ви думаєте найбільше і як ви про це думаєте.

Якщо ви станете постійно роздумувати про свої цілі, говорити про них і візуалізувати їх, то зросте ймовірність того, що ви досягнете в житті набагато більшого, ніж та середня людина, яка зазвичай основну частину часу думає та говорить про різні свої турботи й проблеми.

Секрет успіху 3

Вважайте, що працюєте лише на себе

Відмовтеся від спроб шукати виправдання чи звалювати на інших провину за будь-які свої проблеми чи недоліки. Припиніть скаржитися на ті речі в житті, які вам не до душі. Відмовтеся від звички критикувати інших людей за що завгодно. Ви й тільки ви несете відповідальність за все.

Секрет успіху 4

Робіть те, що ви любите робити

Мільйонери, які самі заробили свої гроші, - це ті люди, які знайшли сферу, де їх природні здібності й сильні сторони виявилися в точності тим, що вимагається для виконання цієї роботи і для досягнення в ній бажаних результатів. Більшість мільйонерів говорять, що вони жодного дня в житті тяжко не працювали.

Одне з ваших найголовніших завдань в житті - знайти те, що вам дійсно подобається робити, що доставляє вам насолоду, до чого ви маєте природний талант, а потім вкласти все своє серце в те, щоб займатися цією конкретною роботою, причому робити її не просто добре, а дуже добре.

Секрет успіху 5

Постійно самовдосконалюйтесь

Виявіть у своїй поточній роботі ті ключові області, від яких понад усе залежить кінцевий результат. Які елементи вашої роботи ви абсолютно і безумовно повинні виконувати якнайкраще, щоб просунутися в своїй справі на вершину? В чому ви сильні, а в чому слабкі? Складіть сьогодні ж план, як стати кращим в тій галузі, де вдосконалення відповідного навика чи вміння може понад усе допомогти вам.

Секрет успіху 6

Працюйте довше і наполегливіше

Всі мільйонери, які самі заробили свої гроші, працюють дуже наполегливо. Вони приходять в офіс раніше, вони працюють старанніше за інших і довше залишаються на роботі. Вони мають репутацію людей, які належать до найпрацелюбніших у своїй області.

Секрет успіху 7

Все життя не переставайте вчитися

Ваш розум багато в чому подібний до мускулатури. Він зміцнюється в міру використання. Точно так, як і для розвитку м’язів ви повинні піддавати їх фізичному навантаженню, вам потрібно постійно працювати своїми “розумовими м’язами”, щоб розвивати і зміцнювати розум. Чим більше ви вчитеся, тим більше в змозі вивчити. Адже в спорті справа йде так само: чим інтенсивніше ви займаєтеся якимсь видом, тим краще освоюєте його. Чим більшою мірою ви присвятите себе тому, щоб все життя вчитися, тим легше буде вам вивчити ще більше.

Секрет успіху 8

Спочатку платіть собі

Це означає, що з будь-якого прибутку ви переводите 10% на накопичувальний рахунок у банку. Накопичена сума допоможе пережити важкі життєві моменти, розплатитися за боргами і стати на ноги, а головне - йти далі до вашої мети.

Секрет успіху 9

Вивчіть у своїй справі кожну деталь

Ваша мета повинна полягати в тому, щоб у вибраній вами сфері стати справжнім знавцем і експертом, вивчивши тут кожну дрібну деталь, необхідну для того, щоб виконувати свою роботу все краще й краще.

Секрет успіху 10

Присвятіть себе служінню іншим

Ваш успіх в житті прямо пропорційно залежить від того, що ви зробите після того, як виконали усе, що від вас чекали. Завжди шукайте можливість зробити більш того, за що вам заплатили.

В усіх мільйонерів, які самі заробили свої гроші, якісне обслуговування клієнта є прямо-таки нав’язливою ідеєю. Вони ввесь час думають про своїх клієнтів. Вони безперервно шукають нові оптимальні способи обслужити своїх клієнтів і зробити це краще, ніж будь-хто інший.

Секрет успіху 11

Будьте абсолютно чесними з самим собою та з іншими

Мабуть, найцінніша якість, яку ви можете розвинути в собі, - це репутація абсолютної порядності та чесності. Будьте ідеально чесні в усьому, що ви робите, в кожній комерційній угоді чи життєвому вчинку. Ніколи не компрометуйте свою порядність і чесність, ніколи не ставте їх під сумнів.

Будь-яка успішна діяльність заснована на довірі. Ваш успіх визначатиметься виключно кількістю людей, які довіряють вам і бажають працювати на вас, які готові визнати ваші переваги, позичити вам гроші, купити ваші товари і послуги, а також схильні допомогти вам в скрутні часи.

Секрет успіху 12

Ніколи не дозволяйте невдачі бути допустимим варіантом

Страх перед невдачею - найбільша перешкода для досягнення успіху в житті. Хоча водночас невдача робить вас сильнішими й рішучішими. Саме страх перед невдачею чи передчуття невдачі може паралізувати ваші думки та ваші дії, а тим самим утримати вас навіть від спроби здійснити ті вчинки, які потрібні, щоб прийти до успіху. А ось мільйонери - це люди, які свідомо й навмисно протистоять подібному страху і у будь-якому випадку здійснюють потрібні дії.

Секрет успіху 13

Будьте рішучим і орієнтованим на дії

Однією з властивостей мільйонерів є те, що вони ретельно обмірковують ситуацію, що склалася, і потім швидко приймають рішення. Вони дисциплінують себе, щоб негайно діяти і виконувати власні рішення. Вони швидко роблять ходи і швидко отримують зворотний зв’язок як результат своїх дій. Якщо вони виявляють, що допустили помилку, то швидко її виправляють і намагаються зробити що-небудь інше.

Ті, хто досягає успіху, завжди рішучі, вони намагаються зробити значно більше дій, ніж інші люди. Згідно із законом ймовірності, якщо ви пробуватимете більше різних способів досягнення успіху, то відповідно зростатимуть ваші шанси на успіх.

Успіх - зовсім не питання удачі, везіння чи випадку, або вміння опинитися в потрібному місці в потрібний час. Успіх так же передбачуваний, як і той факт, що сонце встає на сході та сідає на заході. Застосовуючи на практиці викладені принципи, ви будете володіти неймовірною перевагою перед людьми, які або не знають цих методів і стратегій, або не використовують їх у своїй практиці.

Якщо ви будете послідовно, систематично й наполегливо робити ті речі, які здійснюють інші процвітаючі люди, ніщо в світі не зможе перешкодити вам досягти успіху. Ви - творець власної долі. Не існує ніяких обмежень в тому, що ви в змозі зробити, окрім тих обмежень, які є присутніми всередині вас і породжені вашим мисленням.

Пам’ятайте, що ви нічим не гірші, а, навіть, кращі, ніж будь-яка людина, яку вам коли-небудь доводилося зустріти на своєму шляху. У вас закладені набагато більші таланти та здібності, ніж ви досі усвідомлювали чи використовували. Всередині вас є могутній потенціал, який цілком дозволяє вам перетворити своє життя на щось дивне.

Найважливіша відповідальність, покладена на вас, полягає в тому, щоб мріяти про великі звершення, точно визначити, чого саме ви хочете, скласти план досягнення цієї мети, щодня здійснювати конкретні дії, спрямовані на досягнення ваших мрій та цілей. Якщо ви зробите все це, то ваш успіх стане неминучим.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо