Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ШАХРАЙСТВО НА САЙТАХ ЗНАЙОМСТВ

В сучасному світі в багатьох людей бракує часу, щоб знайти свою другу половинку. Серед друзів і знайомих у вашому колі спілкування не знайшлося відповідної кандидатури, а знайомитися на вулиці багато хто просто соромиться.

І для таких людей виходом з цієї ситуації служать сайти знайомств в Інтернеті, яких на даний момент дуже багато.

Але до чого тільки не додумуються люди, особливо якщо це стосується грошей. І на превеликий жаль, на сайтах знайомств можна знайти собі не лише чоловіка чи дружину, але й нарватися на шахраїв, альфонсів, шлюбних аферистів.

Схема їх роботи проста, але завжди дуже ефективна: перше, що їм потрібне, це розташувати жінку (чоловіка) до себе, в міру можливості закохати її (його) в себе, а потім добитися, щоб жінка (чоловік) добровільно стала (став) посилати їм гроші.

Розпізнати досвідченого шахрая досить складно, оскільки вони застосовують різні методи спокушання, але сенс в них завжди один і той же: їм потрібні не ви, а ваші гроші. Будьте пильні, частенько більшість шахраїв дуже добре розбираються в психології та знають безліч тонких прийомів, щоб заманити вас у свою пастку.

Отже, на що не вар то звертати уваги на сайтах знайомств, а краще відразу заносити в чорний список: ви отримувати мете листи від чоловіків (жінок), які пишуть всім підряд один і той же лист, в якому вони пропонують своє кохання, обіцяють зустріч, ну і наступний шлюб звичайно. В такому листі є стандартний набір фраз про велике кохання, яке пронизало його серце при першому ж погляді на вашу фотографію, обіцянки дарувати квіти, вічно любити. Можуть навіть сказати, що вже готові купити весільну обручку. Повірте, на такий лист навіть немає сенсу відповідати, відправте його відразу в чорний список.

Також можуть приходити листи з проханнями про матеріальну допомогу чи слізні благання про те, щоб ви забрали його з якої-небудь африканської країни. Натомість вам пообіцяють вічне кохання і т.д. Як не дивно, але до жінок такі листи приходять дуже часто. Прочитайте цей лист, посміхніться і не звертайте на такі листи уваги, це життя.

Цілком реально, що вам приходитимуть листи від шлюбних аферистів, в Інтернеті їх зазвичай називають скамерами. Вони хочуть грошей будь-якими шляхами і йдуть на обман без найменшого докору совісті. Величезна кількість скамерів є серед чоловіків. Він може бути з будь-якої країни, а може і проживати на сусідній вулиці. Але в листах такі чоловіки пишуть, що проживають в США, Австралії, Німеччині та інших країнах. Часто ці чоловіки брешуть про аварії, пограбування та інші біди, що сталися з ними, проте, не дивлячись ні на що, вони повні кохання до вас, і ось коли б не його проблеми, він би прямо завтра вранці прилетів до вас, у ваше місто, та шкода, в цього бідолахи, на даний момент немає грошей на квиток. І що найцікавіше, багато жінок ведуться на це прохання і посилають цим шахраям гроші.

Також можна нарватися і на чоловіка, який вже має багато жінок. Особливо це стосується чоловіків – вихідців з країн, де дозволено мати декілька жінок. На превеликий жаль, серед зареєстрованих на сайті, є й такі чоловіки, які привозять жінку в свою країну (якщо чоловік іноземець), живуть з нею деякий час, а потім кидають і їдуть за наступною. А ще бувають випадки, коли чоловік обмінює свою дружину на трактор сусіда.

А бувають навіть ситуації, коли чоловік повністю обкрадає жінку. Він вмовляє її продати все, щоб переїхати до нього, після чого просто забирає всі гроші й просто зникає.

В останні роки став поширюватися новий тип шахрайства. Жінка переписується з чоловіком, він пропонує поїхати відпочити разом на який-небудь курорт. І ось закохані їдуть на курорт, відпочивають, але всі рахунки підписує жінка, оскільки в чоловіка завжди знаходитися спосіб відхилитися від підпису. А в результаті виявляється, що жінка повинна сплатити всі рахунки.

Якщо в все ж вирішили обзавестися знайомими в Інтернеті, будьте уважні, найсолодші умови для шахраїв існують, звичайно ж, на сайтах знайомств, проекту типу “Мамба”. Ну подумайте самі – сайти знайомств цього проекту - найпопулярніші і найбільш відвідувані, народу там море, а попередньої модерації анкет і фотографій абсолютно немає.

Простіше кажучи, робіть що хочеться, виставляйте будь-які та не обов’язково свої фотографії, пишіть про себе все, що хочеться, все одно ніхто перевіряти не буде. Ви просто листуватиметеся з невідомою людиною, а навіщо вам це потрібно, якщо ви шукайте свою другу половинку.

Давайте підведемо підсумок і зробимо висновки, що важливо пам’ятати при знайомствах в Інтернеті. В першу чергу, ви маєте бути дуже уважні. Ви, звичайно, можете відвідувати сайти знайомств, спілкуватися з вподобаними вами людьми, але найголовніше - будьте як можна розбірливішими і не нарвіться на шахраїв. Сподіваємося, що після прочитання цієї статті, багато хто зробить для себе висновок, і не попадатимуться на хитрощі шахраїв. Шкода тільки, неможливо описати всі хитрощі шахраїв, оскільки вони щодня придумують, все нові й нові пастки, лише для того, щоб отримати від вас ваші гроші.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо