Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЩО БУДЕ, ЯКЩО ВИ ПЕРЕСТАНЕТЕ КОРИСТУВАТИСЯ СОЦМЕРЕЖАМИ?

Соціальні мережі можуть бути хорошим інструментом для підтримки контакту із старими друзями і для пошуку нових. На жаль, не всі використовують їх з цією метою. Для багатьох перевірка соціальної мережі стала майже роботою. Вони перегортають стрічку новин, ставлять лайки, пишуть повідомлення і панічно бояться пропустити хоч що-не-будь. Вони грають в усі ігри та беруть участь в усіх опитуваннях. Можливо, це про вас або ваших знайомих? Тоді пора щось змінювати в своєму житті. Ось 10 речей, які стануться з вами, якщо ви припините постійно перевіряти сторінки соціальних мереж.

1. Ви почнете помічати світ навколо вас.

Коли ви постійно перевіряєте сторінки в Однокласниках чи Facebook, ви не приділяєте уваги вашому оточенню. Домашні тварини, можливо, хочуть їсти чи з ними потрібно вийти погуляти, але ви зробите це лише після того, як перевірите всі соціальні мережі. Коли ви гуляєте але в той же час постійно зазираєте в свій телефон, ви фактично залишаєтеся там, де вперше подивилися в екран. Коли ви залишаєте соціальну мережу, ви піднімаєте голову і починаєте дивитися на те, що відбувається навколо вас. Для ваших домашніх тварин або ваших друзів, які хочуть поспілкуватися з вами в реальному світі, це буде справжнім подарунком.

2. Ви більше встигатимете.

Найголовнішим ворогом для нашої продуктивності стали соціальні мережі. Ви вважаєте, що нічого не станеться, якщо просто на хвилинку зайти на свою сторінку. Але декілька хвилин перетворюються на півгодини перш, ніж ви нарешті розумієте, що втратили частину свого життя. Коли ви перестаєте перевіряти свої сторінки, ви зможете зайнятися своєю фактичною роботою. Якщо ви позбавитеся від цієї звички, ваша продуктивність значно зросте.

3. Ви зможете зосередитися на інших речах.

Ви можете витратити даремно величезну кількість часу, просто переглядаючи новини в соцмережах. Відмова від постійного контролю за оновленнями означає, що у вас з’явиться більше вільного часу. Це - час, який можна витратити на корисні речі. Ви можете провести більше часу зі своєю другою половинкою і зробити ваші стосунки міцнішими. Ви можете провести більше часу з друзями. Ви можете піти в тренажерний зал і отримати заряд бадьорості, який ви ніколи не отримаєте в соціальних мережах.

4. Ви можете дізнатися, хто ваші справжні друзі.

Добре дружити в Інтернеті, це дуже легко. Читати повідомлення людей і коментувати їх фотографій досить просто. Хтось, хто коментує всі ваші фотографії і повідомлення, проводить 45 секунд, роблячи це, але ви впевнені, що це саме ті люди, які цікавляться вами. Як тільки ви залишите соціальну мережу, багато хто з них зникне з вашого життя. Люди, які хочуть бачити вас в реалі, і є ті самі люди, яким ви потрібні. Якщо ви, нарешті, вийдете з соціальних мереж, ви відразу ж знайдете таких людей.

5. Ви дізнаєтеся, що слово “лайк” не має ніякого значення.

Лайки не є фактичним вираженням симпатії. Це просто дія, щоб показати, що ви бачили пост і визнаєте його існування. Коли ви вийдете з Однокласників, ви зрозумієте, наскільки даремна кнопка “Мені подобається”, і як мало людей цікавлять речі, які вони “лайкають”.

6. Ви почуватимете себе досвідченішим.

Особливість соціальних мереж в тому, що вони ніколи не дадуть вам можливість що-небудь закінчити. Вони створюють відчуття чогось великого, “чогось незавершеного”, і за цілий день ці емоції можуть просто виснажити вас. Як розв’язати проблему? Робіть що-небудь корисне за межами соціальної мережі. Ви можете почитати книгу. Ви можете помити посуд. В принципі, будь-яке завдання в реальному світі досяжне, якщо просто цим займатися. Просто вийдіть з соцмереж і закінчіть якусь справу.

7. Ви позбавитеся від настирних прихильників.

Практично в усіх, хто використовує Facebook або вКонтакті, є люди, які відстежують ваше життя по активності в мережі. Ці люди переглядають ваші фотографії, ваші оновлення, коментують ваші фото, причому роблять все це без вашого дозволу. Якщо ви залишите соцмережі, ви стане невразливими для таких людей.

8. Ваша думка про самого себе зміниться в кращу сторону.

Дослідження довели, що соціальні мережі примушують вас погано думати про себе. Наприклад, коли ви публікуєте фотографії, а особи протилежної статі не коментують, як гарно ви виглядаєте, ви почуваєте себе неповноцінним. Ви постійно натикаєтеся на людей, які на своїй стіні щасливіші за вас, в яких краще життя, ніж у вас. Як це може не примушувати вас почувати себе пригніченим? Ви хочете позбавити себе від цього? Є легкий спосіб зробити це - вийти з мережі раз і назавжди.

9. Ви дивитиметеся на те, що у вас є, і вам буде цього вистачати.

В Німеччині було проведене дослідження, про те, як люди почувають себе на Facebook. Результати свідчать про те, що люди, завдяки соціальним мережам, стали ревнивішими, невпевненішими в собі та заздріснішими. Чийсь новий телефон, автомобіль, будинок або щось інше, все це викликає емоції. Соціальна мережа - прекрасне місце, щоб вихвалятися тим, що ви маєте, і це означає, що це - ідеальне місце, щоб читати про речі, які є в інших людей, і яких немає у вас.

10. Ви зрозумієте, що велика частина того, що ви робили в соцмережі, була спрямована на збільшення чиїхось прибутків.

Цілком можливо, що в соціальних мережах є люди, які реально люблять вас. Проте, там у декілька разів більше людей, які не піклуються про вас, точніше їм просто все одно. Для Марка Цукерберга ви – лише цифра в його гігантській базі даних, яка розширюватиметься і експлуатуватиметься. Ваше завдання - розглядати рекламні оголошення, витрачати гроші на ігри та робити багатих ще багатішими. Те, що відбувається з вами, насправді нікого в Інтернеті не хвилює, а вже тим більше в соціальній мережі.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо