Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЩО ОЗНАЧАЄ НОМЕР ВАШОЇ КВАРТИРИ?

Разом з квартирою нам дістається і її номер. Навряд чи хтось замислювався над тим, що в цьому номері може бути прихований якийсь сенс. Якщо ви купили квартиру, чи вона дісталася вам якимсь іншим способом - разом з квартирою ви отримали і її номер.

Спробуйте дізнатися, що означає номер вашої квартири. Перевірте, як ваша квартира і атмосфера в ній співвідносяться із запропонованою характеристикою. Але не варто ставитися до цих відомостей занадто серйозно. Врешті-решт квартира - це дзеркало її господарів. І який їй бути, вирішувати вам!

Отже, спершу обчисліть нумерологічне число квартири, а потім дізнайтеся, як жити далі. Розрахунок дуже простий: наприклад, квартира з номером 138 = 1 + 3 + 8 = 12. 1 + 2 = 3. “3” - це нумерологічне число квартири 138.

Цифра 1. Планета - Сонце. Така квартира наповнює її господарів творчою енергією та радістю життя. Вона дозволяє людині виділитися, привернути увагу оточуючих. У ній буде добре художникам, поетам, письменникам, журналістам. У квартирі має бути багато різних світильників, а домінуюча гамма - оранжево-червона. Атмосфера такого будинку - безтурботна й відкрита. Але блиск призначений лише для добрих людей, злі ж в такому будинку терпітимуть одні збитки.

Цифра 2. Планета - Місяць. Інтуїція та споглядання. Квартира сприятлива для людей, які працюють з маленькими дітьми, для кухарів і музикантів. Головний акцент в такій квартирі повинен припадати на дзеркала, а основний колір - ніжно-кремовий, з невеликими вкрапленнями смарагдово-зеленого. Потурбуйтеся про зовнішній вигляд ванної кімнати - вона має бути бездоганною.

Цифра 3. Планета - Марс. Воля, рішучість, дія! Ця квартира не для ледарів. Не будьте пасивними. В цій квартирі доведеться ввесь час щось лагодити: водопровід, замки, стільці. Господарі мають бути в тонусі та в постійному русі, інакше застій енергії принесе хвороби. В інтер’єрі повинно бути більше червоного кольору. Найбільш активні місця - туалет і коридор, потурбуйтеся про них.

Цифра 4. Планета - Меркурій. У такій квартирі повинна бути гранична чесність - брехня повернеться до вас назад! Тих, хто живе в цій квартирі часто тягне в подорожі. Готуйтеся багато спілкуватися, причому не лише вдома, але й на роботі: ця квартира обіцяє вам дуже багато диспетчерської роботи. Головні в інтер’єрі - об’єкти, пов’язані з інформацією: починаючи від телевізора і телефона, закінчуючи фотографіями на стінах та картинами в рамках. Ну, а сприятливими кольорами буде блакитний, сірий, а також синій з жовтим.

Цифра 5. Планета - Юпітер. Тут усе глобально: життя цієї квартири може бути пов’язане з політикою, наукою - все служить об’єднанню людей в ім’я якоїсь ідеї. Для цієї квартири підходять всі відтінки червоного кольору. А справжньою прикрасою послужать бронзові предмети, особливо привезені з далеких країн. Не дозволяйте собі гніватися - і все у вас буде добре. Так, не забудьте ще про велику бібліотеку!

Цифра 6. Планета - Венера. Відпочинок, любов і комфорт. Ось вже поталанило мешканцям такої квартири - гуляй - не хочу! Тут живуть або добрі та гостинні люди, або завзяті скандалісти. Кольори дуже теплі: в бежево-коричневій гаммі. В обстановці цього будинку - великі м’які дивани, круглий стіл, килими, квіти. Будинок - повна чаша. Зазвичай в такій квартирі люблять тварин - котів, собак. Не лайтеся в такому будинку, винуватим завжди буде той, хто розпочав сварку.

Цифра 7. Планета - Сатурн. Суцільні випробування! Мешканці такої квартири нерідко бувають в обмежених обставинах і відчувають різного роду обмеження. Але не все так погано!

В цій же квартирі у вас буде достаток, ви зможете професійно оволодіти якою-небудь майстерністю. Головне - частіше аналізуйте свої справи і вчинки. Колір інтер’єру – всі відтінки синього.

Цифра 8. Планета - Уран. Це квартира мрійників та фантазерів, якщо туди занесе якого-небудь прагматика і матеріаліста, він почуватиме себе не дуже комфортно. В цій квартирі ви завжди будете оточені друзями. Для її оформлення використовуйте яскраві райдужні кольори, і обов’язково має бути присутнім небесно-блакитний. Будьте обережні з електричними приладами і тримайте вікна чистими.

Цифра 9. Планета - Нептун. В такій квартирі добре почуватимуть себе священики, музиканти, моряки чи екстрасенси. Тут дуже легко загрузнути в нездійснених мріях і отримати багато шкідливих звичок. Ця квартира немов Бермудський трикутник - вічно кудись пропадають речі, і все позбавлене здорового глузду.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо