Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

СМІХ І ХАРАКТЕР

Прийнято вважати, що характер людини можна дізнатися не лише з її вчинків чи манери розмовляти. Кожен з нас має характерні жести та рухи, над якими він не замислюється. Це стосується й сміху. Як би Ви не сміялися - голосно, тихенько, дзвінко, насмішкувато - сміх відповідає Вашому характерові. Десять простих запитань розкриють таємниці Вашої душі, а також Ваших друзів та знайомих.

1. Чи характерно для Вас, коли смієтеся, торкатися мізинцем своїх уст?
Якщо “так”, то це означає, що Ви маєте власні уявлення про “хороший тон”, і Ви твердо завжди і всюди їх дотримуєтеся. Вам подобається бути в центрі уваги.

2. Чи прикриваєте Ви рот долонею, коли смієтеся?
Якщо “так”, то Ви не надто впевнені в собі. Часто ніяковієте, намагаєтеся залишатися непомітним. Порада: не займаєтеся надмірним з самоаналізом і самокритикою.

3. Чи часто, коли смієтеся, відхиляєте назад голову?
Якщо “так”, то Ви довірливі й легковажні, але в той же час у Вас широка натура. Інколи робите непередбачувані вчинки й узгоджуєте їх лише зі своїми почуттями. Але інколи варто прислухатися до переконань розуму.

4. Чи торкаєтесь Ви рукою обличчя або голови, коли смієтеся?
Якщо “так”, то, швидше за все, Ви мрійник і фантазер. Це непогано, але не слід так цілеспрямовано намагатися втілити свої, часом дуже нереальні, мрії в життя. Більше реалістичного підходу до життєвих проблем!

5. Чи морщите Ви носа, коли смієтеся?
Якщо “так”, то Ваші почуття та погляди швидко й часто змінюються. Ви людина емоційна й примхлива. Легко піддаєтеся миттєвому настрою, що створює труднощі для Вас і оточуючих.

6. Чи смієтеся Ви голосно, широко відкривши рота?
Якщо “так”, то Ви - людина темпераментна й рухлива. Трохи стриманості Вам не завадить. Ви вмієте говорити, але не вмієте слухати.

7. Чи Ви нахиляєте донизу голову, перед тим як тихенько засміятися?
Якщо “так”, то Ви - людина добра, совісна, котра звикла пристосовуватися до середовища та до людей. Ваші почуття та вчинки завжди під контролем. Ви нікого ніколи не засмучуєте.

8. Чи тримаєтеся Ви за підборіддя, коли смієтеся?
Якщо “так”, то скільки б Вам не було років, Ви в своєму характері зберегли риси юності. І тому дієте без довгих розмірковувань (хоча інколи не дуже й обережно).

9. Чи примружуєте очі, коли смієтеся?
Якщо “так”, то це свідчить про врівноваженість, непересічний розум. Ви дуже дієві й наполегливі.

10. Ви не маєте певної манери сміятися, щоразу смієтесь по-іншому?
Очевидно, Ви належите до індивідуалістів: у всьому та завжди в першу чергу керуєтеся власними думками та переконаннями. Часто зневажаєте погляди інших. Тому, напевно, Ваш характер не всім подобається.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо