Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ЯК ВІДКРИТИ СТОЛЯРНУ МАЙСТЕРНЮ

Всі ми любимо меблі з дерева, вони гарні й теплі. Але в магазинах зараз не часто можна зустріти меблі з натурального дерева, як правило, меблеві фабрики використовують матеріали залишкового виробництва, а саме ДВП, ДСП чи фанеру.

Якісні й недорогі меблі з дерева зараз цінуються дуже добре. Тому хочемо запропонувати вам зайнятися столярним виробництвом, тобто створити свій бізнес із столярною майстернею.

Головний плюс, на нашу думку, в цьому столярному бізнесі - малі капіталовкладення, але пристойні прибутки. Відразу хочеться сказати, що якщо ви маєте намір цим зайнятися особисто, то основна умова успішного бізнесу це ваші умілі руки.

Проте для того, щоб столярна майстерня швидко окупилася, треба ще до її запуску продумати усі деталі організації справи. Отже, розглянемо дії, які необхідно зробити.

1. Складіть грамотний бізнес-план. Якщо ви не можете цього зробити самостійно, зверніться до фахівців. Для цього проаналізуйте, які фінансові можливості ви маєте, чи можливо до вашої справи підключити компаньйонів, чи є устаткування, або його необхідно буде придбати та ін. Далі, переходимо до наступного кроку рекомендації.

2. Знайдіть приміщення, яке має бути від 40 до 100 квадратних метрів і мати прямокутну форму. Віддайте перевагу будівлі завдовжки не менше 7 метрів, це необхідно для зручної обробки великих заготовок. Чудово підійдуть сарай, підвал будинку, гараж та інші подібні приміщення. При цьому пам’ятайте, що найкраще вибрати приміщення не на околиці вашого населеного пункту, а ближче до замовників, навіть з тому випадку, якщо воно обійдеться в рази дорожче.

3. Визначіться, що саме ви випускатимете в своїй меблевій майстерні чи столярному цеху. Саме від цього треба буде відштовхуватися при виборі обладнання, адже спочатку нічого зайвого купувати не слід, краще вкласти кошти в потрібне русло.

4. Складіть договір оренди на вибране приміщення. Закупіть необхідне обладнання (верстати, фрезерний стіл, рейсмус, циркулярку, фугувальний верстат і так далі), якщо ви спочатку працюватимете один, всі необхідні будівельні інструменти можна купити в одному екземплярі. На інструментах не потрібно економити. Адже від них залежить якість продукції. Крім того, вам знадобляться і витратні матеріали, а саме: фарби, лаки, папір, тканина, пензлі, клей і інше.

5. Візьміть кредит у банку на випадок, якщо у вас немає повного первинного капіталу на купівлю обладнання та матеріалів для виготовлення продукції.

6. Реєстрація приватного підприємства в даному випадку необхідна. Адже сплату податків ще ніхто не відміняв, тому не варто жартувати із законом.

Зверніться у відповідний орган і оформіть усі документи для відкриття власної столярної майстерні. При цьому юридична адреса столярної майстерні повинна відповідати адресі орендованого приміщення (відповідні папери необхідно пред’явити).

7. Займіться пошуком потенційних клієнтів, розмістіть рекламні оголошення в газеті, на радіо чи телебаченні, роздайте листівки друзям і знайомим.

8. Якщо ви будете виготовляти столярні вироби не на замовлення, то потрібно буде визначитися з шляхами збуту вашої продукції. Ви можете торгувати готовими виробами на ярмарках, ринках, запропонувати їх на реалізацію в один з будівельних магазинів.

9. Спочатку краще зупинитися на якомусь одному виді продукції, наприклад, дверях. А згодом поступово розширювати асортимент за допомогою стільців, столів, вікон, шаф, полиць і так далі.

10. Грамотно укладіть перший договір з клієнтом, складання якого краще довірити фахівцям - він стане основою подальшої роботи, адже з наступними клієнтами договір матиме таку ж саму форму та структуру.

11. Розрахуйте витрати та закупіть необхідні матеріали для свого першого замовлення. Для того, щоб не витрачати зайві кошти, краще всього купувати матеріал безпосередньо після замовлення, тоді, коли вам вже відомо, що саме знадобиться.

Сподіваємося: відповідь на питання - як відкрити столярну майстерню - містила корисні для Вас відомості. Удачі!

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо