Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗНЯТТЯ СТРЕСУ ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ

Астрологи вважають, що більша чи менша схильність до стресу - в деякій мірі залежить від того, під яким знаком Зодіаку ми народилися. Щоб уникнути або звести до мінімуму негативний вплив стресів на наше здоров’я, астрологи разом з психотерапевтами розробили спеціальні рекомендації, до яких можна прислухатися.

ОВЕН

Ви непостійні, нетерплячі, дратівливі. Ви прагнете завоювати весь світ, і тому все робите швидко, але, якщо щось не вдається, починаєте гніватися.
Не нервуйтеся через дрібниці. Приміром, якщо обумовлена зустріч зірвалася чи відкладена, не переживайте, а переключіться на щось інше, найкраще - на спокійну, монотонну роботу, яка вимагає посиленої уваги. І користь буде, і стрес знімете, забувши про нього за новим заняттям.

ТЕЛЕЦЬ

Ви спокійна, терпляча, тиха людина, робите все не поспішаючи. Звикли стримувати свої емоції, тому напруга накопичується у вас постійно до того часу, аж поки ви не «вибухнете».
Якщо вас щось турбує, дійте негайно, не накопичуйте роздратування. Якщо хтось з колег по роботі чим-небудь вам не подобається, не чекайте моменту, коли ваше роздратування дійде до того, що ви скажете колезі таке, про що згодом пошкодуєте.
Висловлюйте свої претензії ще до того, як ви почнете нервуватися. Але, якщо відчуваєте, що вам вже не під силу стриматися, займіться фізичною роботою, яка допоможе вам охолонути та зняти напругу.

БЛИЗНЮКИ

Ви часто знаходитеся в напрузі, заклопотані чимось, вам буває достатньо незначного зовнішнього подразнення, щоб рознервуватися.
Найчастіше - це різні дрібниці, але через них ви можете втратити над собою контроль. Навчіться планувати своє життя. Заздалегідь плануйте свій час. Перед сном визначте, що будете робити завтра. Це допоможе зменшити вантаж стресів і навіть розслабитися, тому що ви відчуєте, що більшість ситуацій і проблем у вас під контролем.
Не заглиблюйтеся в дрібниці, які вас турбують, і не зациклюйтесь на них. Поставте собі питання: чи варта ця проблема витрачених нервів?

РАК

Ви не любите, коли вас підганяють, кваплять. Тому що саме тоді у вас виникає стресовий стан. Вам важко відмовити в чому-небудь членам своєї сім’ї чи друзям. Часу катастрофічно бракує, щось не виходить - в результаті ви почуваєте себе в постійній напрузі.
Спробуйте скласти графік справ і строго дотримуйтеся його. Тоді ви будете більше встигати, і ніхто не стане підганяти вас. Якщо ж не все вдалося зробити, не панікуйте, скажіть собі: “Завтра буде ще один день”. Навчіться також говорити “ні”, коли вас про що-небудь просять, а часу явно бракує.
Почніть з незначних відмов, а потім починайте “давати відбій” і на серйозні прохання.

ЛЕВ

Ви дуже вимогливі, і коли хтось чинить не так, як вам би цього хотілося, довго переживаєте, а потім «вибухаєте». Навчіться не «тиснути» на людей, щоб уникнути частих конфронтацій.
Подумайте про те, що й ви самі зовсім не завжди чините так, як від вас чекають. Ви відразу відчуєте, як починає спадати напруга.
Якщо ви ж відчуваєте, що гнів приборкати не вдалося, то “охолоньте” - прогуляйтеся, почитайте книжку, займіться чимось, що відволіче вас від причини, що викликала стрес.

ДІВА

Вам з вашою працьовитістю буває важко розслабитися. Вам потрібно, щоб усе йшло ідеально, як годинник, а якщо це не так, ви починаєте переживати.
Встановіть для себе першочерговість завдань, а потім застосуйте свій талант і енергію для їх найкращого виконання.
Крім того, навчіться реально оцінювати проблеми. Повірте, незабаром ви виявите, що багато з них вирішаться самі собою, чи їх вирішать за вас інші.

ТЕРЕЗИ

Ви нерішучі, і тому вам важко вибрати один з шляхів вирішення проблеми: а раптом він не найкращий? Крім того, ви намагаєтеся бути чесними з усіма, і вас гнітить, коли ви бачите несправедливість.
Пам’ятайте, що життя несправедливе, і ви не зможете знищити все зло в світі, як би ви не намагалися. Замість того щоб переживати, зіткнувшись з несправедливістю, сфокусуйте свою енергію на вирішенні проблем, з якими реально можете впоратися.
Незабаром ви відчуєте, що нерішучість і душевні переживання залишать вас, ви відчуєте, що здатні приносити користь, і перестанете переживати в ситуаціях, на які не можете вплинути.

СКОРПІОН

У вас пристрасть бути “босом”, тому ви обурюєтесь, якщо інші роблять щось не так, як ви вважаєте потрібним. Спробуйте зрозуміти, що ви - не єдиний у цьому світі. Є й інші, зі своїм “я”, своїми бажаннями, поглядами та ін. Якщо вам це вдасться, ви побачите, що люди охочіше прислухаються до вас, якщо ви будете менш вимогливі, люб’язніші та терпиміші.

СТРІЛЕЦЬ

Ви часто намагаєтесь одночасно зробити багато справ, а коли це не вдається, впадаєте в гнів або смуток. До того ж ви занадто чесні та відверті: нерідко говорите таке, що не подобається оточуючим або ображає їх. Усе це викликає стресові ситуації.
Гарненько зважуйте свої слова перед тим, як щось сказати. Вас просто можуть не так зрозуміти, якщо ви будете занадто різкими та відвертими.
Якщо бачите, що образили когось, спробуйте виправити ситуацію. І не намагайтеся вирішити всі світові проблеми: це ще нікому не вдавалося.

КОЗЕРІГ

Ви амбіційні, рішучі та здатні сконцентруватися на поточній проблемі.
Але при всіх цих перевагах, ви схильні швидко впадати в смуток, якщо щось не вдається. Проблема не вирішується, настрій падає - і таким чином ви зациклюєтеся, аж доки самі себе не доведете до стресу.
Навчіться насолоджуватися дрібницями, вони відвернуть вас на якийсь час від проблем, допоможуть зняти напругу.
Займіться якою-небудь улюбленою справою. Бізнесмени для цього грають в гольф, а домогосподарки дивляться “мильні опери”. А коли прийдете в норму, зможете продовжити роботу.

ВОДОЛІЙ

Ви імпульсивна, непередбачувана і незалежна за характером людина. Дієте під впливом миттєвого настрою або випадкової думки, не вмієте планувати своє життя, що неминуче призводить до стресових ситуацій.
Візьміть за правило: перш, ніж щось вирішувати, радьтеся з іншими людьми. Це може запобігти вашим помилковим діям.
Спробуйте зменшити свій потяг до незалежності. Якщо намагатиметеся робити все самостійно, стрес неминучий.

РИБИ

Ви дуже чутливі, часто переживаєте і про себе, і про оточуючих. Детально аналізуєте нанесені вам дрібні образи, що врешті-решт доводить вас до похмурого нервового стану.
Часто намагаєтеся догодити іншим, допомагаєте вирішити їхні проблеми, а в результаті можете потрапити в стресову ситуацію. Не намагайтеся всім догодити. Спробуйте реалізувати в першу чергу свої бажання та потреби, а потім вже вирішувати проблеми оточуючих. Вчіться не сприймати все близько до серця.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо