Кадрова служба
 
назад до ЗМІСТУ  

ГОРОСКОП ТАЛІСМАНІВ

В давнину астрологи вважали, що кожний коштовний камінь належить до якогось знаку Зодіаку. Через те люди, що народилися в певному місяці, повинні носити прикраси з відповідними каменями. Носіння каменю, який не відповідає знаку Зодіаку, під яким народився його володар, здійснює поганий вплив на його долю.

І в наші дні вважається, що коштовні камені проявляють свою магічну силу на людей, чиїм талісманом вони є. Вони сприяють досягненню цілей, виконанню бажань, охороняють від хвороб і бід, а іноді є ознакою професії. Так, смарагд охороняє моряків, турмалін - камінь художників, аметист відповідає духовним особам.

ОВЕН

Яскравим, сміливим і темпераментним Овнам підходять камені червоного кольору, які відображають внутрішній зміст цього знаку. Гранат, рубін, гематит прекрасно підкреслюють природну красу Овна і зроблять акцент на його темпераменті.

ТІЛЕЦЬ

Витонченим і одночасно практичним Тільцям підійдуть камені зелених і жовтих відтінків. Наприклад, розкішний агат або витончений нефрит. Малахіт стане Тільцеві вірним помічником і захисником, а благородний бурштин підкреслить бездоганний смак власника.

БЛИЗНЮКИ

Як Близнюки за своєю натурою подвійні та мінливі, так і камені, які йому відповідають, мають бути змішаних відтінків і бути загадковими, легкими, незвіданими. Чистий і прозорий гірський кристал відображає внутрішню чистоту Близнюків. Котяче чи тигрове око говорять про суперечливу натуру власника. Крім того, Близнюкам підійдуть яшма і хризопраз.

РАК

В Рака не так багато каменів, що відповідають цьому знаку Зодіаку, проте вони виступають відмінними оберегами і приносять Ракам удачу. Це благородні та завжди актуальні перли та прекрасний опал.

ЛЕВ

Леви знають собі ціну і, як ніхто інший, розуміють, що гідні лише найкращого. Тому камені, які ідеально відповідають Левам, - лише найдорожчі та найгарніші. Блискучі діаманти, рубіни та смарагди в прекрасному обрамленні - саме те, що потрібно Левам, на менше вони не згодні.

ДІВА

Принести удачу та подарувати своє тепло Діві можуть благородні та строкаті камені, на зразок малахіту, агата або яшми. Вони відображають благородство та витонченість Діви, її прагнення до ідеалу.

ТЕРЕЗИ

В Терезів досить багато каменів-талісманів. Найбільше їм підходять камені блакитного, зеленого, рожевого та жовтого кольорів і відтінків. Вони чудово поєднуються один з одним, підходять практично до будь-якого одягу, не порушуючи гармонію між частинами гардеробу.

СКОРПІОН

Підступному та далекоглядному Скорпіонові підходять усі камені червоних відтінків, такі як гранат, рубін або корал. Підійдуть також і камені, які змінюють колір - вони відбивають внутрішню суть Скорпіона, який змінюється залежно від обставин. Ось чому хорошим талісманом може бути олександрит або топаз.

СТРІЛЕЦЬ

Зелений смарагд, синій сапфір, червоний рубін, прекрасний символ багатства - діамант і таємнича бірюза - всі ці камені допомагають Стрільцям, заряджають їх енергією та дарують удачу, завдяки якій Стрільці здаються вічними везунчиками. Різні за кольором, властивостями і походженням, ці камені найкраще характеризують непостійний та різнобічний характер Стрільців.

КОЗЕРІГ

Козероги досить обачливі, люблять все практичне, таке, що приносить користь і поєднує в собі відразу декілька функцій. Такі камені, як гранат і обсидіан, - саме те, що треба. Вони можуть виступати талісманами і одночасно беруть на себе декоративну функцію, прикрашаючи Козерога. В принципі, Козерогам підходять усі камені темних відтінків.

ВОДОЛІЙ

Рідна стихія Водоліїв - повітря, звідси і любов цього знаку до прозорих і блакитних каменів. Аквамарин, сапфір і топаз - ось головні талісмани Водоліїв, до того ж вони досить привабливі, здатні послужити відмінною прикрасою.

РИБИ

Коронні камені Риб - аметист і аквамарин, хоча підійдуть будь-які камені, що мають блакитні та фіолетові відтінки, наприклад, чудово підійдуть прикраси з сапфіром. Якому саме каменю віддати перевагу, Рибам підкаже прекрасно розвинена інтуїція.

назад до ЗМІСТУ  
     
Інфо